Страсти и вълнения около прием в ДЗ в София!

  • 44 188
  • 1 163
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 209
Аз съм от успелите още рано рано да се запишат!!!  newsm44 И честно да ви кажа едва ли бих издържала още един такъв стрес... Thinking

# 46
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
В 13 ч. щяло да има пресконференция в общината
и какво чакаме височайшите да решат  #Cussing out
това е подигравка с нас, бясна съм, не се отваря таси страница и тва си е
не можаш да разбера регистрирани ли са ми двете желания, при този статут "чакащ"

Статута чакащ е чакащ класиране, т.е. подала си и сега чакаш да видиш дали сте се класирали за градината, а това ще стане в началото на юни, ако остане тази с-ма.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 249
Успях да запиша дъщеря си в минутите преди и след 11 часа. А въпросната дъщеря стоя наакана, тъжна и ревяща, докато аз си пилех нервите. Както много други деца, предполагам.

На такава гавра до сега не съм била подлагана. Никога! Ако трябва да изтрият всичко и наново да преживея тези кошмарни часове, сигурно няма да оцелея психически.

# 48
  • София
  • Мнения: 146
Погледнете форума в който пишем, в него са регистрирани 83 678 потребители и има над 2 милиона мнения, вярно е че тук става постепенно, но доста мнения се дават едновременно, аз докато пиша има публикувани сума ти отговори и сайта не забива.  Аз съм регистрирана и съм подала молби в детските заведения, но смятам че тази пародия трябва да бъде отменена и наистина да се предостави равен шанс на всички а не да се разчита на късмета. Това е малоумна работа според мен и съм убедена че 158 номер да си а в градината да има 20 места пак ще можеш да си набуташ детето по втория начин. Това според мен не е свършена работа, това е замазване на очите, ей ви на един сайт /некадърно изпълнен/ оправяйте се. Най-кофтито е че всички знаехме че ще стане така и тайно се надявахме въпреки всичко да успее и да тръгне. Жалко е защото се поиграват с децата ни! Аз просто съм бясна, никой в тая държава не защитава интересите на децата ни.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 877
Не знам вече кое е по-добре. Успях да кандидатствам, но сега не мога да разместя желанията. Моето лично желание е за яслите да се кандидатства целогодишно, когато детето "узрее" за ясла.

Подкрепям напълно (и за ДГ също)!!!

А за системата/анкетата какво да кажа - мразя да се действа на късмет/лотария. Ако това е равнопоставеност, тогава представям си какво означава за тях хаос и безредие #2gunfire. Мама му стара #Cussing out

# 50
  • Мнения: 2 149
За анкетата:Искам да направят бутон ЗАМРАЗИ и съответно да си замразя страницата и да нямам право да пипам по нея, съответно да ме класират по това, което съм подала.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 907
[това е подигравка с нас, бясна съм, не се отваря таси страница и тва си е
не можаш да разбера регистрирани ли са ми двете желания, при този статут "чакащ"
да, желанията ти са регистрирани, всички кандидатури в момента са с такъв статус - той ще остане такъв до класирането, после ще се промени на класиран, записан и т.н.

# 52
  • в центъра
  • Мнения: 445
Какво значение има дали ще анулират кандидатстването или не? Докато за 1000 места има 10000 кандидатури недоволните винаги ще са повече. Но ситуацията не ме учудва. Не може цяла България да се изсипе в София, да не се предприема нищо за инфраструктурата на града и да искаме да има места по детските градини!!!

# 53
  • Мнения: 1 288
ако обявят всичките родители за хакери, ще се съглася, че е имало хакерска атака  Twisted Evil
не искам да се отменя това кандидатстване. висях 3 часа пред компа, изпих кана кафе, нервите ми са опънати до крайност и за какво, ако го отменят. да прекараме и по една нощ пред градините. а и надали бих издържала второ кандидатстване онлайн.

# 54
  • Средната земя
  • Мнения: 371
По-добре на място, поне виждаш колко хора има пред теб и занеш за какво иде реч!
Няма такава държава, няма такава простотия!

# 55
  • Мнения: 2 388
момичета, от " Часът на Милен Цветков" търсят родители, които искат довечера да умастват в предаването по темата със записването. Някой от вас иска ли да отиде и да каже мнението си, да зададе въпроси и т.н. Моля спешно - до 10 мин. някой да ми отговори на лични. Трите имена. Който иска трябва да е там 16 без 45. Новата сграда на Нова е до летището.

Излъчете 1 човек

# 56
  • Мнения: 2 274
ние успяхме и влизаме във всички градини за които кандидатствахме, но все пак  гласувах да се кандидатства по райони

# 57
  • Мнения: 684
Предпочитам да се бутам виртуално, отколкото физически.  Rolling Eyes Замисълът е добър, изпълнението - не. Може би защото е нещо ново. Против съм да се анулират резултатите. Ако трябва да се редя на опашка пред детската градина, ще ми е далеч по-изнервено.
Успяла си затова нямаш против нали  Mr. Green
Съгласна с фукла - замисълът е добър, но се провалиха в изпълнението. Казвам го не само, защото след 2 часа и половина успях да "излъжа" системата, но и защото наистина това е по-цивилизования вариант. Защото сега ако са 7800 души пред компютрите, то при подаване на място ще има 20 хиляди чакащи - ако приемем, че средно се кандидатства на 3 места, то трима души ще се редят на опашки за всяко дете... Не, определено е простотия този вариант.
Мисля, че можеха предварително да помислят за кандидатстване в отделни дни по райони, както и предварителна регистрация на децата. По много въпроси можеха да помислят, ама... Типично по български се мисли след издънката!
П.С. Всички, които си мислят, че са влезли в градината - да напомня, че не се знае колко деца с какви предимства ще кандидатстват след това. Wink

# 58
  • Мнения: 263
Искаме нови ясли и детски градини!!!

# 59
  • Мнения: 1 925
От 30 мин. изобщо не мога да влезна в сайта, за да проверя дали ми е приело "кандидатствай" за една ясла  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт