Ще гушкаме през ЮЛИ нашите сладури!

  • 13 089
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 884
Само да кажа, за количките и излизам, че сме на Р.Д.
Зимния, кош не значи, че е за през зимата. И не е нужно а се ползва до март Naughty
Аз имах бебе през март и съм го ползвала до август Peace После в Седналия кош с чувалче, по късно ще ви пусна снимки ако искате Hug
Айде, че закъснях

# 31
  Мария ,4естит рожден ден!!!   bouquet  Желая ти много ЗДРАВЕ и 6тасие и  лятото да гу6ка6 малкото и сладко бебе4е  Grinning
        Да кажа пак zа коли4ките.За мен е МНОГО важно предните колела(колело) да се вартят.Ина4е е толкова тромава и неудобна  ooooh!. Имам на Куини комбинирана_ ко6ът го иzполzвах до 4 месец и после сложих седалката.Тя има и напълно легнало положение. НО!!!  Колелата трябва да са големи,zа6тото ина4е е голяма мъка,особено zимата.Сега полzвам пак на Куини_ zипп или zапп се каzва_тя е zа по_големи деца и е толкова леки4ка,маневрена и удобна( но с малки колелца)И в сгънато положение е с големината на 4анта.

# 32
  • Мнения: 2 171
Мария, Честит Рожден Ден  bouquet! Много щастие, здраве, любов и късмет! А най-големия подарък да получиш през юли - сладко, здраво и неревливо бебче!

Майра, много ти е хубава количката Peace. Аз не съм виждала в БГ такава, определено изглежда много удобна Grinning.
Количката на Giordani, която съм си харесала има и зимно чувалче за летния вариант, така че си мисля да ползвам коша за новородено докато му става на бебо и докато не иска да се надига, а през зимата в полулегнало положение на летния вариант с чувалче. Освен чувалчето има и дъждобран, така че са предвидени всякакви ситуации Wink. Алекс ми се роди много голям и много бързо растеше, така че най-вероятно и братчето му ще изпълни коша за отрицателно време.

Пък аз да ви кажа, имах чувството че мъжът ми иска пак момченце, но май съм се объркала Confused. Като му казах, че бебо пак е момче, той се хвана за главата и започна да се майтапи с Алекс, че скоро ще си отглеждаме още едно магаренце hahaha.

# 33
  • Мнения: 1 951
Майра би ли казала каква марка е количката?

# 34
  • Мнения: 30
ЧЕСТИТ   bouquet РОЖДЕН   bouquet ДЕН   bouquet ,МАРИЯ!ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЩАСТИЕ,ЛЮБОВ И ЗДРАВЕ,НА ТЕБ И НА ЦЯЛОТО ТИ СЕМЕЙСТВО!!!

Снощи ми идеше да убия някой #2gunfire!Беше ме захапало кучето,както казва мъжа ми!Толкова ми беше нервно,ужас!Днес уж съм по-спокойна!Но главата ме боли ужасно #Crazy!
Момичета,да ви питам,някоя от вас спортува ли или въобще раздвижвате ли се по някакъв начин?

# 35
  • Мнения: 1 951
Момичета,да ви питам,някоя от вас спортува ли или въобще раздвижвате ли се по някакъв начин?

Аз до скоро не се чувствах много добре, от всяко по-голямо усилие започваше да ме стяга корема и гледах да си почивам повечко. Сега съм по-добре (да чукна на дърво) и мисля полека-лека да започна да се разхождам. За нещо по-сериозно дори и не си помислям.

# 36
  • Мнения: 4 371
Само аз ли останах в отбора на гадещите им се и повръщащите? Искам вече да отпадна от този отбор Tired

Алиса, аз исках да ходя на водна гимнастика, но с тоя запушен нос и това болно гърло го отлагам за по-натам. Имам степер, обаче мнооого ме мързи. Когато има някой с мен се мотивирам. Сама у дома не си е работа.

Ето я  нашата госпожица Flutter


Мария, честит рожден ден!!! newsm59 newsm59 newsm59

# 37
  • София
  • Мнения: 18 679
Пу-пу, красТавица Hug

# 38
  • Мнения: 2 323
Майра, мерси за линковете, наистина не се сещах да добавя бременност в търсенето  Embarassed
Количката ти изглежда много яка и удобна, особено за по-яки терени. Втората снимка лична ли е или рекламна на количката  Laughing Много е хубаво човечето вътре Simple Smile

Дуци, на първата снимка много хубав профил на мацката. А втората - като че ли е в пещара някаква, много е интересно. Какво се чува като те гледаха на този ехограф. Мен до сега не са ме гледали на 3Д или 4Ди ми е интересно. Такъв ли е цвета на монитора?
Относно гаденето - аз също повръщам или съм на крачка - като си мия зъбите или ако Йоанка е акала в гърнето/рядко се случва, ака си на седалката й на голямата тоалетна и май вече няма да се случва Sick/ . Затова пък съм с постоянни киселини - от началото почти....Много рядко ме напускат.

