СТАЧКА ЗАРАДИ ДЕТСКИТЕ ГРАДИНИ

  • 7 712
  • 167
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 479
НЕПРЕКЬСНАТО НЕ НАМИРА СЬРВЬРА ИЛИ ДАВА ГРЕШКА!?

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
АЗ преди малко чак успях. Confused

# 17
  • Мнения: 47 981
момичета, регистрирах се след часове безумно натискане на хиляди рефреша, но сега не мога да кандидатствам
едва ли някой не е разбрал,ч е детето е родено на 03.01.2006 г и в четвъртък лично ангелова- началник дирекция образование, ми писа, че мога да кандидатствам за 1 група. часове след това отговор 46 беше променен, и сега не мога да кандидатствам за 1 група(деттео ми посещава ясла, самостоятелна,  и искам да кандидатсвам за 3 детски градини- цдг в квартала)
освен това по сайта се работеше до последния момент, правеха се промени, а в момента на пускане изгърмя, също така критериите и сроковете са недомислени и безумни...като добавим и проблемите за породени деца, както и други, които възникнаха, смятам че имаме основание за иск

# 18
  • София
  • Мнения: 7 190
Да не говорим, че е достатъчно основание фактът, че общината не може да осигури ясли и детски градини - хайде не за 100, но да речем за 90% от децата.

# 19
  • Мнения: 667
Сега са на Windows 2003 Server SP1 i MySql - database. А фирмата уж е представител на Oracle.

Съвсем между другото базата е на LotusDomino. Доста сигурна при това. И съвсем несъстоятелни са обясненията "Хакери са сринали информационната система....."

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 12:16 от SafeHeaven

# 20
  • Мнения: 1 044
бясна съм, подкрепям стачка

# 21
  • Мнения: 165
незнам как да изразя с думи гнева си,незнам дали има по силна дума от ГАВРА
 #Cussing out НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ СТАЧКА

# 22
  • София
  • Мнения: 593
И аз я подкрепям въпреки че няма да кандидатствам но е крайно време да приключат своеволията с нашите деца!

# 23
  • София
  • Мнения: 181
Въпреки, че кандидатствах относително успешно в 4 ОДЗ-та, се присъединявам към оплюванията по системата, общината и т.н. Трябва да се анулира всичко и май да си висиш на студа пред детската градина е по-добре. Поне зависи от тебе, а не като луда да стоя пред компютъра и да не мога да направя нищо. колко нерви изхабих и колко цигари изпуших - аз си знам, всъщност и всички вие. Следя темата и ще се включа в каквото и да се реши - стачка, жалба в съда - българския или европейския за правата на човека.

# 24
  • Мнения: 176
Пред компа съм от 9 часа.
Преди 5 минути успях да се включа и са запиша детето кандидатстване в ясла.
Бясна съм като всички вас.
Преди да се логна местата вече са 3 пъти по-малко от кандидатстващите Rolling Eyes
Ако още имате нерви - опитвайте отново.
Ако вече въобще има смисъл да го правим!
Пазете си нервите милички!
 Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 1 074
Стачка - да, но не заради интернет кандидатстването. Аз съм ЗА него, макар Сирма да са просто едни големи л...на.
Стачка срещу безхаберието трябва. Защото на секундата следва да се започне строеж на поне 20 нови детски градини. Да помолим приятелите китайци освен да ни ги построят? Така до 3 месеца ще имаме детски градини.

И аз я подкрепям въпреки че няма да кандидатствам но е крайно време да приключат своеволията с нашите деца!

Защо бре? Без дами ли ще останем в групата, ако го приемат моя мечок?

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
И аз съм "ЗА". Ако остане това положение със сигурност беба влиза първо желание, но не е там проблема.
 Важното е, че в тази държава вече своеволията са толкова ужасни и грозни, че не ми се иска децата ни да изживеят всичко това и те. Шефът ми, който е американец, ми каза днес, че трябва да отида да живея в Швейцария, за да нямам такива проблеми. Ама пусто нали се опитваме да си изградим наше си пространство тук...

# 27
  • Мнения: 498
ПОДКРЕПЯМ!!!
Извинете за главните букви, но съм бясна #Cussing out
Това беше поредната простотия  ooooh!

# 28
  • Мнения: 1 327
днешния ден ми беше кошмарен, както и на много от вас.
Нека се съберем и заведем дело срещу община София за недостига на места в детските градини. Не може да продължава тоза престъпно безхаберие на държавните чиновници. Затворени са огромен брой детски градини и ясли, нови не се отварят. Има и доста градини, които пустеят. Нека тези, които са отговорни за затварянето им си понесат наказанието.

Това, че системата не тръгна едва ли е нещо неочаквано за нас, но не това е проблема! Не може да се продължава по този начин!
Ако имаше достатъчно детски градини тази истерия нямаше да я има днес.

Същото се отнася и за детските площадки, безброй затрити, останалите в плачевно състояние.

майките юристки ако може да се включват Wink

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 14:52 от еlito

# 29
  • Мнения: 1 327
аз чак сега видях тая тема.. пуснах също подобна за дело срещу общината - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=264140.0

Общи условия

Активация на акаунт