44 теми за раздумка в Америка

  • 15 810
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Indiana, страхотна сладурка е малката! Пу,пу!  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 1 800
Индиана, още едно красиво бебе  Heart Eyes Какво сладко семейство сте Hug

Пумпал, видях днес колекцията на Dwell в Таргет и съм разочарована. Zoo- то изглеждаше като захабен плат с избелели цветове, нямаше с азбуката, с кръговете е добре, аз взех само пердето, защото ще се връзва със стаята на Шушулко, като го отворих, то половин перде, едва закрива прозореца. Сега трябва да купя плат да го донаждам. Мога да сравнявам с другите им неща и разликата е голяма, но и цената....

Джена, дано се оправи плана...

Вики, на там са тръгнали нещата, ще е американски футбол Wink

Хиър, ужас, какви фанатици има тук.

За войната- малко се съмнявам, че който и да дойде на власт, ще  я спре. Това ще е равно на самоубийство. то Клинтън като има няколко шанса да хване осама б лоден, пък не го направи, а сега всички обвиняват Буш.

Днес ходихме до стадиона, където ще е Супербол-а утре. Каква гъчканица беше ooooh! 2 часа се чакаше за билети, ние си платихме малко повече на един мексиканец, който продаваше на черно и не чакахме на опашка... Вътре хиляди занимавки, най- вече за деца, ужасна шумотевица. Още повече места за ядене с бургери колкото главата ми. Видях Каролина Куркова ( модела на Викториа'с Сикрет), много е красива. Беше с още някой и двете в кожени якета на ВС, и полицай ги придружаваше. Не успях да я снимам.
Имам няколко снимки, но ще ги кача утре, че сега много ми се спи.

# 47
  • Мнения: 405
Поствам няколкото снимки на Ангелината, но по разбираеми причини ще дезактивирам линка по-късно .... та ето това е малкият ми инатлив ангел:

http://picasaweb.google.com/angelina.lazarova/Public

Оле, колко много коса! Simple Smile Тя сигурно затова се забави красавицата, да донаправи прическата.  Laughing

Ние днес направихме първата по-сериозна разходка с бебчо, купих си слинг, ама май ще трябва да проуча как мога и сама да си направя, че този не е много лесен за използване. Ходихме до един местен бутик за бебешки неща и очите ми останах по нещата на Stokke. Много хубави работи имат, ама тази цена ме разбива. Но поне разбрах странните колички, които гледах това лято в Европа от къде са. Simple Smile


# 48
  • Мнения: 384
Много е хубава Ангелина. пу- пу сладурана голяма. Indiana бързо възстановяване  bouquet
Benson утре ще гледате супер бол, май. Браво на вас. AJ  с вас ли ще е? Да си попитам аз като мара подробната Laughing
Джена успех с екскурзията
Бубка мерси , че ми отговори и аз това твърдя, само че една колежка се опитва да ме обеди, че едва ли не ще ми върнат и другите удръжки. Обяснявах 2 часа, че заем за къща и други разходи не се връщат, а само се приспадат от облагаемата сума, ама не/ пей си пенкеле, кои ли те слуша, както казва майка ми/. Е поне сега знам , че аз съм си права bowuu
Дебатите не ги следя, т.к. нямам право и да гласувам, а само да се нервя , не ми се иска
Много сте прави какво хапват, американците. днес изкупиха чипса, салсата, пицата и содата в магазина #Crazy. здравенцето ни се взе.
Да се похваля с моя син, вече освен мама, тати, да казва и дай bowuu / ама той не дава/

# 49
  • Мнения: 2 185
Indiana много е сладка Ангелина, да ти е жива и здрава  Heart Eyes!

# 50
  • Мнения: 1 436
Пу-пу, колко е хубава Ангелина, а тази коса е трепач просто  Heart Eyes

МВК, гледам лентичката - той дребчо е рожденник скоро. Как вървят приготовленията за първия РД?

бенсън, що радихте на стадиона? Намерих стара моя сръбска дружка във фейсбук и цял ден ме избива на малкото сръбски който знам.

Днеска не мож' се размина човек от хора в супера. Пред мен един 10 минути се разправяше с касиера, че не иска buy two, get three free с кола, а иска само един стек  Crazy

# 51
  • Мнения: 3 478
Индиана, малката е страхотна! На снимката "очи пълни" е направо едно към едно с моята дребна като се роди. Същата огромна и черна коса.

Бубс, измъчи се Данича с тез неразположения. Колко деца са в групата?
Мъж ми се връща от БГ утре, почваме да плануваме какви ще ги къдрим ние като си замине майка ми другия месец. С едно се ядваше, ама сега няма да е същото.

Руми, тез сладури съм ги гледала и преди, много са хубави малките смехорани. Чак ми се прииска и аз да имам 4 такива Shocked.

# 52
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Индиана, страхотна малка хубавиа, струваше си чакането, нали!  Laughing

МисЗ, те са уж само 5-6-7 деца в групата (различни дни - различно, защото някои не ходят 5 дни в седмицата), но непрекъснато го мешат с други тодлър групи - има общо 5 тодлър групи, отделно инфантс, прискуул и при-К.

Бенсън, ти си пременила аватара подобаващо. Go Pats!

# 53
  • Мнения: 1 783
Много хубава Ангелинка!  Heart Eyes Майка ѝ изглежда чудесно за току-що родила!

Бубка, така е май с градините... казват, че направо първата година било така...  последно датите за моето Бостънско посещение са 3-4-5 юни.

Джена, ами аз така се почувствах, просто бях изумена. Но още повече ме изуми държанието на тетката - аз просто леко се усмихнах от неверие, а тя ми каза 'что вы улыбаетесь?' патица някаква, сякаш съм длъжна да знам. А тя седеше на едно голямо бюро с два телефона до нея, които звъняха и тя най-безцеремонно ги вдигаше без да се извини и ме прекъсваше. Ама беше и малко комично, защото вдигаше незвънящия телефон постоянно Simple Smile. А зад нея имаше огромен портрет на дядя Путин и Марти го показа и каза 'Това е консула'  Joy Чувствах се сякаш се бях върнала 20 години назад... Утре ще видим, колко бързо ще изкарам бг паспорт и другия вариант е да подбутнат от Русия роднините и да му дадат виза с американския. Стискайте ни палци. А ако не стане, не стане, ще го преживеем... както всичко останало. Confused
Решила съм следващия път обаче само на български да им говоря, както те само на руски ми говорят.  Crossing Arms

Хиър, значи и по вашия край ги има...мдаааа...

Шоколадкина, наистина ви е трепач къщата Hands Clap и децата са много сладки, леко приспособяване в Тексас!

Тандури, как са децата и татко им?

# 54
  • Мнения: 523
Индиана, голяма сладуранка е Ангелина. Пу-пу. Да е жива и здрава! И ние се родихме чернокоси, та още от рано започнахме с прическите Wink
Биз, тази която описваш ми напомня много за поведението на една доцентка от УНСС, само че не беше  преди 20 г., а по - скоро.

# 55
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Ох, толкова са сладки бебоците че чак и на мен ми се прииска Crazy Явно човек бързо забравя лошото. И ние бяхме такива чернокоси и дългокоси, ама сега ела да ни видиш какви сме руси.
Индиана, да ти е жива и здрава още веднъж! Много да ви радва!

# 56
  • Мнения: 810
Индиана, Ангелина е като изписана и ах тази коса  Grinning тя готова за плитки вече! Много сте хубави и тримата, а ти изглеждаш така свежа!

Бенсън, верно ли?!Така ги чакахме  Laughing Дуел май се излагат! Точките и на мен ми харесват. А възглавнички имаше ли? Или е те не струват...
Весело изкарване на супербола  newsm18

Бубка, оправя ли се Дани? Ти как се справяш с работата и с него сега?

При нас ПАК вали  ooooh! Толкова дъжд тук не съм виждала до сега!

# 57
  • Мнения: 7 091
Индиана, ама много хубав този твой инатлив ангел!!! Simple Smile Просто е картинка! А ти наистина изглеждаш много свежа за току-що родила!

Биз, децата и татко им се оправят ( даже децата вече са добре, Калин ще е на училище в понеделник), обаче майка им какви ги забърка...прекара 8 часа в ЕR в петък.  Rolling Eyes

Шоколадинка, като ви гледам къщата и ми се иска да си стегна багажа и да се преместя в Тексас! Simple Smile Само ме притеснява не е ли много топло, че мъжа ми не обича топло Simple Smile. Интересно ми е какво е съотношението на пазара за недвижими имоти в ТХ и НЙ? Имахме предложение да се местим там, та затова се зачудих.  newsm78 Някой знае ли хубав сайт къде мога да погледна цени? Шоколадинка вие ако сте ползвали някоя агенция за недвижими имоти ще ми пуснеш ли ( може и на лични) сайтче да разгледам? Hug

Не знам за вас, но аз Хилари не мога да я понасям. Имам си причини за което, но не ми се споделя тук. Вие чухте ли, че има вариант тя и Обама да се кандидатират в тандем- президент и вице ?  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 558
Tandoory, какво е станало в петък? Добре ли си?

# 59
  • Мнения: 7 091
Tandoory, какво е станало в петък? Добре ли си?

Ще ти пиша на лични  Peace

Общи условия

Активация на акаунт