Страсти и вълнения около прием в ДЗ в София!

  • 44 190
  • 1 163
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 228
Предпочитам да се бутам виртуално, отколкото физически.  Rolling Eyes Замисълът е добър, изпълнението - не. Може би защото е нещо ново. Против съм да се анулират резултатите. Ако трябва да се редя на опашка пред детската градина, ще ми е далеч по-изнервено.

# 31
ще видим Фъндъкова какво ще каже в 13 ч

# 32
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Предпочитам да се бутам виртуално, отколкото физически.  Rolling Eyes Замисълът е добър, изпълнението - не. Може би защото е нещо ново. Против съм да се анулират резултатите. Ако трябва да се редя на опашка пред детската градина, ще ми е далеч по-изнервено.
Успяла си затова нямаш против нали  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 211
Хакерските атаки са смешно оправдание за срива на системата им!
Не просто смешно, а безумно оправдание!!!
"Извинете ме, че съм некадърен, щото хакерите знаят повече от мене..."

От сутринта нито съм яла нещо, нито съм пила нещо, вече физически едвам издържам, за психически - нищо не казвам!
Детето стоя гладно, босо и мокро по пижама 2 часа и гледаше изнервената си майка как псува!!!!

Аз, лично, предпочитам записването да става по райони!

И съм ЗА протест! Да им спукаме главите от бой на тия тъпаци!

# 34
  • София
  • Мнения: 1 067
С риска да ме обявят за лоща, гласувам да се отмени кандидатстването, но регистрацията да остане.

Нека стратираме наново онлайн, но да няма такива изпълнения

# 35
  • София
  • Мнения: 109
Предпочитам да се бутам виртуално, отколкото физически.  Rolling Eyes Замисълът е добър, изпълнението - не. Може би защото е нещо ново. Против съм да се анулират резултатите. Ако трябва да се редя на опашка пред детската градина, ще ми е далеч по-изнервено.

Напълно подкрепям  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 114
С триста зора кандидатствахме.

Да се изтрие всичко. Да има възможност да се регистрират желаещите предварително - преди кандидатстването. Да се кандидатства в различни дни - но не по райони (район на какво??), а по година на раждане на детето.

# 37
  • Мнения: 331
Аз успях да регистрирам детенце и да кандидатствам, но все още се боря за едно познато детенце да направя поне нещо  Rolling Eyes някъде да го запиша ама  Confused
Иначе не мисля че трябва да се анулира това кандидатстване, и второ да има пак ще е същият ужас, поне за сега мина  Peace, а и бутането и висенето пред градините въобще не ми се нрави  Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 1 204
Гласувах опцията : Да се кандидатства по райони - днес Младост, утре Люлин - за да се избегне натоварването на системата Peace
и аз  Peace

# 39
  • Мнения: 1 878
Сега се опитвам да си проверя записаните градини и системата автоматично ме изхвърля към гуугъла  #Cussing out На може така на наш гръб да се тестват и експериментират разни методи - въпреки че имам голям шанс за едната градина искам да се върне стария ред, да се дотества ши...ят сайт и чак тогава да го пуснат в употреба, даже съм готва да им сътруднича и пробно да се регистрирам колкотто пъти да искат да го тестват ама така с тоя тото шанс на връзката  #2gunfire да не говорим че моя нет е доста сигурен и добър и пак висях близо 2 часа преди да постигна заветната цел. И най-важното да се построят нови градини СПЕШНО та поне до септември да се пооправи положението. Ей за тази кауза съм готова да протстирам.

От държавата искам да е коректна към мен така както аз към нея - плащам си винаги данъците и то в аванс, че и на крака им ходя за това, тъпчат ме мачкат ме някакви тъпи лелки по общините, само гавра и подигравки не само сега с градините, несигурност, стрес и.....отгоре на всичко искат да ни отнемат и правото на работа по най-елементарния начин - като имате деца ми гледайте си ги   #2gunfire

# 40
  • Мнения: 123
И аз не можах. Според мен то беше ясно че много деца ще увиснат.Толкова места за всички нямаше. Мисля,че е безумно този стрес да се повтори пак.В крайна сметка може да се подава още дълго време нищо,че ще сме с мнооого по заден номер.Нали затова има второ класиране и т. н.т.....Тези които ще се запишат сега в опр.градина ще освободят място за деца в др.градини и готово. Аз ще регистрирам в по късен час или утре. Но това аз не искам да го преживявам пак ,а и ми коства страшно загуба на време.Аз все пак си имам и др.ангаЖИМЕНТИ А НЕ ДА ВИСЯ ЦЯЛ ДЕН ПРЕД НЕТА.Ъспех на успелите....Другите на втори тур.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 294
В 13 ч. щяло да има пресконференция в общината
и какво чакаме височайшите да решат  #Cussing out
това е подигравка с нас, бясна съм, не се отваря таси страница и тва си е
не можаш да разбера регистрирани ли са ми двете желания, при този статут "чакащ"

# 42
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 401
Аз съм ЗА да остане тази система, но да си оправят сървъра и връзката с интернет! Това с хакерите е обидно, защото ни смятат за глупаци.. всичките 8000-9000 човека, които ще кандидатстват за градините.. Въобще не искам да се редя по опашки по нощите пред кабинета на поредната директорка, която по собствен кеф ще подрежда списъка на желаещите..
Това да се кандидатства по дни за определените квартали е добра идея, но в такъв случай ще се анулират всички кандидатствания до днес.. Ще трябва да се избере по-малкото зло..

# 43
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Хакерските атаки са смешно оправдание за срива на системата им!
Не просто смешно, а безумно оправдание!!!
"Извинете ме, че съм некадърен, щото хакерите знаят повече от мене..."

От сутринта нито съм яла нещо, нито съм пила нещо, вече физически едвам издържам, за психически - нищо не казвам!
Детето стоя гладно, босо и мокро по пижама 2 часа и гледаше изнервената си майка как псува!!!!

Аз, лично, предпочитам записването да става по райони!


И съм ЗА протест! Да им спукаме главите от бой на тия тъпаци!
И аз съм за това да става по райони

Аман от целия този фарс днеска  #2gunfire

# 44
  • София
  • Мнения: 3 859
Аз също смятам,че системата им непроработи спрямо натоварването.Аз не съм спала, мъжа ми от офиса,аз от вкъщи и нищо не ставаше.В 9,30 го изстрелях на ул.Оборище където е въпросната Дирекция "Образование" - там въобще не знаеха за какво става на въпрос или поне не са искали да се занимават.Успяхме от провинцията да се регистрираме и кандидатстваме, ще ме е яд ако се отмени, защото трябваше да ангажирам кой ли не,за да му тръгне при него тъпия сайт.Сега виждам,че ми е разместило първото желание, а не ми позволява да го поправя.Отвратителна ситуация.Между другото мой познат проследи сървъра и каза,че са използвали "Орбител".Може ли такова нещо?При условие,че БТК и Мобилтел са номер едно - те ми вземат Орбител!?Кой гушна паричките този път?

Общи условия

Активация на акаунт