Ани Салич да не си е сложила и тя силикон??

  • 12 407
  • 177
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Снощи като гледах Великолепната шесторка бюстът и ми се стори доста топчест повдигнат и неестествен... newsm78 newsm78
Като се има предвид че тя се мъчи доста да възвърне визията си отпреди една - две години съм склона да вярвам че може да си е сложила имплантанти.... но това е мое мнение на вас как ви изглеждаше??

# 1
  • Мнения: 600
едва ли. просто вече е супер дебела и ходи полугола. такива дрехи и намен ще направят цици.

всъщност, не знам дали има дрехи, в които ще изглежда по-добре, но някои вечери в шесторката е просто ужасна. едни надиплени поли, които й вдигат обиколката на ханша с още 15 см Rolling Eyes спомням си, че 2 тоалета харесах, но останалите Sick

а снощи на гърба така ужасно и бяха изхвръкнали месата Rolling Eyes харесвам я като екранно лице, ама в шесторката не ми стои добре Sick

# 2
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Хайде, хайде , нищо й няма  на жената!!!!Добре си е!!!  bouquet

# 3
  • на село
  • Мнения: 3 917
Да бе да , силикон.
С такъв корсет е нормално така да стоят циците.

И между другото на мен също не ми харесва като водеща и опитите им за шеги с Ангел Заберски са повече от плачевни.
А в новините ми харесва.

# 4
  • Мнения: 2 161
Ани Салич е красива.Вярно,че е малко пълничка,но е много женствена.

# 5
  • Мнения: 1 113
Ани Салич е красива.Вярно,че е малко пълничка,но е много женствена.

Подкрепям. Има излъчване на жена - нежна и фина.

# 6
  • Мнения: 1 564
Ани Салич е красива.Вярно,че е малко пълничка,но е много женствена.
И аз много я харесвам. Hug

# 7
  • Мнения: 1 426
в устните има нещо

# 8
  • София
  • Мнения: 1 941
Май общо се е е поналяла.
едва ли. просто вече е супер дебела и ходи полугола. такива дрехи и намен ще направят цици.

всъщност, не знам дали има дрехи, в които ще изглежда по-добре, но някои вечери в шесторката е просто ужасна. едни надиплени поли, които й вдигат обиколката на ханша с още 15 см Rolling Eyes спомням си, че 2 тоалета харесах, но останалите Sick

а снощи на гърба така ужасно и бяха изхвръкнали месата Rolling Eyes харесвам я като екранно лице, ама в шесторката не ми стои добре Sick
Абсолютно Sick

# 9
  • София
  • Мнения: 426
понякога се облича с дрехи които не и отиват но иначе я харесвам

# 10
  • Мнения: 4 733
 Аз я харесвам. Пищна жена с излъчване е.

# 11
  • Мнения: 757
едвали си е сложила силикон Shocked иначе е много нежна жена

# 12
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Майка е на две деца, на 40 години е.....че леко е пълничка, пълничка е, но и вие ще сте като нея, когато станете на нейните години и съответно, когато родите по-късно първото или второто си дете. Има жени, които бременностите не им се отразяват и остават слаби, но пък така се сбръчкосват в лице и гуша, че ме е гнус да ги гледам. Ани трябва да свали още 5-10 кила и е готова.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 941
Айде сега. Що реши, че ще сме като нея. Говори от свое име, моля.
И пропускаш една много важна подробност - тя е екранно лице!

# 14
  • Мнения: 2 161
Всъщност,Ани Салич може да отслабне.Обаче,като се замисля,много слаби никога няма да бъдат красиви.

# 15
  • Мнения: 2 099
Стига бе!!!Ани Салич и супер дебела!!!Направо се излагате с подобни коментари.Според мен изглежда добре жената,какво искате на 40 години да е изсмукана като скумрия без цици и дупе???Много добре си изглежда и за човек новинар не виждам защо трябва да е с форми на манекен.

# 16
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Много си е добре Ани Салич. Чаровна, женствена и интелигентна.

# 17
  • Мнения: 1 207
Свекъра ми и той пита вчера Laughing.Просто чашките бяха големички според мен пък и тя е пълничка и е норм. да е с по-голям бюст

# 18
  • Мнения: 919
И аз я харесвам много Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Има жени, които бременностите не им се отразяват и остават слаби, но пък така се сбръчкосват в лице и гуша, че ме е гнус да ги гледам.

А има и жени, на които бременността все пак не им се отразява и остават слаби и добре изглеждащи. Този факт не се ли допуска?

Салич и аз я харесвам като жена и новинар, но в тази роля нещо не я възприемам.
Иначе за бюста и на мен ми направи впечатление, че се е поналяла.

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не знам за силикон,но всяка седмица все повече  отслабва и изглежда сравнително добре в сравнение с началото на предаването.

# 21
  • Мнения: 677


Тази Ани Салич ли е онази Ани Салич, за която пишете?

# 22
  • Мнения: 184
Да, същата.

# 23
  • Мнения: 677
Красива, нежна, женствена, фина и с излъчване?! Да не сте писали по-горе за Юксел Кадриев, бе?

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 13:08 от тони сопрано

# 24
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Не ми се вярва да е силикон  newsm78 по вероятно бюста и да стои по този начин, да е от корсета който беше облякла. Личеше си че беше достатъчно твърд като броня  #Crazy На мен ми харесва как се облича, роклите и са много красиви   bouquet

# 25
  • Мнения: 2 957
Да не забравяме, че не си измисля тя дрехите-вижте колко народ участва накрая на предаването.На мен по-скоро не ми харесва тази пищност на тоалетите на фона на това, че се говори за благотворителност и за пари за децата.Да не излезе после , че повече пари са отишли за дрехи , накити,фризури и други хонорари, отколкото за благотворителнос. Все пак това не е бляскаво събитие като Мис Вселена

# 26
  • София
  • Мнения: 3 880
сладка е, но е дебела.
фина, нежна не ми се връзват с начина, по който изглежда.

# 27
  • Мнения: 99
На мен не ми харесва прическата й - в повечето случаи е къдрава и косата й седи като ореол - никак не ми харесва и мисля, че я прави по дебела в лицето, отколкото е. Онази наметка снощи й подчертаваше пищните рамене само - не беше добре. А за силикона - мисля, че няма. Просто има голям бюст, пристегнат от корсета. Ама толкова разголена нещо не я възприех...
Не е по темата, но сценария на предаванетп ми е толкова соц и пълен с плоски шеги - типично за Влади Априлов. И що за коментари от страна на Ани Салич - това не е по сценарий, това е по сценарий, нека се върнем към сценария...Аман! Акага са все с едни и същи дрехи - и те са ми ретро.
Абе не знам - визията на това шоу не ми допада. И Ани Салич не ми допада. В новините е добре. Но там гледа толкова състрадателно на лошите новини, че чак ме дразни понякога. А какво стана с Наталия Симеонова, защо не води тя, както бяха обявили? Търсих да прочета за това, но нищо не намерих.

