Как се чувствате след спиране на цигарите ?

  • 109 511
  • 262
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 46
Изчетох цялата ви тема.
Мисля и аз да се включа тук.Пуша от 8 години.Имам мн опити да спра гадните цигари,но все неуспешни.Мн ме е страх да не напълнея,но все ще се справя някак си.
От утре мисля да стана без цигара в ръката.Липсва ми воля,но....трябва да успея

# 211
  • Мнения: 1 179
Стискам ти палци! Аз само следя темата на този етап и чакам и моя момент да настъпи и да кажа баста на тези гадости. Така като чета момичетата и повече се нахъсвам. А за волята спор няма, трябва желязна.

# 212
  • Мнения: 480
Тази тема е много актуална при мен!Затова и аз се включвам!
На 9.05 в 16 ч изпуших последната си цигара! Cry
Пуша,или пушех от 14 години и сега настъпи моя момент!Напоследък си смуквах по 2 кутии на ден.И не че ми пречеха да ви кажа,никакви проблеми не съм имала,но един човек,в когото съм влюбена Embarassed,успя да ми повлияе.Не съм мислила,че някой ще може да ми повлияе и то без да ми говори въобще или да ме натиска.И той е пушил години наред и ги е отказал.И так и аз си казах-щом той може,какво ми пречи и на мен.И така от тогава не съм си купувала цигари,не съм запалвала!А всички около мен пушат! smile3511Изкушението е голямо,но няма пък!
Малко ми прозвуча,сякаш съм в групичка за анонимни алкохолици! hahaha
И да продължа-имам апетит,не е страшното това обаче!Сега пък ми се пие винце повече от преди! EmbarassedНе че прекалявам или се напивам,ама вечер си сипвам по2-3чаши.А не пия по принцип!
Спирам за сега.Ще изчета темата,обещавам!Горда съм със себе си! smile3521 newsm44
Забравих да кажа,че имам желание за спортуване-много голямо-гледам да не мисля за пушене и спорувам-фитнес,вело в къщи,обръч,въже!Полудяла съм!То ми личи и в подписа Joy

# 213
  • Мнения: 1 179
След като успяваш да пиеш алкохол без цигара, направо си герой!  Peace

# 214
# 215
  • Мнения: 111
Тази тема е много актуална при мен!Затова и аз се включвам!
На 9.05 в 16 ч изпуших последната си цигара! Cry
Пуша,или пушех от 14 години и сега настъпи моя момент!Напоследък си смуквах по 2 кутии на ден.И не че ми пречеха да ви кажа,никакви проблеми не съм имала,но един човек,в когото съм влюбена Embarassed,успя да ми повлияе.Не съм мислила,че някой ще може да ми повлияе и то без да ми говори въобще или да ме натиска.И той е пушил години наред и ги е отказал.И так и аз си казах-щом той може,какво ми пречи и на мен.И така от тогава не съм си купувала цигари,не съм запалвала!А всички около мен пушат! smile3511Изкушението е голямо,но няма пък!

Малко ми прозвуча,сякаш съм в групичка за анонимни алкохолици! hahaha
И да продължа-имам апетит,не е страшното това обаче!Сега пък ми се пие винце повече от преди! EmbarassedНе че прекалявам или се напивам,ама вечер си сипвам по2-3чаши.А не пия по принцип!
Спирам за сега.Ще изчета темата,обещавам!Горда съм със себе си! smile3521 newsm44
Забравих да кажа,че имам желание за спортуване-много голямо-гледам да не мисля за пушене и спорувам-фитнес,вело в къщи,обръч,въже!Полудяла съм!То ми личи и в подписа Joy
браво,продължавай в същия дух Peace

# 216
  • Мнения: 630
angyL.A. , добре дошла в клуба. Hug

poli@ , стискаш ли още?

# 217
  • Мнения: 1 884
И аз се записвам при вас - мисля че настъпи момента и за мен. Без цигарен дим повече. Отдавна следя темата и се надъхвам... Много положително ми влияят коментарите ви - благодаря ви за надеждата. От днес ще опитам да стана друг човек. Моя мъж ми казва че никога няма да ги спра, защото пражя 2 неуспешни опита. Дано сега е по-различно. 

# 218
  • Мнения: 630
Моя мъж ми казва че никога няма да ги спра, защото пражя 2 неуспешни опита. Дано сега е по-различно. 
Тъкмо ще имаш още един стимул- да му докажеш, че не е прав

# 219
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Почти 5 години не пуша, чувствам се страхотно. Обаче като гледам около мен жени с каква страст пушат цигара от цигара, леко ми се повдига. Неприятна гледка е, да знаете пушачки Peace

# 220
  • Мнения: 13 512
Спрях ги от раз, преди 3 години. Бях стигнала до 3 кутии. Пушех навсякъде- в колата, в спалнята, докато се храня...абе патология. КАто ги спрях, все едно се преродих. Стррахотно се чувствам и не искам дори да си помислям,че може пак да пропуша. Осъзнах вкуса на много неща, които преди не съм усещала..лошото е само,че качих 16 килограма, но на фона на пушенето- те са ми най-малкия проблем. Не сънувам,че пуша, не ми се допушва.

# 221
  • Мнения: 630
Почти 5 години не пуша, чувствам се страхотно. Обаче като гледам около мен жени с каква страст пушат цигара от цигара, леко ми се повдига. Неприятна гледка е, да знаете пушачки Peace
#Crazy и пушачка като бях ми беше грозно, а сега още повече. Особено на площадката като видя някоя баба,(пък и майки колко) повела внучето си на люлките. С едната ръка държи него и една торба с лопатки и кофички, а с другата цигарата и дърпа жадно жадно до лицето на детето и окадява района  Sick ooooh! Много се радвам, че спрях да пуша

# 222
  • София
  • Мнения: 10 858
Мда, когато си непушач виждаш света в съвсем друга светлина, колкото и смешно да звучи. Това всички отказали се от тая воня ще го подвърдят.

# 223
  • Мнения: 630
Малко лично, но да ви кажа една случка по темата. Правим ремонт, затваряме терасата и я правим една стая с кухнята. Онзи ден идва една приятелка с мъжа и детето си да се видим и да видят докъде сме стигнали. Тя е пушачка. Минаха 5 минути и тя ми вика- Ауу, ами къде пушите сега? Ами ние не пушим, й отговарям аз. Не й бях казвала за тази моя инициатива. Милата, остана крайно изненадана. Първо от това, че не пуша и после от това, че няма къде да си запали цигара. Сигурно вече няма да ми дойде на гости Laughing
Пък мъжът й веднага- Виждаш ли, жена- каза- не е модерно вече да се пуши. Може пък и тя да се стимулира и да ги спре...за пореден път Laughing

# 224
  • Мнения: 1 305
Аз от доста малка пропуших на 14-15 г да ме пита някой защо  newsm78, но никога не съм пушила повече от 5-6 цигари на ден имало е и изключения но са били много рядко. Спирала съм цигарите иначе 3-4 пъти за по половин до 1г. и после пак съм пропушвала но сега когато решихме, че ще имаме бебе веднага ги спрях и до днес не пуша. Мислех си че след като спра да кърмя ще пропуша наново но не още даже не ми се е искало. И отделно аз съм голям инат и винаги като кажа няма да пуша не пуша и край, а и не се дразня някой като пуши срещу мен. Относно килограмите винаги съм качвала 1-2 кила но след месец малко лишение ги няма.

Общи условия

Активация на акаунт