Дъски за гладене

  • 6 335
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 70
оф и на мен ми трябва не6то от този тип "компактно"

# 16
  • Мнения: 1 327
на мен ето това ми хареса адски много като идея -

снимката видях в сайта на снимка.бг, където от темата любими кухни са качили всички снимки.

# 17
  • MJF
  • Мнения: 8 591
гаделинка и аз имам гардероб ниша.преградата ми я направиха а аз си правя интериора вътре.оказа се ,че в началото не се бях сетила за такава дъска а имам място.в момента вадя и прибирам стандартна дъска и се ядосвам-сгъване,разгъване.ако сте реализирали идеите си споделете Praynig

# 18
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Аз още не съм осъщестила проекта, но ще така както го виждаш на снимките със сгъваемата маса. Пусни някоя снимчица на вътрешното разпределение на дрешника, ще ми е от голяма полза!Дали Камамбер вече не се радва на сгъваема дъска за гладене?

# 19
  • Мнения: 3 621
на мен ето това ми хареса адски много като идея -

снимката видях в сайта на снимка.бг, където от темата любими кухни са качили всички снимки.

това наистина е мнооого добра идея ....  ooooh! как не се сетих по-рано дано да могат да ми го направят допълнително

# 20
  • MJF
  • Мнения: 8 591
нямам възможност да пускам снимки.но в дрешника,който е дълбок 85 см имам на едната къса стена лост за закачалки и над него рафтове
.на дългата стена вкарах налични от живота ми по квартири етажерки, които преработих на чекмеджета изцяло и събраха доста багаж над тях готвя надстройка а до тавана са рафтове.използвах крепежна система ,която я има масово по магазините,с рафтодържачи към нея и на тях съм сложила рафтове.големия плюс е,че позволява размествания според променящия се багаж.

# 21
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
нямам възможност да пускам снимки.но в дрешника,който е дълбок 85 см имам на едната къса стена лост за закачалки и над него рафтове
.на дългата стена вкарах налични от живота ми по квартири етажерки, които преработих на чекмеджета изцяло и събраха доста багаж над тях готвя надстройка а до тавана са рафтове.използвах крепежна система ,която я има масово по магазините,с рафтодържачи към нея и на тях съм сложила рафтове.големия плюс е,че позволява размествания според променящия се багаж.


Ауу направо ще умра от любопитство cry  И моят дрешник ще е с размери 0,80м на 3,30м. На едната къса страна ще има пералня + бойлер над нея; на другата искам и аз лост за закачалки; и ми трябват: някакъв стелаж за несезонните обувки, няколко рафта, и дъската за гладене. Самият дрешник ще е с две големи плъзгащи врати. Всичко което си описала ми звучи адски интересно и полезно за мен, ама нали съм куха лейка малко трудно си го онагледявам, дали не можеш измисли някой вариант да дзакна, ако нямаш фотоапарат или телефон за снимане и ако не те мързи нарисувай ми рисунка Mr. Green

# 22
  • MJF
  • Мнения: 8 591
при мен дължината също е към 3-3,5м.преградата е 3 плъзгащи се платна .нея я поръчах с монтаж .но само тя излезе към 900 лв

Общи условия

Активация на акаунт