Арабски мами-52

  • 28 395
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 689
Абе Тахмине-да не си в ПМС newsm78Я се успокой-иди си купи нещо ново-поглези се малко...
Ще пъпчасаш от нерви,като мен SadДа не съм на мястото на момчето,каквато си Ката-злата Crazy

Ох,Мама*Миа-и аз пак съм в болницата утре TiredОперация май се прави на тежки случаи,а Мия-кайсия ще си се оправи и без,само търпение!Док иска комисионна май!

dtti-ква е тая баклава,съботираш ми диетата ти Crossing ArmsВчера мъжо като хапва сладко подобна..Аз гледам само и пийвам бистра водица Simple SmileЕй я кутията на секцията,ама я заобикалям,че много се отпуснах тия дни.

Иска-направи си самбусък-що да е грях,само дано си по-слабичка,че много се шишкавее от тях.

# 271
  • Мнения: 305
Water Lily иска смяна тая луда докторка...като отидем на консултация се провиква от вратата"еее бебето с боичката идва,вносното бебе.Гледай каква ми е с хубава с мургава боичка,ама той и таткото много хубав" newsm78 #Crazy newsm78 #Crazyцирка е пълен тука в село Ямбол.в4ера решавам да купя тютюн за шишата у дома от един магазин за сувенири,които продават и шиша и тютюн.жената ми иска4а с оферта 9лв за едно малко пакет4е и тръгва широкоекрания филм-"това е оригинален тютюн,специално за нергеле.Специален внос е...блаа блаа... Thinkingнакрая й казвам"това струва 1$ бе жено,какви са тия филми"оригинален и блаа блаа.." #Cussing out #2gunfireБЕЗ ТЮТЮН...по-добре,тъкмо няма да се блазня да пуша,4е сега се кърмим Heart Eyes
всеки ден ме изненадват тук на село Thinking

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 22:55 от мама *Миа

# 272
  • Мнения: 130
Water Lily , не съм нито много слабичка, нито съм пълна. В златната среда съм! Hug
Мама Миа и ти, и мъжът и детето ви сте много бели! За каква боичка бълнува докторката? Grinning

# 273
  • Мнения: 216
Мия,ако трябва детето да се лекува в чужбина,по-добре отидете в Ливан-там има страшно добри специялисти-особено към болницата на американския уневерситет...добрите специялисти там са практикували и завършили във франция,но има и такива учили по Русия-някои вземат скъпо,други не ...има разни привилегии за деца-може да се интерсувате...тук в София,в квартал Горна баня,има специялизирана клиника-чувала съм само добри думи-мисля,че ако се съмняваш в това,което ти казват,трябва да отидеш там Heart Eyes

Деска-вчера дойде братовчеда на мъжо от Ливан-не у нас,у тях си-та с него моята свекърва пратила един кг от тия баклави,а зълва ми и тя пратила един кг-и така ни се събраха два килограма,от които аз изядох-3-4парченца,че да не си развалям снагата Joy-ако можех бих ви дала на всички да си хапнете...пожелавам на всеки такава свесърва-винаги се съобразява да не се бърка,да не би без да иска да ме обиди,дори мисли,че месенето в личния живот е голям грях...но  тя много е страдала като малка,защото майка и починала млада,а тя се превърнала в нещо като прислужница на другите две съпруги на баща си,който бил влиятелен и богат,но не се интерсувал от чувствата на дъщеря си-за това тя се омъжила млада,да се оттърве...е,това е случка отпреди 50-60 години,но тя и е оставила горчив опит

Кате ,не се ядосвай.

лека нощ на всички

# 274
  • Мнения: 305
DUA взела съм номера на един лекар в горна баня,след втората среща с доцента мисля да посетим и тази клиника в Горна баня.Оставям ви момичета,лека и мека от мен...Gos bless you  Praynig

# 275
  • Мнения: 3 804
мама Миа ти ме разсмя-Даяна се роди много бяла,и после пожълтя и то доста,водя я на консултация и сестрата и докторката седят и се 4удят-това тежка жълтеница ли е/защото с нашия проблем се о4аква-имаме кр.групова несъвместимост/ или е взела от боята на таткото-понеже същоя екип бяха детски и на каките,а каките са светли-има ги в подписа ми-докато не решиха да и пуснат изследвания
тази снимка е няколко 4аса след като се роди,и понеже каките не до4аха раждане и тръгнаха по рано от бг им я изпратих ммс-когато след това говорих с тях ми казаха ,4е сестра им е дебела и прили4а на жаба
http://img108.mytextgraphics.com/photolava/2008/02/04/diana-49en8ruey.jpeg
въй КАТЕ уплаши ме ще сънувам кошмари

# 276
  • Мнения: 305
охх на леля топчицата каква е бузанка.. Hug Heart Eyes Миа като се роди и ме водят другия ден да я видя там в залата при бебетата и едвам ходя от секциото,и като я виждам....уааауу ужас,и реагирам "тя защо е толкова 4ерно-синя бее"кво й има?Едната санитарка ми вика не е 4ерни4ка,виж каква е розовка.. newsm78 #Crazy тая си викам не е наред,детето си е направо черно...после се оправи,а сега ве4е даже и бузките и станаха розовки,ама сме си все така дебели...(7.200кг 3,5 месеца),носим дрешки 6-9месеца Whistling #Crazy

http://s215.photobucket.com/albums/cc17/CEBACTOKPATOPKA/?action= … rent=PIC_2219.jpg

# 277
  • Мнения: 3 804
да ти е жива и здрава,голяма сладурана е Heart Eyes,а за кг по добре да са пове4ко отколкото да се 4удиш как да я накараш да яде
МУХСИНА къде из4езна и какво стана с техния проблем newsm78

# 278
  • Мнения: 48
мама миа,сега гледам снимките много ти е сладка малката,да я цункаш по бузките Heart Eyes
bliznacite,дано стане с детската градина,и нас това ни чака догодина и дано не измислят такава простотия в Пловдив.Поне да го направят както трябва,а не да стресират майките в и без това стресиращото ежедневие...после защо няма раждаемост ooooh!И като ги питат журналистите все някои друг им е виновен за проблема,ама не и те,тези които са измислили тази регистрация...
Деси,със свекъра се разбирам по-добре,може би защото не говоря арабски а той знае английски...абе,и като човек си е по-готин.Свеки не знае английски и с нея много общ език нямам,не ми и липсва Laughing
Уфф,лека нощ от мен..

# 279
  • Мнения: 1 269


ДЗак и Добро утро

Не мога да ви смогна(въпреки,4е 4ата из между редовете  Embarassed)  нямате стигане еи Laughing


Мамамия дано да не се стига до операция Praynig Ще се оправи детенце,успех ти желая и с поканата Peace

Близнаците,големя борба за детските градини.Знам от моя приятелка,4е и при нея голямо разкарване е било.След което пусна малкия,но след 5 дена лели4ката го напляскала и тя го спря ConfusedА сега като про4етох и за лексотана,нямам думи просто #2gunfire

Свеар минус 4  bowuu Обикалянето по магазините е не само удоволствие,но и спорт Laughing

Светле много хубаво си го написала.Дано успееш за 4етвъртък Hug

Марси на Дани момата,последно Жасмин ли са я кръстили?У дома ли са си ве4е?

Добре дошли на новите моми4ета  bouquet

Приятен и спокоен ден Hug





# 280
  • Мнения: 32
Добро утро момичета, от рано сме на крак  Crazy
Мама Мия, направо ми се пълнят със сълзи очите като чета за твойто бебче. Ако Израел е най-добрата опция за лечение на момиченцето, не се двоуми... Здравето е най-важно. А и мъжът ти сигурно ще се съгласи, че Аллах е милостив и дава начини да се решат проблемите, но и ние не бива да бъдем безучастни. Само проверете дали ако имаш Израелски печат в паспорта, няма да ти направят проблем да влизаш в Ливан. В ОАЕ например не допускат, та трябва който има такъв печат да си преиздаде паспорта първо.  Tired
Катя Тахмине ти що не пробваш това, което съветваш Нафасима? Трябва да има начин да ги хванете на тясно тези мъже, дето не се решават да се женят!  Flutter
И аз ти гарантирам, че когато имате детенце, свекърите ще си променят отношението към тебе  Wink Знам го от личен опит.
Аз съм си у дома заран, ама нали работа уж търся, та затуй съм заета. А то работа да си намериш  в Шарджа малко трудничко изглежда ...
Чао сладурани и до скоро писане

# 281
  • Мнения: 161
Добро утро  и от мен момичета!   bouquet

Вече съм на работа и желая на всички Ви лек и успешен ден  Hug
В БГ е слънчево време - дано по-късно не се развали Whistling

Целувки за малките Ви сладурчета Hug

# 282
  • Мнения: 800
добро утро  bouquet

Светле, колко си ми ранобудничка #Crazy Успех с търсенето на работа. Е, мен със съветите много ме бива, ама на практика не умея нищо да прилагам.

Лили, Лили, от 30 дни в месеца, 12 са ми ПМС, 6 са си направо М ,такава е картинката Sick Все на ядене ме кара,от снощи изядох 2 шоколада и 2л кола изпих от 22:00 до 00:00, и после цяла нощ през 5мин тичах до банята Mr. Green
По магазините не ми се ходи...от месеци не бях ходила по центъра, та оня ден едва отидохме..
Мисля да се въздържам от неоправдани покупки (разбирйте парцалки)....

# 283
  • Мнения: 216
Кате,моля те стегни се-можеш...-да ти кажа и аз преди да родя много зле ми се отразяваше цикъла-също като при теб,но след раждането всичко се оправи нямаше го това напрежение-ето повод за  бебе Mr. Green
Стига си пила кола и понамали шоколада,защото още по-зле ще се почувстваш-знаеш ли какво правя аз преди цикъл-Купувам пакет Бял равнец от аптеката,варя и пия огромни количества-наистина напрежението намалява и цикъла се понася по-леко,а аз се чувствам свежа и гледам на живота положително-пробвай и ще видиш...
ето една чаша билков чай тази сутрин,по-добре ще ти се отрази от кафето,а и виж хората като са пили чай,как са се развеселили

# 284
  • Мнения: 177
  Добро утро и от мен,много сте писал и докато ви изчета малкия обърна къщата.Днес слава богу е добре,разбесня се от рано,закуси малко,дано така продължиМама Миа,не се притеснявай малката ще се оправи и на моята комшийка детето беше така,поноси известно време каишки и сега е вече 8годишно и нищо му няма,а на друго комшииче откиха проблема доста късно беше към  две год. и госпожата в дет. ясла беше забелязала,направиха операция в Г.Баня -там са най-добрите специалисти и сега на детето нищо му няма ,на 9 год. е.А личната хич не и и обръщай внимание.Когато можеш доведи детето в София,ако имаш нужда от някаква помощ съм насреща.И по-спокойно,моя мъж също често пътува и съм сама и имам чувството ,че щом замине и почват проблемите я ще сме болни,я ще счупим ключа във вратата я нещо друго.Ама като гледам то и като си е тук все си има по нещо,просто зная колко е кофти като си сам и ти се натрупа на главата.                                                                                                           Дуа,как са дечицата днес?Оправяйте се скоро.То и моите домъкнаха вируса от у-ще,като няма контрол да не допускат болни,а и имаше болни учители.Защо ли този срок им махнаха и рисуването?                                                                                                     На всички момичета желая хубав ден и без нерви,усмихвайте се повече.

Общи условия

Активация на акаунт