''Разградската секси мама,готви,шета,бачка-равна НЯМА.''

  • 15 942
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 201
Добро утро! За Движението на българските майки може да питаме някое майче от форума, което е член на организацията / в Бъдещи и настоящи майки има тема за дейността им/, а после да оформим каквото трябва - официално запитване или молба, и да го изпратим до Движението. Не вярвам да има кой знае какви писарски подробности - това все пак е реално работеща организация, а не министерска фондация  Grinning .

Хубава неделя ви желая, аз изчезвам да чистя.

# 256
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Честито на всички рожденици!

Момичета, да докладвам какво разбрах за Дом майка и дете - храна, лекарства и памперси децата имат. Проблемът с парите касае основно забавено плащане на заплатите на служителите, затова реват.
Цялата галимация произтича от това, че Здравното министерство ги прехвърля към общината. Бюджетът им бил преведен в общината още на 1 януари, но нямало още постановление да го делегират на Дома. Сиреч документите са забавили чиновниците на Гайдарски. Местният Общински съвет вече е гласувал прехвърлянето на Дома от МЗ към общината. Сега напрактика парите ги държи Кина Дякова, горе обаче нямат заплати заради бумащини.
Мила родна картинка, важното е, че децата са добре.

Същото разбрах и аз, но не успях в петък да вляза на форума - стана ми зле след първия работен ден след продължителния болничен! Sad За пореден път се убеждавам, че медиите много преиначават нещата! #Cussing out
Относно инициативата за създаване на Клон на Сдружението на българските майки в Разград - аз съм ЗА! Много хора ще се включат сигурна съм! Така много инициативи свързани не само с дечицата от домовете от областта, а и по принцип ще се реализират по-лесно! Peace

# 257
  • Мнения: 441
Добро утро.Хайде на кафенцето
Приятен ден и от мен,отивам да полюлея Влади на люлката в другата стая.

# 258
  • Мнения: 50
Здравейте и от мен Hug. Развихрила съм се да чистя като всички вас. Вчера нашата баба си замина и вече сме сами, утре на ясла, да видим........... Почивката свърши Mr. Green.

За Сдружението, разбира се, и аз съм за. Страхотна идея, дано да се реализира.

Приятен неделен ден от мен и успешна нова седмица.

# 259
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Честит рожден ден на Дарин на мама Миши! Желая Ви много здраве, щастие, късмет и много любов!

 newsm59  ura
Честит втори сняг за месец февруари.

# 260
  • Мнения: 441

Честит рожден ден на Дарин!
Мила,да ти е живо и здраво мъжлето ,много да те слуша и да се обичате!

# 261
  • Мнения: 3 219

ЧЕСТИТО И ОТ НАС НА ДАРИН !!!


Току-що питах в темата на ДБМ как да се присъединим към тях, сега остава и да ни отговорят

# 262
  • Мнения: 500
Честит рожден ден на Дарин!Много здраве,щастие и късмет!
Минавам набързо само да поздравя и да кажа,че сме с хрема и лека температура........ Sad

# 263
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Честит Рожден Ден на Дарин!



Весело празнуване на Мила и Дарин и скоро да се похвалите с такъв подарък Wink



Мирка бързо да се оправяте Praynig Давай повече витамини Hug

# 264
  • Мнения: 201
Честит рожден ден на Дарин! С най-добри пожелания!




Буби, браво, чакаме да пишеш за резултата.

( За пореден път се убеждавам, че медиите много преиначават нещата! #Cussing out

Не съм съгласна с теб, sindarella! Вярно е, че има новини, които се понадуват от вестниците и журналисти, които не винаги вършат съвсем добросъвестно работата си. В конкретния случай обаче не мисля, че е така - забавеното  финансиране на Детски дом е новина с широк обществен интерес / виж само какво стана в нашата тема/ и няма репортер, който не би я отразил в развитие. Приказките, че социалното заведение ще издържи така най-много до средата на януари не са медийна измислица, а надувка от служителите на Дома, на които едва ли някой щеше да обърне чак такова внимание, ако бяха изплакали истинската си грижа - забавените заплати. А медийният шум определено е имал ефект, защото още на следващия ден Домът си е получил парите.
Не искам да се заяждам и дано не ти прозвучи така. Само изложих гледната точка на засегнатата страна, репортер съм.  Simple Smile

# 265
  • Мнения: 50
Честит рожден ден на Дарин! Да бъде жив и здрав и много щастлив! Весело изкарване на празника.

Мирка, много съжалявам да чуя, че сте болни. Дано бързо да се оправите Praynig.

# 266
  • Мнения: 227
Момичета мерси за топлите пожелания.Ние днес ще правим пощъпулник. на Мишо чаках го малко по стабилен да стане.И сега на тати на рождения ден Аз ставам че гости ще имаме
Kоктелче Мезе
Торта за десерт






# 267
Честит рожден ден на Дарин,мнго здраве,късмет и семейно щастие. newsm59

# 268
  • Мнения: 124
Честит Рожден Ден на Дарин!Много здраве,късмет и любов!
Мирка,бързо да оздравявате!

# 269
  • Мнения: 39
честит рожден ден на Дарин
Поли и ние не можахме да се научим да духаме свещичката,но добре че и тати ни имаше рожден ден,че замаза положението.И аз от цялата тая еуфория с болести и рожденнни дни забравих да кажа,че и ние направихме прощапулник на Теди на рождения им ден и тя хвана клавиатурата и лака.
А за сдружението и аз съм ЗА разбира се с каквото мога да помагам ще помагам

Общи условия

Активация на акаунт