# 28
  • Мнения: 2 161
Бубачко,ако го водеше Наталия Симеонова,трябваше да подсушавам телевизора си от сълзите й.

# 29
  • Мнения: 14 489
Красива, нежна, женствена, фина и с излъчване?! Да не сте писали по-горе за Юксел Кадриев, бе?

hahaha
съгласна. салич не беше хубава преди да роди второто си дете, а сега има толкова селски вид, че няма повече накъде. добре, че стилиста на великолепната шесторка се справя по-добре от стилистите й в новинарските емиси, там беше с едни бретончета и с едни бабешки дрехи, ужас Sick

# 30
  • Мнения: 600
Красива, нежна, женствена, фина и с излъчване?! Да не сте писали по-горе за Юксел Кадриев, бе?

hahaha
съгласна. салич не беше хубава преди да роди второто си дете, а сега има толкова селски вид, че няма повече накъде. добре, че стилиста на великолепната шесторка се справя по-добре от стилистите й в новинарските емиси, там беше с едни бретончета и с едни бабешки дрехи, ужас Sick


е, с това не съм съгласна. на мен в предаването въобще не ми харесва, но е една красива жена на средна възраст. в новините много ми харесва. не ми е фина и нежна, а по-скоро майчински- закрилна, но това си е мое усещане. според мен си е красива, с интелигентно излъчване и в сако от кръста нагоре изглежда много добре. и да, с накъдрено коса не ме кефи. права, извита долу в краищата е по-готина.

но в шесторката имиджът  Sick

# 31
 Rolling EyesСтига и вие,бъдете по снисходителни,нали всичко се прави за каузата,готина е и другите се стараят,дано само паричките да отидат по предназначение Peace

# 32
  • Мнения: X
От както роди стана съвсем лелка.  hahaha

# 33
От както роди стана съвсем лелка.  hahaha
Интересно,а вие как ли изглеждате?

# 34
  • Мнения: 148
Много си е добре жената.Има страхотно излъчване, чаровна е. Е, няма мерки на манекенка, но какво от това. Не значи, че като е публична личност, трябва да изглежда перфектно и да няма грам мазнинка по себе си.

# 35
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Зорът беше да се върне на работа, колкото може по-скоро, за да наблюдава мъжлето си, че много кръшка.
Нямаше време за отслабване.

# 36
  • Мнения: 3 098
Не знам дали е сложила силикон,не е и моя работа.Оба4е мисля,4е много згрубя след второто си раждане,загуби си съвсем 4ара.Преди я харесвах.
Същото,гледам се полу4и и с Мариана Векилска.
А във "шесторката",който й подбира тоалетите,го прави доста зле.

# 37
  • Мнения: 2 577
много готина жена

# 38
  • Мнения: 17 407
НЕ е красива, щото е дебела, ли? Сопрано, тебе питам, ама и другите, де. Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 312
просто вече е супер дебела и ходи полугола. такива дрехи и намен ще направят цици.


На това ако му викаш супер дебело Shocked
Пищна,красива жена с излъчване!
Кокалите определено нямат такова!

# 40
  • Мнения: 14 489
НЕ е красива, щото е дебела, ли? Сопрано, тебе питам, ама и другите, де. Mr. Green

аз не съм казала нищо за теглото й Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 17 407
Добре, де, тези, дето казват, че е лелка. Ако не е красива, каква е? Има и красиви лелки, според мен.

# 42
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
просто вече е супер дебела и ходи полугола. такива дрехи и намен ще направят цици.


На това ако му викаш супер дебело Shocked
Пищна,красива жена с излъчване!
Кокалите определено нямат такова!

Така като те чета, определено си "с излъчване"!! Mr. Green

# 43
  • Мнения: 5 940
Харесвах я, но много се промени последните години, сдоби се с някаква странна грубост  и непохватност. А колкото до силикона, подобен тоалет винаги прави гърдите да изглеждат по-големи..

# 44
Дайте някоя актуална снимка, аз я помня стройна и слаба.

# 45
  • Мнения: 3 835
Има и красиви лелки, според мен.

Има, как да няма, и всички са ССФ. Laughing

Ани Салич е готина, вярно, изглежда комично в тоалетите на шоуто, прилича ми малко на леля Зелка, ама карай, важна е идеята и излъчването й. Grinning

# 46
  • Мнения: 17 407
НЕ съм й от категорията на Салич. НАистина си мисля, че е гадно така да се говори, кво като не е слаба?

# 47
# 48
  • Мнения: 1 312
просто вече е супер дебела и ходи полугола. такива дрехи и намен ще направят цици.


На това ако му викаш супер дебело Shocked
Пищна,красива жена с излъчване!
Кокалите определено нямат такова!

Така като те чета, определено си "с излъчване"!! Mr. Green

Темата не е за мен,но щом ти е любопитно-да,съм!
И то неповторимо и обаятелно Mr. Green
Интересно ми е щом Ани Салич е супер дебела за вас,то Марта Вачкова в коя категория спада?

# 49
  • Мнения: 17 407
Огромна, предполагам Mr. Green

# 50
  • Мнения: 227
Ами,понапълня жената,няма какво да се каже по въпроса.И не и отива-изобщо.Стана една такава оттекла,надута в лицето...И с тази накъдрена коса... SickНе ми харесва.Всъщност,никога не съм я харесвала,де.Работи в ТВ  и всяка вечер е на екран,може да положи усилия да изглежда по-добре.

# 51
  • Мнения: 6 243
Ми като работи в ТВ, може да положи усилия да си гледа работата, примерно.

# 52
  • Мнения: 17 407
Алооо, перфектните! Много ми е интересно да ви видя вас-  как изглеждате, такива работи...

# 53
  • Мнения: 1 383
Голямо облекчение е да виждам нормални жени на екрана. Не съм дебела - индекс на телесна маса 21,4.

# 54
  • Мнения: 6 243
Алооо, перфектните! Много ми е интересно да ви видя вас-  как изглеждате, такива работи...
Всъщност моето изказване е точно в обратния смисъл. Сега като го чета, виждам че звучи неясно. Мисълта ми е, че като е в ТВ, жената трябва да си разбира от журналистиката. Ако работеше курва (примерно), тогава вече визията е на първо място. В този случай няма никакво значение, че е интелигентна, ерудирана и разни други неща.

А за критериите за слабо и дебело във виртуалния свят няма да коментирам.

# 55
  • Мнения: 17 407
Много добре те разбрах и не беше към теб.

# 56
  • Мнения: 6 243
Много добре те разбрах и не беше към теб.
О!
Притесних се, щото си знам, че не съм перфектна. Имам едно сърце на задника и тежа повече от 48 кила  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 3 835
Алооо, перфектните! Много ми е интересно да ви видя вас-  как изглеждате, такива работи...

 Laughing И да ги видиш, все тая, голяма част отдавна виждат форумския си образ в огледалото.

Да се върнем на темата, Ани Салич е хубава, приятна жена, с рядко срещано интелигентно излъчване, по простата причина, че освен хубава си е и интелигентна. Mr. Green  Ако отслабне, ще е още по-хубава, но явно няма време да виси в "Красива мама", както повечето от пищните, красиви жени с излъчване тук.

# 58
  • Мнения: 5 877
Какво й е на жената, слаба и красива са две съвсем различни категории.
Много е хубава според мен - и има излъчване, което не може да се каже за много видни телевизионни скочибри.

# 59
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Мвого пъти,стръвнишки съм бранила Ани Салич(имам си причина за това,някой от форумките знаят за какво иде реч)Ще го направя  и сега.
Няма силикон жената.Много добре си изглежда.
Пфуу,лелка била дебела била и т.н. и т.н.
Защо бе хора съдите за човека по външният вид???
И аз не съм първа хубавица на кг.хич не съм финна,ама хората си ме харесват и уважат заради мен самата не заради това как изглеждам.

