Среща на 23.02 от 19 часа в пицария Del Solo

  • 6 580
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 671
Що не направим едно преброяване,колко мами ще сме на седянката,а? Wine Glass

# 76
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Аз ще идвам откъм Театър София най-вероятно твърдо отказах да ходя до офиса утре и ще си работя в къщи Crossing Arms
Някой ако ми е в квартала, да се обажда за транспортиране.
Час уточнихме ли?

# 77
  • Мнения: 3 356
Аз още се чудя,не съм сигурна кой ще гледа детето.Пък и тоз квартал ми е тъмна индия.`
CTramell,ако реша,ще ти пиша утре,аз съм на Плиска и лесно ще скоча до Театър София да ходим заедно.(и аз трябва да работя и утре,ама упорито си правя оглушки)

# 78
Ба го другарки, ша зема да се изсипя и аз, нищо че не ме познавате, ще се запознаем.

# 79
  • София
  • Мнения: 6 999
AL Jankoni, изсипи се, лошо нЕма Wink Бързо нали можеш да бягаш? Whistling
Ама не сме 'другарки', някой са госпожици, други госпоДжи.  Wink

# 80
  • София
  • Мнения: 6 477
Девойки и тук-там младежи, имаме ли резервация за пицарията? Гледам някой по-нагоре питаше. Ако ще се броим - аз съм твърдо ЗА, още повоче че е почти до нас. Давайте да се броим Wink Wink Wink

# 81
  • Мнения: 161
Девойки и тук-там младежи, имаме ли резервация за пицарията? Гледам някой по-нагоре питаше. Ако ще се броим - аз съм твърдо ЗА, още повоче че е почти до нас. Давайте да се броим Wink Wink Wink
бройкаме се
1. Morgana
2. mama Ursa

# 82
  • Мнения: 671
1.Morgana
2.mama Ursa
3.Omorfis

# 83
  • Мнения: 1 023


1.Morgana
2.mama Ursa
3.Omorfis
4. milk - за малко, набързо и по същество - от 18:30 до 19:30 - ако има места - ок, ако няма, ш видя в околните.

# 84
почти нови и непознати?
1.Morgana
2.mama Ursa
3.Omorfis
4. milk - за малко, набързо и по същество - от 18:30 до 19:30 - ако има места - ок, ако няма, ш видя в околните.
5. почти нова и непозната  Laughing

# 85
  • Мнения: 2 723
Нашата група сме Ниски, Герчо и Иса

# 86
  • София
  • Мнения: 17 338
Ех, как ви завиждам ...
Да пиете едно за мен, ей

# 87
  • Мнения: 671
Да бе да, ти ни оставяш сами да се мъчим... Drunk
   
Ще пийнеме за твое здраве а ти се оправяй,ей!Че следващия път за тебе няма да има оправдание!

# 88
Жалко, пак няма да мога да дойда.... не че някои ще ме чака. Приятно изкарване, не карайте пили и ползвайте презерватив ако забиете някое сервитиорче, палавници такива.

# 89
  • Мнения: 2 723
...и ползвайте презерватив ако забиете някое сервитиорче, палавници такива.

хи хи, обезателно, добре, че те прочетох преди да тръгна, сега ше си взема няколко  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт