Краят на Иракли...

  • 4 737
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 576
Мъчно ми стана, била съм там на детски лагер преди 14-15 години и имам прекрасни спомени.... страхотно местенце.

# 31
# 32
# 33
  • София
  • Мнения: 2 840
Вие май не схващате, че инвеститорите нямат вина.Те си гонят печалбата, това им е бизнесът.
Хората от Иракли продават земята си.
Не, не просто я продават, те направо се молят да я продадат.Предлагат я, навират я в ръцете на инвеститорите. Никой не ги преследва, притиска или изнудва да го правят. Те искат.
Наистина зная за какво говоря.

Жалко е не само за Иракли.

А тоя комплекс е безумно грозен, което е още по-жалко.

# 34
  • Мнения: 2 018
Вие май не схващате, че инвеститорите нямат вина.Те си гонят печалбата, това им е бизнесът.
Хората от Иракли продават земята си.
Не, не просто я продават, те направо се молят да я продадат.Предлагат я, навират я в ръцете на инвеститорите. Никой не ги преследва, притиска или изнудва да го правят. Те искат.
Наистина зная за какво говоря.

Жалко е не само за Иракли.

А тоя комплекс е безумно грозен, което е още по-жалко.

Това трябва да е защитена територия!

# 35
  • София
  • Мнения: 2 840
Това трябва да е защитена територия!

E, да, ама не е.

# 36
  • Мнения: 9 865
Както е казал поетът, земя без бетон е ненужна земя, тя не носи пари и печалба никому.

# 37
  • Мнения: 2 018
Това трябва да е защитена територия!

E, да, ама не е.

А Натура 2000  Thinking ?

# 38
  • София
  • Мнения: 1 320
Няма такова нещо Натура 2000!!!  Crossing Arms На Банско е същата история. Колко шумяха и какво ли не. Хората си продават земята и това е.......

# 39
  • Мнения: 2 018
Няма такова нещо Натура 2000!!!  Crossing Arms На Банско е същата история. Колко шумяха и какво ли не. Хората си продават земята и това е.......

Товя че е вкл. в натура 2000, не означава че не могат да я продават.

# 40
  • на село
  • Мнения: 1 028
Аз друго не мога да разбера. Настроиха се толкова постройки / ок, ще преглътна коментара си относно художествената стойност на проектите, но да знаете, че не ми е лесно...../ , прозорец до прозорец, тераса до тераса. Стоят празни по цяло лято. Цената на апартаментите се задържа едва, едва......но българският гъз с пари продължава да строи. Има ли някой на горните етажи? Не могат да измисляд друга помийна яма, в която да си излеят парите ли!? Моля, някой да ми даде дори и незадоволително обяснение, щото почвам да си мисля, че сямо аз не разбирам какво става.

Щото българският гъз с пари, освен че си търси къде да си поизпере паричките, не му стига умствения багаж да ги инвестира в нещо далеч по доходоносно - завод за отпадъци, да речем. Хем инвестиция която ще има възвръщаемост, хем прави добро на човечеството. Много по- лесно е да плесне някоя грозотия на плажа и да се бие в косматите гърди че е хотелиер  Rolling Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 1 320
Няма такова нещо Натура 2000!!!  Crossing Arms На Банско е същата история. Колко шумяха и какво ли не. Хората си продават земята и това е.......

Товя че е вкл. в натура 2000, не означава че не могат да я продават.

Да, това ми е ясно. Имах предвид, че си продават земите и това е... Стоежите си вървят с пълна сила, кал навсякъде и от стария Банско вече няма и помен. Особено лятото нещата са ужасни, не може да си отвориш прозореца на стаята, навън само прах и шумотевица от строящата дейност. По морето е същото. И малкото спокойни места, които останаха вече ги няма...
Жалко за Иракли, жалко и за много други такива места, които загубиха красотата си, заради модерните хотелчета...  Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 3 861
Така и не отидохме нито веднъж да почиваме на Иракли, само сме ходили на разходка до там...наистина е много красиво. Завиждам ви, че сте се докоснали до този рай, до който аз и семейството ми явно няма да можем  Sad

# 43
  • Мнения: 1 072
tatyana_77, дописала си мисълта ми.

# 44
  • Мнения: 2 018
На мен пък ми приличат на производствени цехове и халета  Tired

Преди време бях чула, че в унищожението на Иракли има пръст и Любка Качакова. До колко е вярно не зная. Не мога да си го обясня, дори и това ли няма да ги спре  ooooh!

"ВЪПРЕКИ  ЯСНОТО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕТО НА ЕВРОПЕЙСКАТА КОМИСИЯ ОТ МИНАЛАТА СЕДМИЦА  И ЗАПЛАХАТА ОТ СПИРАНЕ НА ВСИЧКИ СТРУКТУРНИ ФОНДОВЕ, ОГРОМНИТЕ БЕТОНЕНИ ОСНОВИ  В  НАТУРА -2000 зоната „ИРАКЛИ-ЕМИНЕ“, СА ВЕЧЕ ФАКТ"

Винаги съм смятала, че когато влезем в ЕС, то тогава беззаконието ще бъде ограничено, под натиск отвън! Май съм се лъгала  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт