Арабски мами-52

  • 28 374
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 177
  Леле как съм писала,едно напред,едно назад ,ама не погледнах а и Яси тук ми помага и той понатисна и то станалоо...Моля да ме извините.Сега умувам какво да готвим днес с малчо,че батковците като дойдат и все мрънкат -що това ,а не онова?Мъжа ми се е примирил и ме разбира,че ми е натоварено и вече не капризничи,ама децата..все кусури намират.

# 286
  • Мнения: 800
Дуа, със сигурност ще го пробвам този равнец. Като чайче ли се пие, нали се слага захар?То аз кафе не пия, но за кола лошо ми става, истина е, че се привиква, 4-5 дни едвам издържам и то с адски усилия и инат, и на 6-ия ден купувам и се наливам Embarassed  Наистина без кола и сладичко не мога.

Лиле,Деска ,чакаме новата темичка Hug

# 287
  • Мнения: 216
На останалите Добро утро ,ако искат с кафемоля,заповядайте

Ей,не опитахте от ливанските баклави ,дето ми ги прати свекърва ми,но все пак си вземете по едно...всяко лято мъкнем хкилограми от тези баклави и то от точно определени сладкарници,мъжът ми тази година купи 15кг-това са 15 кутии #Crazy-ама клиентите много ги харесвали,поръчали били,а той обещал,че били силни клиенти...ми ако му поръчат ливански кедър и него ли ще помъкне Joy

Амал-сега аз питам ,къде си?домъчня ми-вярно ли,че са те повишили?

Лили-добре ли си ,защото ние май почваме антибиотик на беба,цяла нощ е кашляла и аз съм малко Tired

Магда-здравей-големият е добре-но то във  всички у-ща е така -моя племенник е в бг у-ще,но там е още по-зле..рисуването го махнаха,защото намалиха часовете ако си забелязала,но цената няма да падне Joy-какво да се прави,това е положението-иначе аз съм доволна-сега в петък има религия и аз се обадих на директора да запише и моя,че той иска,но е пожелание...иначе за строгостта ,от която четох ,че си недоволна,наистина са строги правилата,но за удрянето им е забранено,моя мъж е приятел с Нажа,та веднъж госпожата по български ударила нещо моя и той веднага се жалвал на собственика-после говориха по телефона с мъжът ми-Нажа нещо се разправял с нея,а директора пък ме пита дали нямам някоя позната учителка по бълг.,че не бил доволен-аз съм учила арабски при сегашния директор и мисля,че си върши добре работата-когато го питам за Мохаммед винаги знае как са нещата,влиза в средата на часа ,прави проверка на преподаденото-и то без да знае учителя-отваря тетрадката на някое дете и пита нещо детето,после и другите и така си дава сметка как учителя си върши работата...Единствено съм се ядосвала от учителя по спорт-Трей-но говорих с него и той ми обясни,че е завършил колеж ,нещо със спорт беше и правилата били строги,за да се калява волята,но го помолих по по-лека-това да не е Шаолин-после Мохаммед ми казва,че вече били приятели,но пак ги юрка...честно да ти кажа,аз съм съгласна да ги наказват когато прекаляват-ето преди месец едно дете от шести клас от щуруване си разбило веждата,та в Пирогов го шили,а моя помислил,че му е паднало окото Joy-е после родителите решили,че нямало контрол,та после собствениците държат отговорнии такива ми ти работи-то няма идеална среда,трудности и недоразумения винаги ще имо-но така се расте-важното е децата да го разберат...  bouquet

# 288
  • Мнения: 216
Кате,равнеца приготвям като всички запарки,освен ако на опаковката не е оказано друго-възварявам 500мл.вода и с нея заливам 2пълни суп лъжици от билките,веднага покривам и така престоява 20-30 минути-после прецеждам и пия-Най -добре е ако имаш термус-слагаш билката вътре и отгоре наливаш врящата вода-така може да си стои цял ден,водата изстива бавно и извлека е по-пълноценен-можеш да сложиш и лайка и невен,но равнецът е основното...желая ти много сила,с която да посрещаш предизвикателствата на живота  bouquet

Деси-кой ще пусне темата-Лилето май не е добре newsm78

# 289
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет, новата тема май се пе4е в микрото!? мене днес ми е супер мързелно,нищо не ми се пипа, такъв дроб отдавна не съм се усещала! и мъжо сутринта ми вкара едни бръмбари в главата, то малко са ми на мене бъговете, дето всеки ден си ме морят от нерви и притеснения! тю, развали ми настоението за излизане малко с линда като стане!ще гледам само негативи днес явно! затуй  напук ще си взема от сладките тука, ааааааа!  chef Hug
мама миа, погледнах албум4ето ти, малката кайсийка с едни сладурски бузки и прелестни о4и ,амй за на тати! това моми4е ,голямата ти кака ли е, в жълтите дрехи? newsm78 Peace

# 290
  • Мнения: 305
marsy -да това е голямата ми дъщеря на 14 год,каз3ва се Стефани...с нея за сега нямам проблеми...ох ставам да изкарам Миа навън 4е пак мн реве Tired

# 291
  • Мнения: 206
Добро утро и от Русе момичета,
Ние като новички с принцеската ви каним на вечеря   chef и да си кажете коя откъде е, че да знаем накъде да изпратим поканите Simple Smile  Party

Менюто ще бъде на всяка според желанието, а децата в детския кът.
Мъжете в къщи  Laughing Заявки и потвърждения - тук във форума моля  Peace
um_sami къде се изгуби?

# 292

Общи условия

Активация на акаунт