''Разградската секси мама,готви,шета,бачка-равна НЯМА.''

  • 15 946
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 178
Ако откажат на дрехи втора ръка ще е направо смешно,та аз и за моите деца купувам от там  Crossing Arms
Съжалявам тогава,исках просто да помогна с каквото и доколкото мога.А за другите работи каквото решите ще ме информирате във форума,ще помагам.Само да съм жива и здрава,съм насреща.Лека вечер от мен и сладки сънища на бебоците!

Tи добре помогна!!
Мен изказването за новите дрехи ме отвращава, че и с етикетите .. А пари за заплати не каза ли да им съберем ..  #Cussing out #Cussing out
За този дом специално аз съм дотук Tired

# 241
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ако откажат на дрехи втора ръка ще е направо смешно,та аз и за моите деца купувам от там  Crossing Arms
Съжалявам тогава,исках просто да помогна с каквото и доколкото мога.А за другите работи каквото решите ще ме информирате във форума,ще помагам.Само да съм жива и здрава,съм насреща.Лека вечер от мен и сладки сънища на бебоците!

Tи добре помогна!!
Мен изказването за новите дрехи ме отвращава, че и с етикетите .. А пари за заплати не каза ли да им съберем ..  #Cussing out #Cussing out
За този дом специално аз съм дотук Tired
И аз съм на същото мнение, не мисля, че има кой знае колко много хора решили да им помагат - чак претенции да имат.

# 242
 Здравейте момичета!И аз да изкажа възмущението си от дома.Вчера като четох форума реших и аз да отида до дома да видя от какво имат нужда.Първо ме гледаха като отровени,после като им казах че мога да им помогна с пюрета и адаптирани млека на Хип и Милупа ми отказаха защото ядяли само Фризолак.Те може би чакат финансова помощ,която не се знае къде отива. no

# 243
  • Мнения: 39
аз нямах време вчера да обясня,но с Теди бяхме в болницата.В сряда ходихме на консултация и след като и взеха кръв в колата изведнъж започна да повръща и така за около 30. мин. повърна 6 пъти отидохме на педиатър и тя ни вкара в болницата беше много обезводнена и така 24 часа беше на система,а на мен до петък сутринта никой не благоволеше да ми каже какво и има и  в крайна сметка било вирусна инфекция и така,съжалявам че стана толкова дълго,но още съм ядосана хайде лек ден ви желая аз отивам да се приготвям за другите гости

# 244
  • Мнения: 441
ivi-tedi,радвам се,че вече сте по-добре.За отношението в болницата няма думи,познато ми е  ooooh!
Ако откажат на дрехи втора ръка ще е направо смешно,та аз и за моите деца купувам от там  Crossing Arms
Съжалявам тогава,исках просто да помогна с каквото и доколкото мога.А за другите работи каквото решите ще ме информирате във форума,ще помагам.Само да съм жива и здрава,съм насреща.Лека вечер от мен и сладки сънища на бебоците!

Tи добре помогна!!
Мен изказването за новите дрехи ме отвращава, че и с етикетите .. А пари за заплати не каза ли да им съберем ..  #Cussing out #Cussing out
За този дом специално аз съм дотук Tired
И аз  Crossing Arms
ceci_s,е това вече е наглост,та аз за собствените си деца не съм имала възможност да им купувам нещо по-различно от Слънчо и Ганчев...егати претенциите... ooooh! Crossing Arms Naughty Нещата май започнаха яко да намирисват в тоя дом  Crossing Arms

# 245
  • Мнения: 124
Привет!В този дом нещата може и да понамирисват,обаче има дръги домове,които наистина са в затруднено положение!
Вчера първо разговарях с Деси(председателката на рокерския клуб),която ми каза,че те са се насочили към дома в Осенец,защото видяли с очите си,че наистина имат нужда от помощ!После някой подсказа и за дома в Просторно!
Така,че стига да имаме желание винаги ще има на кого дда помагаме!
Миа,аз съм съгласна за Сдружението!

# 246
  • Разград
  • Мнения: 377
Здравейте, мили мами!  Hug Аз чак сега се включвам, защото вчера бяхме на консултация във Варна и останахме на гости. Досега ви четох и съм абсолютно ЗА сдружението. И е много вярно че в домовете около Разград положението е много сериозно, а на места и трагично. Бих помогнала с каквото мога, ама превземки - от сорта втора ръка не и мен ме дразнят. Ами и аз от там се обличам, а и на собственото си дете отсега взимам втора ръка, че на тях с етикети. Еми малко от малко поне да даваме на наистина нуждаещите се, защото такива наистина има!

