Питаме - отговаряме за фитнеса

  • 2 708
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Привет!Дано е ви се стори смешен въпрос,но- колко приблизително тежи една бягаща пътечка?Теглото на самия уред,че нямам много място у дома и да мога да я прибирам и изваждам,(а всъщност те са сгъваеми-или не?) Embarassed
Благодаря предварително  Simple Smile

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Механичните не са точно сгъваеми, но се вдига до стената, когато не се ползва.

# 32
  • Мнения: 4 678
Привет!Дано е ви се стори смешен въпрос,но- колко приблизително тежи една бягаща пътечка?Теглото на самия уред,че нямам много място у дома и да мога да я прибирам и изваждам,(а всъщност те са сгъваеми-или не?) Embarassed
Благодаря предварително  Simple Smile

Ако нямаш място си вземи велоергометър Peace
Ако е пътечка,нека тя да е електрическа,но трудно ще и намираш място  bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 1 956
Поци, имам едно питане до теб. Занчи аз съм от жените с манекенска структура - 175 и 92-64-92, тегло 60 килограма. И във въпросният сайт bb-team (за който не предполагах, че го има до днес, ьза което благодаря) прочетох за фитнес програма за жени от моя тип. КАкто там се изразяват "жени с поднормено тегло"... МАкар за етикета "поднормено"да не съм много съгласна. Програмата е следната: http://www.bb-team.org/workout/1357/
Там отговарям на твърденията, че се уморявам бързо и кръвното ми блуждае при физическа активност (аз за това не намалявам храната и си ям в прилични количества). И че има някак не точно "крехък"вид , както те се изразяват, а да си го кажем по-направо - кльощаво-дръглив. Т.е. повечето дамски дрехи с неспортна кройка, а с по-женствена, ми седят някак като на закачалка. (чудя се манекенките как успяват и в такива дрехи да изглеждат супер newsm78) Докато в спортни дрехи, по-тесни някак и по-светли нещата се понасят.
Пиша това психопатско обяснение, тъй като съм на мнение, че за да се определи правилен режим за даден човек, трябва да се вземат пред вид особеностите на физиката му. И понеже снимки не бих пратила, се описвам по-така изчерпателно. Та значи ключовите думи тук са висок ръст, малки размери, блуждаещо кръвно (клонящо към ниско), причерняване при натоварване (не съм успяла обаче при всичките ми усилени опити да припадна). И още някои, но малко противопоставящи се на казаното - добре развита мускулатура, с видим лек релеф и склонност към растеж на мускулите (това най-не ми е ясно как став акато съм към кльощите)...

Та въпрост ми е тази програма от сайта ли е подходяща или тази, която спазвам аз, а тя е: 2 пъти седмично тренировки в зала по час и половина, единият ден - горна част, другият - долна част на тялото и накрая по 20 минути пътека. И 2 пъти седмично по20-30 минути домашна гимнастика.

# 34
  • Мнения: 4 678
Спазвай програмата в сайта Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 1 956
Благодря, Поци. Последен въпрос - няма ли как да стане с тренировки 2 пъти седмично, понеже няма кой да ми гледа детето за повече?

# 36
  • Мнения: 4 678
1-Гръб ,бицепс,корем-кардио
2-Герди,трицепс,крака-кардио

# 37
  • София
  • Мнения: 2 840
Ох, да попитам - каква беше тренировката на Деница от МА - облякоха я в нещо и я сложиха първо на пътека, после в някакъв уред, а инструкторът й беше един, дето го обявиха като "Първият квалифициран инструктор по..." не помня по какво???

Какво е това, чудо, ако някой е гледал и му е познато и доколко е ефективно?

# 38
  • Мнения: 365
Аз имам един спешен въпрос: От един месец тренирам и понеже трябва максимално бързо да си сваля килцата се изсилих от самото начало и тренирах почти всеки ден, без да съм наясно, че почивката е от значение. Не съм мръднала нито на см-ри, нито на кг-ми. Ако това се дължи на натрупване на мускулна маса, какво трябва да направя, за да сваля мерки и килца:
 - да спра временно тренировките
 - да ги разредя
 - да мина само на кардио
 newsm78

Спешно трябва да се повталя за началото на юни. Помагайте!   Praynig

# 39
  • Мнения: 1 165
Здравейте.Искам да попитам при сутрешни тренировки кое е по-добре при отслабване - закусване 2 часа преди тренировка или без закуска?Имам изготвен хранителен 3-дневен цикъл на хранене като първият ден се яде месо, вторият месо + зеленчуци ии третият се включват и малко въглехидрати.При спазването на този режим ще тренирам и всеки ден кардио тренировки.Смятате ли, че ще отслабна по този начин?Инструктурката ми ми каза, че ако го спазвам една седмица с тренировки би трябвало да сваля поне 2кг.Също искам да попитам при бягане на пътека при наклон дали се образуват мускули?Много се притеснявам да не направя мусули и ще съм благодарна, ако ми кажете какво да избягвам

# 40
  • Мнения: 4 678
Здравейте.Искам да попитам при сутрешни тренировки кое е по-добре при отслабване - закусване 2 часа преди тренировка или без закуска?Имам изготвен хранителен 3-дневен цикъл на хранене като първият ден се яде месо, вторият месо + зеленчуци ии третият се включват и малко въглехидрати.При спазването на този режим ще тренирам и всеки ден кардио тренировки.Смятате ли, че ще отслабна по този начин?Инструктурката ми ми каза, че ако го спазвам една седмица с тренировки би трябвало да сваля поне 2кг.Също искам да попитам при бягане на пътека при наклон дали се образуват мускули?Много се притеснявам да не направя мусули и ще съм благодарна, ако ми кажете какво да избягвам

Аз казвам-тренирай кардио на гладно ,сутрин Peace
На пътека се гори 30 % мазнина и 70 % мускул-няма страшно  bouquet

# 41
  • Мнения: 4 678
Аз имам един спешен въпрос: От един месец тренирам и понеже трябва максимално бързо да си сваля килцата се изсилих от самото начало и тренирах почти всеки ден, без да съм наясно, че почивката е от значение. Не съм мръднала нито на см-ри, нито на кг-ми. Ако това се дължи на натрупване на мускулна маса, какво трябва да направя, за да сваля мерки и килца:
 - да спра временно тренировките
 - да ги разредя
 - да мина само на кардио
 newsm78

Спешно трябва да се повталя за началото на юни. Помагайте!   Praynig

Не спирай тренировките,прави кардио,вземи хранителни добавки(карнитин,бърнър),без грам алкохол,ХРАНЕНЕТО,много вода Peace

# 42
  • Мнения: 1 165
Ок.Благодаря ти.А да попитам и за мнение за тези таблетки Thermocuts pak на Biotech usa http://www.btn.hu/taplalek_kiegeszitok/product_category/3208 .Понеже и тях ми даде да пия за по-бързо изгаряне на мазнините

# 43
  • Мнения: 4 678
Пий ги Peace
Лека нощ Wink

# 44
  • Мнения: 1 165
Ок.Лека нощ

Общи условия

Активация на акаунт