Жестоката истина за аборта!

  • 7 735
  • 107
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 531
Цитат
Някъде да съм казала че стерилитета е в следствие на аборт....тук въобще не ства за това дума...няма и да го коментирам, защото това си е лична трагедия с която не мое да се злоупотребява.
Ооо, прости ми че, си помислих обратното от произволно избраните от теб постове на момичетата дето са правили аборт по желание и после току виж са попаднали в Проблемното.

# 106
Angel^Wings  ти си тази,която ги говори тези глупости за домовете-върни се на първите страници и си виж "творенията" за децата в домовете. Това,което исках да ти кажа е,че в резултат на крайни мнения като твоите въпросните домове са пълни с нещастни дечица. Нима вярваш,че те могат да са щастливи там,само заради "правилното" решение на майките им да не правят аборт? И моля те,остави жените на мира и спри да сипваш сол в раните им. Уважавам мнението ти,но не приемам евтини аргументи. Мисля,че е редно да се извиниш на някои от жените,които волно или неволно успя да обидиш.
Всичко добро ти желая!

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Не вярвах, че ще ми се наложи да се намесвам и тук.
Темата е пусната по начин, който по никакъв начин не навежда към размисъл или нормална дискусия.
Ако целта е била такава, съдържащите се в първия пост квалификации, ми се струват меко казано не на място.
Темата е дискутирана, наистина, нееднократно.
Идеята не би трябвало да е провокиране на антагонизъм, вменяване на вина и паралели с  децата от ДОВДЛРГ, а по-скоро за популяризирането на съвременните методи за контрацепция и за аборта като крайна мярка.
Намесването на проблемното забременяване в този контекст, пък, ми се струва съвсем не на място.
Все пак се предполага, че не сме тийн-форум.
Заключвам темата.

Общи условия

Активация на акаунт