# 247
  • Мнения: 3 219
Здравейте, мили мами!  Hug Аз чак сега се включвам, защото вчера бяхме на консултация във Варна и останахме на гости. Досега ви четох и съм абсолютно ЗА сдружението. И е много вярно че в домовете около Разград положението е много сериозно, а на места и трагично. Бих помогнала с каквото мога, ама превземки - от сорта втора ръка не и мен ме дразнят. Ами и аз от там се обличам, а и на собственото си дете отсега взимам втора ръка, че на тях с етикети. Еми малко от малко поне да даваме на наистина нуждаещите се, защото такива наистина има!
Мая, как е бебчето ?
Относно обсъжданото - ще помогна с каквото мога, но наистина нека помощта отиде при наистина нуждаещи се. Рокерите често посещават дома в Осенец, но за този в Просторно нищо не се чува, така че има къда да отидат помощите.

# 248
  • Мнения: 25
Здравейте мами от Разград Simple Smile Мерцедес, много ти благодаря за помощта. Опитвах няколко пъти преди да си прикача снимка и не се получаваше. До колкото разбирам грипа е пристигнал и тук? Притеснявам се малката, че вече 2 пъти лежахме в болница, а тя не иска да оие никакви витамини.
Желая ви лек и приятен ден.

# 249
  • Мнения: 3 219
Alexa79    

добре дошла при нас, ако искаш дай малко инфо за себе си  bouquet
А за снимката в аватара-първо трябва да я намалиш до размера, който е допустим за аватари, да я качиш в някой сайт и от там да и копираш адреса. Малко  сложно го обясних, но линка, който ти пратих е доста подробен .Гледам,че си успяла да си сложиш лентичка  Peace

# 250
  • Мнения: 2 774
Здравейте  Hug
Аз пак да уточня че ни отказаха дрехите втора употреба преди доста години(спомням си че беше лятото,когато обръщаха парите от хиляди на по стотачки-говоря за преди около 8-9 год.,а дали не бяха и 10 год  Thinking,не се сещам точно коя година стана замяната  Embarassed)- сега вече може и да не са с такива предразсъдъци относно дрехите,знам ли  newsm78.
ivi-tedi радвам се че малката Теди е  добре и ще може да си празнува първия РД в къщи  Hug ,тренирахте ли да духате свещички?Мони така и не успя да се научи за РД,но пък той си имаше 3-ма силно ентусиазирани помощника  Joy
titania мерси за кафето , феята с канелата е много сладка
Ели да ви е честито даскалото,пак като си успяла да запишеш малката....  Hug
  Alexa79

# 251
  • Мнения: 201
Привет, разградски мами! И аз съм в потрес от персонала на разградския Дом за медико-социални грижи. Явно наистина тези "милосърдни женици" само за заплати са вдигали медийна пушилка тези дни. най-късно в понеделник ще дам инфо за Дома в Просторно. Той е за деца с увреждания  и можете сами за какво става въпрос там. А за Сдружението - две са активните организации на майките в България, които в действителност вършат нещо. Това са Сдружението "Настоящи и бъдещи майки" - свързано е с бг-мама и в момента набира членове: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154978.0 . Другото е Движение на българските майки http://fdbm.org/forus.htm - създадено в dir.bg, работи в партньорство с бг-мама и сериозно се занимава с дарителство. Двете организации си сътрудничат и на тях дължим 90% от заплатите си през първите 9 месеца на майчинството, плащането на тези пари на майките, които бяха в заварено положение /сиреч по стария закон/ м.г., увеличеното майчинство, детски надбавки и въобще всички нововъведения в плюс на майките и децата напоследък. Ако искате може да проверим и в двете как стои въпросът с членството и евентуалното създаване на местна структура и така да решим. за тези, на тези, които не искат да се включат или нямат време за това, дано не се сторя като натрапник - става дума за доброволчески труд.

# 252
  • Мнения: 25
    Ами какво да кажа??? Открих този сайт заради малката. Тя е на 2г и4м и се чудех с какво да я занимавам. Поразрових се и раздел Хоби открих страхотни идеи. Сега пчти всяка вечер правим картинки - аз рисувам пейзажа, намирам подходящи животинки и Деси ги лепи. Уча я да реже с ножичка, да оцветява. Утре ще си правим аквариум, който съм замислила от месец. Ако някой се интересува, мога да споделя идеи за занимавка на малчуганите.
    За снимката разбрах, коригирах я и дано сега се получи Simple Smile

# 253
  • Мнения: 124
На мен лично Движението на Българските майки ми се вижда по-подходящо за целта,която си поставяме.Инициативите му са свързани и насочени към деца без родителски грижи,както и към социално слаби семейства.До като другото се занимава по скоро със бременността и майчинството,с проблемите на жените било то финансови или други !
Аз обаче така и неразбрах как точо се става член на движението на Българските майки,нито как можем да изградим тук структура!

# 254
  • Мнения: 500
Здравейте!
Така и нямах време да се включа по въпроса за даренията,но напоследък наистина не ми стига времето (и акъла... Mr. Green).Аз също съм " за"да се направи нещо по въпроса и да се изгради някакво сдружение в Разград.Така че дори и да не се включвам толкова често напоследък,бройте ме и мен! Peace
А сега ви пожелавам лека нощ,че съм капнала........

Общи условия

Активация на акаунт