Не всеки може да бъде перфектен. Peace

# 60
  • Мнения: 2 099
Мвого пъти,стръвнишки съм бранила Ани Салич(имам си причина за това,някой от форумките знаят за какво иде реч)Ще го направя  и сега.
Няма силикон жената.Много добре си изглежда.
Пфуу,лелка била дебела била и т.н. и т.н.
Защо бе хора съдите за човека по външният вид???
И аз не съм първа хубавица на кг.хич не съм финна,ама хората си ме харесват и уважат заради мен самата не заради това как изглеждам.

Не всеки може да бъде перфектен. Peace
Пфууу заеби,тука са все перфектни,по-по най баш хубавици!

# 61
  • Мнения: 133
Майка е на две деца, на 40 години е.....че леко е пълничка, пълничка е, но и вие ще сте като нея, когато станете на нейните години и съответно, когато родите по-късно първото или второто си дете. Има жени, които бременностите не им се отразяват и остават слаби, но пък така се сбръчкосват в лице и гуша, че ме е гнус да ги гледам. Ани трябва да свали още 5-10 кила и е готова.

айде сега не и слагайте толкоз години де!
тя е млада на 38г.  Ани Салич е родена на 22 април 1969 г. в Благоевград.

# 62
  • Мнения: 17 407
Е, за две години трябва тотално да се сбабичоса, явно. Тва се очаква от нея, така, кат гледам.....

# 63
  • Мнения: 2 032
Хайде, стига сте си избивали комплексите с Ани Салич пък сега. Успяла и известна жена, задържала се на видима позиция дълги години: това виждам аз.

Някои си (анонимни) потребителки пък виждат излишни еди-колко-си кила и се скъсват да мърморят за това. Но ако случайно те постигнат това, което е Ани, може тогава да ни се обадят де, да ги претеглим по форумски.

Ако се пусне тема "добре възпитани ли сте", всички ще кажат: да, разбира се и ще се се изчервят (с емотикон де). Само дето елементарно възпитание липсва, например, на целия този народ, който в стотната поред тема коментира външния вид на някоя (известна) жена. Много махленско.

# 64
  • Мнения: 1 080
Просто формите са и майчински .
Мхъм ,обаче К.Халваджиян защо така се подиграва с нея ?!

# 65
  • Мнения: 12
едва ли. просто вече е супер дебела и ходи полугола. такива дрехи и намен ще направят цици.

всъщност, не знам дали има дрехи, в които ще изглежда по-добре, но някои вечери в шесторката е просто ужасна. едни надиплени поли, които й вдигат обиколката на ханша с още 15 см Rolling Eyes спомням си, че 2 тоалета харесах, но останалите Sick

а снощи на гърба така ужасно и бяха изхвръкнали месата Rolling Eyes харесвам я като екранно лице, ама в шесторката не ми стои добре Sick

Абе, що ми се струва, че тези критики са полд на завист?

# 66
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

Абе, що ми се струва, че тези критики са полд на завист?

Завист са, разбира се. Просто някой явно така си повдигат самочувствието. Наплюят този и онзи, колко грозен бил и цял ден ходят с високо вдигната глава колко са по-красиви. Само дето не осъзнават, че и те изглеждат като крокодил. Или го осъзнават и затова са толкова яростни и гадни в изказванията си.

# 67
  • Мнения: 17 407
Мдааа, както каза тео, и огледалата вече не помагат....

# 68
  • Мнения: 600
едва ли. просто вече е супер дебела и ходи полугола. такива дрехи и намен ще направят цици.

всъщност, не знам дали има дрехи, в които ще изглежда по-добре, но някои вечери в шесторката е просто ужасна. едни надиплени поли, които й вдигат обиколката на ханша с още 15 см Rolling Eyes спомням си, че 2 тоалета харесах, но останалите Sick

а снощи на гърба така ужасно и бяха изхвръкнали месата Rolling Eyes харесвам я като екранно лице, ама в шесторката не ми стои добре Sick

Абе, що ми се струва, че тези критики са полд на завист?

не са, не са. ако бяхте чели малко повече, щяхте да забележите, че ми е любимата водеща  bouquet силно излъчване, добра двойка са с юксел, много ми харесват. факт е, обаче, че за килограмите, които не е свалила след раждането, в тези дрехи изглежда смешно.

за протокола - няма смисъл да й завиждам. качих 26кг през бременноста, свалих 24. тежа 52кг при ръст 170 Mr. Green изглеждам доста добре, смятам Laughing

толкова мога да кажа на елементарни подмятания Peace

# 69
  • Мнения: 1 113
Касис, аз разбрах какво искаше да кажеш. Само че "супер дебела" наистина звучи пресилено.

Иначе, темата дава повод за друг въпрос - Какво разбирате под женственост? За мен е фина и женствена не поради факта, че тежи еди си колко кг, а защото има такова излъчване - на топлота, нежност, дори мога да кажа майчинство.

# 70
  • Мнения: 17 407
Аха, и аз чакам тони да ми отговори на въпроса...

# 71
  • Мнения: 600
Касис, аз разбрах какво искаше да кажеш. Само че "супер дебела" наистина звучи пресилено.

Иначе, темата дава повод за друг въпрос - Какво разбирате под женственост? За мен е фина и женствена не поради факта, че тежи еди си колко кг, а защото има такова излъчване - на топлота, нежност, дори мога да кажа майчинство.

аз си падам по скини мадами, та затова тя ми идва в повече като килца:mrgreen: ама, нейсе, един да ме разбере  bouquet

ами да, женственост си е до излъчване. което вече е трудно определимо. тя е супер женствена, може би донякъде заради формите си. и защото и за мен олицетворява майката. средна възраст, две дечица. много от слабите жени по-скоро имат 'момчешко' излъчване. както и някои пълни newsm78

# 72
  • Мнения: 677
НЕ е красива, щото е дебела, ли? Сопрано, тебе питам, ама и другите, де. Mr. Green

Тва от къде го измисли? Не я харесвам, има лелинско излъчване и фолк визия. Тва е.

Пфуу,лелка била дебела била и т.н. и т.н.
Защо бе хора съдите за човека по външният вид???
Не всеки може да бъде перфектен. Peace

Е, тя не е радиоводеща. По кво да съдим?

Всеки. Който е говоряща глава. Мноо ясно. А тя е тва.

# 73
  • Мнения: 17 407
Абене съм си го измислила, с такова впечатлние ме остави! Само работа ми отваряш сега, а имам да уча.  Twisted Evil
НЕ ме задоволява тоз отговор, имам и други въпроси, ма друг път. И без тов ане с апо темата Салич

# 74
  • Мнения: 4 447
Хайде, хайде , нищо й няма  на жената!!!!Добре си е!!!  bouquet

Да, с този силикон в ханша и задника  Whistling

# 75
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510


Пфуу,лелка била дебела била и т.н. и т.н.
Защо бе хора съдите за човека по външният вид???
Не всеки може да бъде перфектен. Peace

Е, тя не е радиоводеща. По кво да съдим?

Всеки. Който е говоряща глава. Мноо ясно. А тя е тва.

Сопранов,що пък баш по-външният вид?Има къде,къде начини да се разбере,човека какъв е всъшност.

П.П.Как забравих ССФ е винаги перфекта

# 76
  • Мнения: 677
Сопранов,що пък баш по-външният вид?Има къде,къде начини да се разбере,човека какъв е всъшност.

Ани Салич е некъв селски вариант на водеща тип СиЕнЕн. На кой му пука ква е. Не си е на мястото, тва е.

# 77
  • Мнения: 648
    Незнам какво си е сложила, но никога не съм я харесвала. Когато тази жена чете бланк, чувам и виждам всичко друго, но не е и новината. Задължително е да не е натраплива, а тя натоварва с буклите си, с гримасничене и с напрежение към Кадриев.

Помня като беше  гост при Слави, самта тя каза, че предаването и с Недописаната приказка е просто запълване на времето( помня, защото ми направи силно впечатление хладността й), а  миналия петък четох статия за нея и благотворителността й като мисия.

Излъчването на тази жена ми е нечистоплътно.

# 78
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Сопранов,що пък баш по-външният вид?Има къде,къде начини да се разбере,човека какъв е всъшност.

Ани Салич е некъв селски вариант на водеща тип СиЕнЕн. На кой му пука ква е. Не си е на мястото, тва е.
На мен ми пука. PeaceКакто казах по-горе имма си причина затова.

Много ми е смешно значи точно тука във Клюкарника,като вземат да се обсъждат личности.Ама все дебели,все селянки,все нещо не им е наред.
как не се каза за една личност,че всичко и е наред.

# 79
  • Мнения: 6 417
Ама Сопраното няма да се жени за нея я, че да го вълнува какъв човек е Ани?  Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 647
ИВКА 10 , права си , че все лошото гледаме , но как да кажа , че ми харесва ...
Като се появи вечер по новините човек трябва да е сляп да не види , че раменете й са по-широки от на Юксел Кадриев Mr. Green Предствям си ако застане до някой по-дребен мъж.
Не ми допада и излъчването й."Женствено" е последната дума с което ще го определя , макар , че има много пълнички и едри жени за които мога да го кажа. Peace

# 81
  • Мнения: 17 407
Селски- неселски, лелка- нелелка.....Има ли общоприети критерии?
Сопрано, не се заяждам, ама с тоя болднат шрифт направо ми го набиваш в главата, без да го искаш, предполагам.
Ох! Що махна пистолета, щях да ти го поискам, за да се гръмна. Twisted Evil

# 82
  • Мнения: 677
Аз не държа да не ви харесва и на вас. На мен ми е фолк-лелка. Жалките опити на бТВ, да прилича на СиЕнЕн в новините, са трогателни.

# 83
  • Мнения: 17 407
Добре. Ся ако кажеш и че Гена Трайкова е крокодил, съвсем ше сЪ депресирам Mr. Green

# 84
  • Мнения: 2 152
Хайде и аз да се изкажа
Много я харесвах преди години
Откакто се върна от майчинство,не ми е по сърце. Явно през това време имаше достоен заместник,та не усетих липсата й. Незнам
Жената е красива,има някакво излъчване,но не я харесвам,не ми е симпатична Rolling Eyes
Някак лицемер и мазник ми се струва. Незнам защо,но така я усещам Tired

# 85
  • Мнения: 600
Добре. Ся ако кажеш и че Гена Трайкова е крокодил, съвсем ше сЪ депресирам Mr. Green

гена си е крокодил, а на живо е още по-несъразмерна(глава към тяло и чело към глава). ама темата нали не е за нея  Rolling Eyes

а по повод това, че ССФ е идеална и само плюе - ами ССФ не я гледат 2 милиона българи, така че само за нея и съпруга й е важно как изглежда. когато си на екран, нямаш избор - трябва да предизвикваш симпатия. и да свикваш, че за теб все ще говорят.

да оспамя малко темата- свекърва ми чела в един жълт вестник, че тази на мястото на ани салич е наркоманка. това поредната върховна простотия ли е? ако има някой запознат...

# 86
  • Мнения: 17 407
НЕ е з анея темата, за БТВ новините Mr. Green
КАсис, дай една снимка да те видя, бе!

# 87
  • Мнения: 600
НЕ е з анея темата, за БТВ новините Mr. Green
КАсис, дай една снимка да те видя, бе!

'що? Mr. Green съмняваш се, че ще изляза грозна и зла?  Naughty

бях красавицата на випуска. а беше голям випуск Laughing сега съм 10 години по-стара, но все така хубава. Mr. Green

ама тук нали кила коментирахме newsm78

# 88
  • Мнения: 17 407
Хм, сори за спама, и мен са ме спрягали за такава. ЩЕ ме извиняваш, ама това абсолютно нищо не означава. НЕ съм казала, че си грозна. НЕ съм те питала каква си, Wink Peace
Да се върна на темаа. Салич никога не съм я харесвала като водеща. Но з амен тя е красива жена, с излъчване. НЕ ми нито селска, нито фолк лелка. ХАванах се за думата "красива"

# 89
  • Мнения: 600
Хм, сори за спама, и мен са ме спрягали за такава. ЩЕ ме извиняваш, ама това абсолютно нищо не означава. НЕ съм казала, че си грозна. НЕ съм те питала каква си, Wink Peace
Да се върна на темаа. Салич никога не съм я харесвала като водеща. Но з амен тя е красива жена, с излъчване. НЕ ми нито селска, нито фолк лелка. ХАванах се за думата "красива"

аз харесвам салич, не знам защо се сбъскахме по този параграф Wink или нещо заради гена те засегнах newsm78

# 90
  • Мнения: 17 407
Пфуу, дне сне мога да се заям като хората. НЕ знам, заради словосъчетанието красива- дебела тогаз( килата тоест) Mr. Green
ИЗбягвайте цитат, в цитата, моля! НЕ мога и да трия Twisted Evil
НЕ съм ГЕна, за да се засягам. ПРосто не обичам изказвания в стил : Аз съм перфектна, другите са зле. Не е лично, сори!

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 14:49 от Дренка

# 91
  • София
  • Мнения: 7 097
да оспамя малко темата- свекърва ми чела в един жълт вестник, че тази на мястото на ани салич е наркоманка. това поредната върховна простотия ли е? ако има някой запознат...

Не знам какъв й е случаят, но изпитвам органична непоносимост към нея  Sick
Салич ми е за предпочитане.

# 92
  • Мнения: 14 489
ако става дума за тази с късата коса, не е наркоманка, но си пийва порядъчно.

# 93
  • Мнения: 2 957
И защо скриха Виктория Петрова/ известна, че снима "седянката" на министрите/? Ми да извадят нови лица - Салич  си беше хубава по-рано , но не може да се пенсионира като говорителка. Всяка година излизат все нови и хубави жени - все пак това е най-гледания канал и бива да има по-сериозен кастинг. А по-наедрялите да преминат вече от другата страна на прожекторите. То ясно, че въднъж оказал се в центъра после трудно човек си отива, но не може да бъдем вечно на 20год.

# 94
  • Мнения: 2 957
И защо скриха Виктория Петрова/ известна, че снима "седянката" на министрите/? Ми да извадят нови лица - Салич  си беше хубава по-рано , но не може да се пенсионира като говорителка. Всяка година излизат все нови и хубави жени - все пак това е най-гледания канал и бива да има по-сериозен кастинг. А по-наедрялите да преминат вече от другата страна на прожекторите. То ясно, че въднъж оказал се в центъра после трудно човек си отива, но не може да бъдем вечно на 20год.

# 95
  • Мнения: 600
ако става дума за тази с късата коса, не е наркоманка, но си пийва порядъчно.

 Rolling Eyes а все още ли е в предиобедните новини? ако да, как ли изтрезнява newsm78 'щото алкохолът не прощава - торбички под очите, лош тен на кожата, и накрай утрепва и мозъчните клетки. ама сигурно си има причина, нещо може да я мъчи newsm78

# 96
  • Мнения: 600
абе хубави девойки има, видно е по другите канали, ама не могат да говорят Rolling Eyes коя има диалект, коя бърка имена на политически лидери. това не е проста работа, и да можеш да говориш, и да изглеждаш прилично. даже в повечето случаи са противоречиви неща.

# 97
  • Мнения: 71
От кога има изискване водещите да са с идеални пропорции и секси излъчване по възможност? Някой е объркал каналите изглежда. Пуснете си Fashion TV и се наслаждаваите. Стига да не става въпрос за уродлива личност всеки журналист с правилни пропорции на лице и добра квалификация става за водещ по ТВ-то.

# 98
  • Мнения: 2 957
А вие колко пъти сте чули да има кастиг за говорителки - ако искат  ще направят и от цяла България току виж намерили поне 5, които  да гледаме с удоволствие

# 99
  • София
  • Мнения: 2 840
Една от звездите на CNN, Ралица Василева, е по-възрастна и не по-слаба от Ани Салич, това не й пречи да бъде ужасно популярна и харесвана.

Когато беше на екран в България, всички я мислеха за дебела.

Но, както е известно, ние, в България, сме с много по-изтънчено естетическо чувство Mr. Green

# 100
  • Мнения: 6 243
А вие колко пъти сте чули да има кастиг за говорителки - ако искат  ще направят и от цяла България току виж намерили поне 5, които  да гледаме с удоволствие
А кой твърди, че Ани Салич е говорителка.
Говорителките ги пенсионираха, ако си спомняш. Лили Ванкова, Анахид Тачева - това бяха говорителките. Тия са си бир парче журналисти като всики останали, ама с това по-различни, че са водещи.

Ралица Василева не е дебела, бе! С нея поне съм се виждала на живо. Страхотно приятна жена е.

# 101
  • Мнения: 2 577
Май пак стигаме до извода - фолк певица за говорителка.
Като чета повечето критерии за хубост Crazy
За говорител не се изискват някакви точни мерки, а професионализъм. Та Ани Салич не е ли добър говорител?
Жената не е слаба, ама не мисля, че критерий за красотата на една жена е да е слаба.  Салич има излъчване - някаква вътрешна хармония излъчва и женственост. Дори мога да кажа, че е и секси.
Просто една обикновена жена. Не знам защо 7 страници се спори.
И аз забелязвам, че тук все са много компетентни по въпросите за женската хубост и интересното е , че за една жена не съм прочела да е идеалната...Ех, жени...

# 102
  • София
  • Мнения: 2 840

Ралица Василева не е дебела, бе! С нея поне съм се виждала на живо. Страхотно приятна жена е.

Айде на бас, че за тези, които мислят Ани Салич за тлъстушка, Ралица Василева ще е дебела лелка. Mr. Green


Аз лично приемам и възрастта й, и килограмите й и я харесвам.

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 16:22 от КЛОНКА

# 103
  • София
  • Мнения: 7 097
А какво стана с Боряна Гидикова? Много я харесвам, но напоследък не съм я мяркала  Thinking

# 104
  • Мнения: 17 407
А, нея да не казвам пък каква я нарекоха, заради цвета на косата...ПАк форумки, разбира се.
РАлица и аз я харесвам, не ми дреме колко е годишна и колко е дебела.

# 105
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Както вече казах по-горе, харесвам много Ани Салич. Но ако трябва да сравняваме с Ралица Василева, то тя /Ралица Василева / е много по-висока класа от Ани Салич. И излъчването и е друго, и по-интелигентен вид има.

# 106
  • Мнения: 3 268
Благодаря на КЛОНКА,че напомни за Ралица Василева.Изчетох цялата тема и реших да не вземам становище,защото съм на възрастта на Ани Салич и нямам право на глас,поради пенсионна възраст.

# 107
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Момичета и момчета,като ви чета съвсем се депресирах. Shocked

# 108
  • Мнения: 17 407
 Е, ти чак сега ли? Аз отдавна съм разбрала, че не трябва да излизам от къщи.

# 109
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз я харесвам. Пищна жена с излъчване е.
подкрепям! Peace
На мен ми харесва много.

# 110
  • Мнения: 1 312
И в крайна сметка какво отсече всезнаещата форумска гилдия за силикона?
Има ли го или го нЕма?

# 111
  • Мнения: 5 940
Само в България могат да се пишат и говорят подобни глупости. Огледайте водещите по световните канали. Салич на мен лично вече не ми харесва, но в крайна сметка не пускам телевизора да получавам естетическа наслада, а да се информирам. Очаквам новините да са поднесени добре.

# 112
  • Мнения: 17 407
НЯма силикон, сланина е.

# 113
  • Мнения: 14 489
А, нея да не казвам пък каква я нарекоха, заради цвета на косата...ПАк форумки, разбира се.

е че не й е уместен цветът на косата за национална телевизия с претенции за професионално направени новинарски емисии. иначе жената е хубава, да.
аз пак ще кажа че всичко е до стилистите - гена също не знам как я пускат с тази прекалено дълга коса с цвят като на куклите, произвеждани през соца

# 114
  • Мнения: 17 407
Е, ама обидиха нея, не стилистите. А ГЕна явно изобщо няма място там, тъй като е несъразмерен крокодил.

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 20:56 от Дренка

# 115
# 116
  • Мнения: 17 407
Благодаря, Клонке, съвсем на място! tooth

# 117
  • Мнения: 6 417
ако става дума за тази с късата коса, не е наркоманка, но си пийва порядъчно.
Ирина Костадинова вече май не е наркоманка. 

# 118
  • София
  • Мнения: 61
И на мен ми харесва Ани  Peace

# 119
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Ами всъщност аз доста приличам визуално на Ани (само косата ми е естествено права). И я харесвам - и като човек, и като визия, и като излъчване, следователно, одобрявам и себе си. За съжаление не съм ходещо рагу, че съм и на същата възраст като нейната, такива като нас нямат място в днешния перфектен свят, поради което май ще трябва да тръгвам да се беся. Само едно уточнение - въжето сама ли да си го купувам, или плюещите тук топ моделки ще ми услужат с едно?

# 120
  • Мнения: 3 760
Харесвам Ани - има страхотно излъчване, интелигентна е, професионалист... Не ми допада как я обличат в съответното шоу, нито ми харесват плоските шегички по сценарий... Но е добра водеща и красива жена.
Харесвам и Гена Трайкова - пак заради излъчването  Wink
Ралица Василева ми е любимка. Прекрасна е.

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 02:04 от Мъни

# 121
  • Мнения: 6 323
Не можах да се стърпя, извинявам се.
Винаги ми е било чудно какви огромни количества злоба може да се излеят тук.
То не бяха обиди, то не бе чудо  ooooh!
Честно казано, мен ме досрамя.
Все съм си мислела, че човек би могъл да изрази и негативно мнение, без да залива с помия, да обижда и да звучи грубиянски... явно съм грешала.

Относно говорителите, водещите и т.н. - когато гледам Новините въобще не ме интересува дали говорителите са слаби, дебели, грозни или красиви. Предпочитам просто да могат да говорят правилно и да разбирам без затруднение какво искат да кажат, ако е възможно - без да ми натрапват собствените си чувства по отношение на дадена новина.

А сега по темата - харесвах Ани Салич заради излъчването, което имаше. Сега ми стои някак изкуствено и сякаш театралничи повече.  Мисля, че въобще не могат да й нацелят дрехите и прическите за това шоу. Затова надали тя има вина, а стилистите около нея. Относно бюста й - на мен също ми се стори уголемен (вероятно заради корсета) и си помислих, че може да си е направила операция.

Аз самата обаче съм доста скептична към това предаване. Според мен си е чист популизъм и се прави шоу и рейтинг зад маската на благотворителност. ОК - може да съберат пари от смс-ите на зрителите... но дали всички средства, които са вложени в това предаване (реклами, костюми, реквизити, техника и какво ли още не) не надхвърлят (или поне не се доближават до) сумата, която евентуално ще съберат от бабите, които отделят по лев-два за дечицата от домовете. Не ми харесва начина, по който се направи - супербляскаво шоу за събиране на пари за благотворителност.
Може и да не съм права, разбира се. Ясно е, че не могат по парцалки и скъсани чорапки да се явят на сцената и че ще са в лъскави и скъпи тоалети, но все пак... не мисля, че основната цел на това предаване е благотворителността. Поне на мен ми нагарча и ми идва малко в повечко престорената изиграна загриженост, съпричастност и угриженост. Много ми се иска да не съм права в преценката си.


Извинявам се, отклоних се много от възвишената и суперсъществена тема - водещата дали е със силикон или сланина и дали е само дебела или грозна и дебела Sick


# 122
  • Мнения: 1 080
Общо взето от дъвката си направиха балон .Когато майките протестираха ,беше просто споменато .Сега видиш ли станаха изведнъж благородни ,къде бяха преди това ,защо не се интересуваха ?Салич ми действа зле още от времето ,когато в напреднала бременност взимаше интервю от момичета чакащи за ин витро ,едното естествено се разплака ,а тя държи микрофона пред лицето му  и пита - защо плачеш ,защо плачеш ,кажи ...

# 123
  • Мнения: 1 113
Темата така и така се измести вече и силиконът се споменава съвсем рядко, та да я поизместя и аз. Шоуто като шоу за благотворителност прилича повече на такова, което да събира пари не от СМС-си, а от бизнесмени. Затова и много се учудих, че парите се събират само по този начин, няма сметки, в които можеш да преведеш пари. От друга страна, щом хората пращат СМС-си, значи полза има. Колкото до костюмите и пищността (която наистина граничи с кич), възможно е и фирмите, от които вземат дрехите да са се ангажирали с благотворитеност, пък дори и да не са, предполагам, че БТВ са заделили тези пари, не са от СМС-сите.
На мен лично, не ми харесва участието на Свинаров. Човек, който е бил във властта, която е захвърлила децата на произвола, сега се прави на съпричастен. Някак си ми е цинично това. Въпреки всичко, каузата е хубава и тя ме кара да бъда сдържана в коментарите си относно шоуто.

# 124
  • Мнения: 6 323
Е, ясно е, че не дават парите от смс-ите.
Въпросът е доколко е чиста идеята и доколко популизъм. И дали парите за организирането и излъчването на това шоу няма да са повече, отколко събраните пари от смс-и.

Когато майките протестираха ,беше просто споменато .Сега видиш ли станаха изведнъж благородни ,къде бяха преди това ,защо не се интересуваха ?
Точно това си мислех и аз. Тогава почти не се отрази събитието, да не говорим за някаква по-сериозна подкрепа.

# 125
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Гнусно е също така, че бТВ, колкото и да парадира с чистите си намерения, се сетиха за тези деца чак когато ББС излъчи филма. Какво, преди това да не би да не са знаели, че децата живеят в такива условия?
И сега ще чакаме да се излъчи друг филм, за друг дом  за да почнем да правим и за другите деца нещо?
И ако може вече Тити да престане да реве, защото седи толкова изкуствено, та чак се догажда на зрителите.

# 126
  • Мнения: 1 113
Е, Мамма, това звучи като "виж го тоя колко пари има, а дава само 100 лв. (примерно) за благотворителност".
Познавам една група жени, занимаващи се с бизнес, които често се събират в някое заведение. Хем разпускат по женски, хем търсят начини да помогнат на нуждаещи се. Ходят и на скъпи почивки и екскурзии, някои сигурно надвишават понякога събраната сума за благотворителност, но пък всеки решава сам как да харчи парите си. Благотворителността е хубаво нещо, стига да не се търси база за сравнение.
Иначе Гери е права, всички, не само БТВ, бяха слепи за проблемите с децата докато не дойде някой друг да им отвори очите. И все пак, както казах, каузата е много хубава, защо трябва да лишаваме децата със сметки за това кой колко ще спечели от това предаване? Да, БТВ ще търсят рейтинг, така както и една фирма ще търси намаление на облагаемата с данък сума след като е дала за благотворителност.

# 127
  • Мнения: 2 724
Ами всъщност аз доста приличам визуално на Ани (само косата ми е естествено права). И я харесвам - и като човек, и като визия, и като излъчване, следователно, одобрявам и себе си. За съжаление не съм ходещо рагу, че съм и на същата възраст като нейната, такива като нас нямат място в днешния перфектен свят, поради което май ще трябва да тръгвам да се беся. Само едно уточнение - въжето сама ли да си го купувам, или плюещите тук топ моделки ще ми услужат с едно?
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 128
  • Мнения: 2 577
За съжаление благотворителността в момента се превърна в мода и в средство за реклама и печелене на висок рейтинг за предавания, екипи, шоу звезди.
Чистата  благородна идея отдавна е изместена. Преди филма за Могилино никой не парадираше чак толкова със своята загриженост - сега юруш на маслините.
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 129
  • Мнения: 2 724
А по -добре ли е да не се прави нищо?
Според мен няма значение дали е мода, каквото ще да е....
По -важното в случая е ,че нещо добро ще се направи за децата.

# 130
  • Мнения: 6 323
Вмъкни Цитат
Е, Мамма, това звучи като "виж го тоя колко пари има, а дава само 100 лв. (примерно) за благотворителност".
Познавам една група жени, занимаващи се с бизнес, които често се събират в някое заведение. Хем разпускат по женски, хем търсят начини да помогнат на нуждаещи се. Ходят и на скъпи почивки и екскурзии, някои сигурно надвишават понякога събраната сума за благотворителност, но пък всеки решава сам как да харчи парите си. Благотворителността е хубаво нещо, стига да не се търси база за сравнение.
Иначе Гери е права, всички, не само БТВ, бяха слепи за проблемите с децата докато не дойде някой друг да им отвори очите. И все пак, както казах, каузата е много хубава, защо трябва да лишаваме децата със сметки за това кой колко ще спечели от това предаване? Да, БТВ ще търсят рейтинг, така както и една фирма ще търси намаление на облагаемата с данък сума след като е дала за благотворителност.

