Обривало ли се е вашето дете от пеленките на Памперс?

  • 4 047
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 040
Никога не ми се е обривала и докато слагахме въобще памперси, все с Памперс беше .. не съм ги сменяла нито веднъж  Peace

# 76
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Да!
Сега сме с HUGGIES, без проблеми и без мехлеми!

# 77
  • Мнения: 159
И ние се обринахме от Памперс, сега сме на  Хъгис и съм доволна.

# 78
  • София
  • Мнения: 672
не се обриваме - много съм доволна  Peace

# 79
  • Мнения: 6 274
На някой случвало ли се е да се изрине дупенцето от Памперс за новородени 1-ца ?  Ние сме на 21 дни и от вчера имаме пъпчици по дупенцето .Не са много ,но днес са по- червени .Не знам дали е от памперсите . Мажа с крем здраве , пробвах и крем на Мустела , но за сега не минават . Какво да правя ?
И ние имаме подобен проблем . Дали наистина в "Pampers" е проблема ?! И защо чак след един месец ? В началото нямаше нищо ?! newsm78

# 80
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914
И двете си деца съм отгледала само с пеленките на Памперс. Никога не са имали проблем. А синът ми е с много чуствителна кожа. Явно си е доста индивидуално. newsm78

# 81
  • София
  • Мнения: 44 118
Не, никога, а вече повече от 2 години само тях ползваме....

# 82
  • Мнения: 50
     Сина си отгледах с Памперс.Бях много доволна. До месец чакам второто си дете.За болницата
отново купих Памперс,ръководена от миналия ми опит.В магазина продавачката и една клиентка
се опитаха да ме разубедят да купя от тези памперси,но аз не посмях.Сега започвам да се замислям.

# 83
  • София
  • Мнения: 62 595
И памперсите си имат срок на годност или ментета. Възможно е да се получи.

# 84
  • Мнения: 741
Обрина се още в родилния дом,цялото му дупенце беше в пъпки.Сменихме с Либеро и изчезнаха.Оттогава не съм купувала изобщо Памперс.

# 85
  • Мнения: 8
Имам дъщеря на 1г 3м. И аз като повечето майки се подлъгах от реклами и мнения. Използвах "памперс" от раждането, но когато минах на по големия размер който е с лентата алое така се обринахме че с месеци неможахме да се оправим. Накрая чак кожичката ни се белеше оправихме се със синйото мастило иедно кремче което ни го приготвиха по рецепта в аптеката. Съжалявам но немога да разчета рецептата. Сега използвам крема Excipial и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт