Обривало ли се е вашето дете от пеленките на Памперс?

  • 4 044
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10
Здравей,
дъщеря ми до декември месец беше на памперсите Памперс. Но вече не е. От новите памперси Памперс дупето и пламна като червен божур. Водихме я при личната докторка и тя бе категорична, че този обрив е от памперсите. Минахме на Либеро и след три дни обрива завяхна и изчезна. В нашия квартал почти не остана мама, която да ползва Памперс. Има слух, че новите памперси Памперс вече се внасят от Турция, където слагат някакъв нискокачествен лосион. Незнам доколко е вярно това, но при нас смяната на марката помогна.

# 31
Imahme tozi problem s aromatiziranite novi pampersi, kat4io izgoreno beshe mqstoto, polu4iha se  gabi4ki. Mina mnogo bavno meseci.Pedito prepora4a posledovatelno Bohko, Elecom, Deflamol,Triderm. Nakraq mina ot Triderm i postoqnno polivane s tetra,neven i laika.
PP No da si kaja mislq 4e ne e ot markata, ami ot postoqqnnata upotreba i zaparvane ot pampersite. Sega pak sme s Pampers i nqma problem da 4ukna na darvo.
Uspeh!

# 32
  • София
  • Мнения: 170
За Никола само Памперс съм ползвала и не е имало проблеми за сега.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 773
Имат ли връзка ароматизираните памперси и тези с ластиците, едни и същи ли са? До сега не сме имали проблеми. Ползваме 4+. без ластици. Преди няколко дни взех няколко бройки 5, понеже скоро ще минаваме на тях и да пробвам големината им. Бяха с ластици, Нямахме обрив.

# 34
  • Мнения: 1 900
Ползвам Памперс от раждането и до сега не е имало проблем. Пробвах Либеро, но дупето му все беше мокро. Иначе и от него не ми се е обривал. Peace

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Не знам какво да кажа...тя 10 месеца беше с Pampers и нямахме проблеми,но този лосион явно не и понесе... Thinking

# 36
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Да, случи ни се и на нас. Смених с друга марка . Мазах дупето с крем здраве и ни минаха.
И аз процедирах с крем Здраве, само че не беше обрив, а зачервяване на дупето.
Моят син носи памперс само за сън и разходка, така че не е от често носене.
Сега ползвам Либеро гащички, иначе харесвам и Хъгийс  Peace

# 37
  • Мнения: 9 973
добре,че спрях да ги ползвам.........

# 38
  • Мнения: 491
Когато минах на Памперс 5,малката получи гъбички и обрив.Кожна лекарка и изписа Имазол за гъбичките и за сега няма проблем.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 271
Мажи с крем Бочко.
Ние никога не сме се обривали от Памперс.

# 40
  • София
  • Мнения: 5 720
Никога не съм имала проблем с Па,мперс и съм много доволна,дори не е изпускал!
Опитай,вземи насипно няколко вида за да разбереш кой е най подходящия за твоето детенце  Peace

# 41
  • Мнения: 59
Мойта принцеса има много чувствително дупе и често се обрива по няколко пъпчици.....мажа с мустела-доволна съм.Ползвам Памперс 3 и до сега все попадам на старите и сме о.к но приателката ми е на 4 и беше взела от новите и беше много разочарована,та мисълта ми е че май фалшивите са размер 4......

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Причината да сменя Pampers преди 2 месеца,бяха имено фалшивите партиди,на които попаднах,само че при тях проблема беше в ластичетата около крачетата.Сега се наложи да купя и попаднах на ароматизирания.Не знам дали е фалшиф или просто чувствителната и кожа не го понесе.Купих и Бочко и сега баща и излезе да търси Имазола,да видим какво ще стане

# 43
  • Мнения: 3 116
Памперс, които се внасят в България от 3 години са турски. Преди имаше полски внос, но спряха да внасят от Полша, не знам защо.

Относно новите памперси, ами не са фалшиви, просто са такива. Или се е прецакала поточната линия или някой от контрол по качеството в завода им не са си свършили работата.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Обрив - не, но пропускане - да, но само двойката. Тогава бях започнала да купувам Либеро и бях много доволна. В момента отново е с Памперс и няма проблеми  Peace

Общи условия

Активация на акаунт