Права си, не оспорвам това, че е полезно, нито пък имам право или пък желая да правя сметка кой за какво си харчи парите. Никога не съм си позволявала да държа сметка кой колко пари има и дали дава пари за благотворителност или не. Не са ми такиви мислите и сега и не беше такава идеята на постинга ми.
Просто не ми се нрави и не ми прави добро впечатление точно това несъответствие - незаинтересоваността от проблема преди филма на ББС, незаинтересоваността и при протеста и изведнъж парадиране и преиграване, театралничене, много сълзи, много състрадателност и т.н., пищно, богато шоу за събиране на пари от хората (гледам как бабите смятат пенсиите, за да пратят лев-два за каузата) и прекаленото изтъкване. "Инициативата, която подехме", "Нашата акция" и т.н.
А относно посочения от теб пример за жените - те предполагам дават за благотворителност собствени пари, а не искат от някого да им даде пари, за да кажат после, че те са ги дарили, нали?

Както писах и по-горе, може и да не съм права и ми се ще да е така. Предпочитам аз да не съм права, отколкото наистина благотворителната инициатива да е само параван.
За мен поне благотворителността не нещо, с което трябва да се парадира, нито пък да се мери. Още по-малко да се използва за комерсиални цели. Вярно е, че често се случва така и че в крайна сметка се събират средства за домовете, но... моралът е нещо, което не мога да не отчета. Не казвам, че заради това не трябва да се правят такива инициативи, защото ще пострадат пак най-нуждаещите се, просто изказвам впечатлението си и неприятното усещане, което остава у мен.

Наистина обаче е важно, че ще се направи нещо добро (вярвам, че няма да се злоупотреби с тези пари) и не оспорвам по никакъв начин това.

# 131
  • Мнения: 1 113
Дано, Мамма, дано не си права. Аз също не харесвам шоуто, но все се успокоявам, че алтернативата е още по-лоша - да се оставят децата на произвола.

# 132
  • Мнения: 189
Тъй като темата поде в друга посока, ще кажа и моето мнение.

Аз възприемам шоуто като начин да бъде направен съпричастен целия български народ, независимо под каква форма. Всеки може да говори за благотворителност, много малко хора я правят. Не всички, които са гледали филма за Могилино, са се хвърлили към банките да превеждат пари. По този начин, макар и с СМС-и, всеки може да се почувства съпричастен, защото прави нещо. Хората, които не разполагат с възможности, може и да не могат да отделят 10 лева, но за 1 смс ще имат, така и те ще са доволни, че участват в каузата.

По-добре малко, отколкото въобще. И не съм убедена, че всеки човек в тази държава знаеше за този филм преди шоуто. Важен е крайният резултат, може и да си купуваме индулгенции с СМС-и, но и половината от събраните пари да се дадат за децата, ще е нещо.

И мен ме дразнят роклите на водещата, но честно казано музикалния директор повече ме дразни, взе се много ръководно, някак.
 

# 133
  • Мнения: 2 336
Що се отнася до силикона на Ани Салич не знам Thinking но и мъж ми ми го заби онази вечер този въпрос.
 А защо не се сетиха за тези деца преди да се снима този прословут филм в който да се покажат всички тези мизерии, в които живеят децата. Но не е само домът в с. Могилино. Колкото и грубо да прозвучи тези хорица използват страданието на децата за да си вдигнат рейтинга #Cussing out
Защо не сесетиха по-рано  #2gunfire

# 134
  • Мнения: 2 957
Снощи гледах шоуто на Азис с гости - Свинаров и Векилска. Останах изненадана от това, че Векилска каза,че гледала само началото на филма за Могилино, защото била майка и не можела повече да го гледа.Също и Азис каза , че гледал само началото, а пък Евро си призна, че въобще не го е гледала. Аз също съм майка и го изгледах докрай с много напрежение. Интересно ми е как тези хора говорят за нещо , което не са видяли???
Векилска с нейния глас на коза сподели колко чудесно се чувствала на сцената, където била себе си и ако го знаела това по-рано,  още преди 10 год. щяла да се занимава с пеене....
Сега щяли да ходят да пеят на студентите от Оксфорд за набиране на средства...Що не идат да попеят на бълг. студенти и да пренесат тази инициатива и там??
Всичко ми намирисва вече на една голяма рекламна кампания , която някои хора ще си направят за сметка на децата и дано парите отидат наистина за децата , а не потънат в джобовете на разни фирмички
И аз смятам, че когато правиш благотворителност трябва да си скромен - нека другите казват колко си велик...

# 135
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Много изместихте темата,ама много.Винаги ще има такива дето да харесват и такива дето да не харесват дадена личност.
Всеки си има мнение,всеки има право да го сподели.Предаването за благотворителността няма да коментирам. Stop
Темата беше пусната за това,дали Ани Салич има силикон или не.....
Изляха се купища помия колко грозна и дебела е,какви сланини има,каква тъпа селянка е и т.н. и т.н.
Момичета,грозно е. NaughtyВсеки си има тресчици за дялане,не всеки е перфектен.
Уважавала съм Ани Салич и ще продължавам да я уважавам независимо какви предавания води,независимо как изглежда.
Благодарение на тази жена днес аз съм майка.

# 136
  • Мнения: 600
аз предпочитам изместената тема. чудех се онзи ден - като съберат пари за тези деца, какво правим с всички останали? защото пари едва ли можем да съберем за всеки дом. и ако бяха вложили всички тези усилия за малко промяна в законите и прилагането им, нямаше ли да е по-добре Thinking такива мисли ми се въртят. наистина работата е доста популистка. малко ме издразни питането на едно от дечицата, които пяха с тях 'родители, може ли да пускаме и ние смс-и?'. няма лошо, ама да не вкарват в таргет групата и телефоните на децата. това вече ми е прекалено. моето е малко, но ако беше голямо и с телефон, пак щях да й събера играчките и дрехите и да ги дам в някой дом, а не да и плащам надутата сметка.

да отворим нова тема или да сменим заглавието на тази newsm78

# 137
Аз също предпочитам изместената тема.Не гледам шоуто на Азис,но написаното от Бела ме възмути прекалено.Не стига,че Векилска не гледала филма за Могилино докрай,ами се вживява в ролята на поп звезда.Каквато е певица,такава и журналистка........
И не ми харесва прекаленото театралничене-вижте прекалено "големите" им усмивки на сцената,колко са "щастливи",понесени във вихъра на танца-визирам последното шоу с участието на Лили Иванова,в което всички танцуваха по двойки.
Някак неестествено е.
Ще се въздържа от повече коментари за шоуто....

# 138
  • София
  • Мнения: 2 840
Момичета,това е просто едно шоу.
Форматът никак не е лош.
Предлага се някакво забавно "състезание", приходите от гласуването отиват за благотворителност.
Всяка седмица по два пъти са в ефир, значи поне два пъти седмично се пускат масово ЕсЕмЕс-и.

Това, че телевизията се интересува от рейтинга си, не е причина да я заклеймим.
Тя създава определен продук, финансовите приходи от който отиват за благотворителност.
Не зная дали шоуто има външен продуцент, предполагам - да, имайки предвид, че режисьор е Магърдич, което значи, че телевизията печели само определен процент от рекламите.
Ако решат да се направят на велики, могат да дарят именно тези приходи, но това няма да стане по ред причини.

Както и да е - всички печелят.

Всяка резултатна кауза на мен ми е симпатична.
Не е нужно благотворителността да се предизвиква само с покъртителни и дори брутално натуралистични кадри на мизерия и нечовешко отношение.За някои хора това е непоносимо, те просто сменят канала и дотук свършва отношението им.

По принцип е необходима нова държавна политика по въпроса, но това не е обект на търсене в този случай.
Това е благотворително шоу и целта му не е да депресира, а да забавлява с определена цел - набиране на средства.