Аз съм много навита на водната аеробика /или гимнастика беше, да не се изхвърлям много  Laughing/ Само още малко да се постопли и да минат болестите у дома. Аз съм съгласна и ако направим отбор за през седмицата, събота и неделя да мързелуваме семейно. Пък може - веднъж през седмицата, веднъж събота Simple Smile

# 39
  • Мнения: 4 371
Благодаря, Белинда Flutter

Дуци, на първата снимка много хубав профил на мацката. А втората - като че ли е в пещара някаква, много е интересно. Какво се чува като те гледаха на този ехограф. Мен до сега не са ме гледали на 3Д или 4Ди ми е интересно. Такъв ли е цвета на монитора?
Да, такъв е цвета, това което виждаш. Моето е още малко и не се вижда хубаво на 4Д. Аз тук бях пускала снимки на други бебета, ето го: http://www.babyscanning.co.uk/images/3d_crop.jpg
Нищо не се чува, освен ако не ти пусне сърцето да чуеш.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 884
Аууууууууууу Дуци честито Heart Eyes Страхотна е  Hug Искам и аааааааааааз.......
Къде ходи на триизмерен newsm78

Аз тортата от памперси знам и по друг начин да се прави, без да се разгъват памперсите. Така нещо не ми харесва Thinking Един пък отгоре ое един, пък трети Crazy

# 41
  • Мнения: 2 323
Забравих кой питаше за количка за породени, а не мога да търся сега в предната тема - извинявам се много Embarassed Ето - продава се във форума една http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263565.0

# 42
  • Мнения: 326
mariq_m3 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
Да си жива и здрава, да родиш и отгледаш едно здраво у пухкаво бебче. ДА му се радвате и да го обичате цялото семейство.
Тортата е страхотна. Благодаря!  Как ми се хапват такива неща напоследък ако знаетееееее. Не е истина просто. Предишната бременност сякаш нямах чак такъв апетит, но сега ... нещата са други.  Embarassed
Дне си купих панталон за бременни. Исках дънки, но повечето модели бяха едни такива с джобове, които само ти подуват и без това пухкавото дупе. Приличах на Карсон, а сам качила не повече от 2-3 кг. И затова си взех джинси. Не са кой знае какво, но са мекички и удобни. Малко са ми големи, но нали тепърва ще раста. С предишната бременност си купих дрехи за бременни чак в 7ми месец, но в момента коремчето ми е достойно за една бременна дрешка.  Mr. Green
Aгата ®  аз питах за количка за породени деца. Благодаря ти че си се позаинтересувала.   Grinning
 

Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 19:56 от Kokolin@

# 43
  • София
  • Мнения: 320
Мария честит рожден ден! Желая ти всичко най-хубаво! И лека бременност! Не съм закъсняла все още  Grinning    bouquet
Мен може да ме пишете женска мама. Мазнейкова рече : по всяка вероятност момиче. Но аз си знаех отдавна , така че не вярвам да има корекции.
В понеделник ще се срещам с доки да обсъдим резултата от БХС и феталната. И при двете изследвания препоръчват амниоцентеза. На Мазнейкова и се видяха бъбречни легенчета на границата . Пише ми въпреки ниския риск( 1:638) показания за амниоцентеза поради възрастта на майката и пиело нещо си. Каза ми ,че голяма е вероятността бъбреците да влязат в нормата , но трябва да се проследят следващите 4-5 седмици. Друго обезпокоително нямало. Сякаш това е малко  ooooh! Гънката си била наред.
Някой щеше да ходи на амниоцентеза - може ли да сподели кога ?ако иска да ми пише на лични.
А момата си беше сложила ръка на челото все едно казва какво ми дойде до главата!
Утре ми стискайте палци - пак съм на изпит.
На Майра количката е страхотна , май не съм виждала тук такава , не че няма избор , ама си харесвам все неща дето ги няма  Tired
Май се увлякох малко повече с писането ...
Лека нощ!  Hug

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Само аз ли останах в отбора на гадещите им се и повръщащите? Искам вече да отпадна от този отбор Tired

...

Ето я  нашата госпожица Flutter


Дуци, много ме разучвства! Прегръщам те, миличка!  Hug
Снимките са прекрасни! Да расте мъничето в коремчето! Живо и здраво да ти е!  Heart Eyes
А на теб ти пожелавам скоро да ти минат гаденето и повръщането!  Sick

Общи условия

Активация на акаунт