Инициативата, ако е резултатна, значи има място в живота и може само да бъде приветствана.

# 139
  • Мнения: 189
Подкрепям думите на Клонка.
Много издребнявате, такова било, онакова било. Никой не е сляп за това, че разни личности използват благородната кауза, за да си направят реклама, предполагам, че никой не е толкова наивен, за да мисли, че всички пеят, работят и се веселят про боно.
За мен е важно, че се прави нещо, формата не ме касае.
Намерили са начин да измъкнат с памук парите на хората, правят го. И аз пускам СМС и честно казано, изобщо не ме вълнува дали роклите и широките усмивки са подходящи.

# 140
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510


да отворим нова тема или да сменим заглавието на тази newsm78
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=257381.300 Заповядай.
Има си цяла тема специално за шоуто,където може да се коментира. Peace

# 141
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
.....Намерили са начин да измъкнат с памук парите на хората, правят го. И аз пускам СМС и честно казано, изобщо не ме вълнува дали роклите и широките усмивки са подходящи.

Е добре де, що не са го правили преди ами чак сега сесетиха. То положението с всички домове е такова от много години.
И други проблеми има, да не ги изброявам сега, не само в домовете. Какво чакаме този път CNN да ни го покаже ли, че Тити да излезне да реве пред камерите.
Усилията трябва да са насочени към това да се решат трайно проблемите, а не като коне с капаци това ни показали това оправяме, докато друг не ни каже, че има и друг проблем.

# 142
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Аз ...  newsm78 таквоз ....  newsm78 по темата   newsm78
Като я изчетох, една мисъл ме трясна като с мокър парцал по челото та реших да я споделя ...

.. добре, че Опра е решила да води предаване в Америка, 'щото ако беше тука, досега трябваше да си е заровила главата в пепел,
да се е скрила някъде зад камера или да работи в радиото, за да не пречи на естетическите възприятия на ССФ и ССФП.


Как не я е срам. На всичкото отгоре и при най-влиятелнитите личности я слагат  Twisted Evil .
Марш в кухнята, дебелана с дебелана такава  Mr. Green Mr. Green

Ставате смешни.

# 143
  • Мнения: 467
Ами... може би отговорът се крие в определението "поналял".... Wink Sunglasses

# 144
  • Мнения: 191
Няма силикон и нищо изкуствено по себе си няма. Сигурна съм, защото я познавам. И е прекрасен човек - открита, пряма и много много добра. Това, което прави го прави от сърце, защото вярва, че прави добро. За това винаги има блясък в очите и усмивката и има най-хубавата усмивка. За това излъчването и е прекрасно, независимо как е облечена или колко са и килограмите.

# 145
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Еееееее, те затова държавата ни е на това дередже......в държавната администрацията всички слаби с целофанова обвивка вече ги избират, пък отвътре кухи....пък и завистливи, и злобни. Предпочитам да съм налята, отколкото да съм куха скучубра.

Тази вечер журналистката Мира не си спомням точно второто име, май беше Баджева, каза че основно майки да гласували за каузата. Въпросната дама е бременна и нищо чудно да е една от нас. Възможно ли е майки да са толкова злобни и саркастични, който се има за съвършен нека си запази мнението за себе си.

# 146
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ани Салич  е чаровна,умна и добра,това е комбинация ,която не всяка жена може да притежава.

# 147
  • Мнения: 3 153
Казват, че късно родено дете подмладявало жената.......Ани Салич определено е изключение. Според мен, след като роди второто си дете преди 2-3 г. (не помня кога точно беше) тя не само, че не се подмлади, а напротив-заприлича на леля и който твърди обратното явно е забравил как изглеждаше тя преди да роди....а все пак това не беше отдавна!

# 148
  • Мнения: 200
Къде пък го видяхте този силикон ?Вярно ,че се е поналяла ,ама за силикон абсурд!

# 149
  • Мнения: 600
Еееееее, те затова държавата ни е на това дередже......в държавната администрацията всички слаби с целофанова обвивка вече ги избират, пък отвътре кухи....пък и завистливи, и злобни. Предпочитам да съм налята, отколкото да съм куха скучубра.

Тази вечер журналистката Мира не си спомням точно второто име, май беше Баджева, каза че основно майки да гласували за каузата. Въпросната дама е бременна и нищо чудно да е една от нас. Възможно ли е майки да са толкова злобни и саркастични, който се има за съвършен нека си запази мнението за себе си.

чакай, бе. тази мира не беше ли лИбовница на един женен социолог ли, политолог ли newsm78 от него ли е бебето, сподели ли?

# 150
  • Мнения: 47 982
ани салич много ми харесва, но стайлинга на кремена е безумен
за шоуто- в началото повече наблягаха на каузата и показваха кадри от филма
мисля че вместо до оксфорд, беше редно да снимат едно предаване в могилино, за да се видят и децата на живо

# 151
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
ани салич много ми харесва, но стайлинга на кремена е безумен
Стайлинга на Кремена винаги е безумен  Mr. Green За мен това е живо доказателство как  връзките и парите могат да направят някого дизайнер, без той /тя да има качества за това. Ама е и много важно да си вярва, че го може  Mr. Green

# 152
  • Мнения: 950
Какво й е на Ани Салич ,непременно ли трябва да е като манекенка за да ви хареса ,колограмите ли говорят за качествата на един човек,много интересно ?
А по темата къде го видяхте силикона ?

# 153
  • Бургас
  • Мнения: 495
Безкрайно ми е симпатична и мила.Това,че не прилича на закачалка не значи ,че не изглежда добре.Има страхотно излъчване и наистина прилича на Жена.

# 154
  • Мнения: 1 312
Стигам до извода,че добрата фигура е най-доброто качество на една жена Shocked
Добре,че само на дамите това им се вижда толкова важно,иначе току виж ние по-пухкавите сме останали без мъже.

# 155
  • Мнения: 160
Наскоро четох едно интервю с Ани Салич в което тя сподели, че е чула коментари относно фигурата си след раждането на второто й дете обаче за нея е важно да сваля килограми постепенно и няма значение че така би отнело повече време, но ще е за постоянно.

Така че успокоите се : жената ще отслабне  Laughing

Много ми харесва като водещ с Кадриев правят много добър екип.

# 156
  • Мнения: 9 865
На мен пък ми правят впечатление ужасните им грешки и на двамата, нямат емисия без гафове, не един, а няколко. Кадриев, разбира се, държи първенството. Салич ми е неприятна, но това не е във връзка с килограмите и, нито дори с прическите и. Мисля като Надеждица.

# 157
  • Мнения: 14 489
На мен пък ми правят впечатление ужасните им грешки и на двамата, нямат емисия без гафове, не един, а няколко. Кадриев, разбира се, държи първенството. Салич ми е неприятна, но това не е във връзка с килограмите и, нито дори с прическите и.

и на мен така

# 158
  • Мнения: 230
Ако не забравяме каузата на предаването, което води Ани Салич в момента, трябва да отбележим, че на първо място е неуместно (да не кажа направо признак на лош вкус) да бъдат излагани толкова явно тези й женски прелести и да бъде обличана като дама от някакъв средновековен бал, която току що е докарана с карета до залата. Не казвам, че жената трябва да изглежда зле, но за мен изборът на стилистите е неподходящ.

Дали има или няма силикон не е интересно, но ако не искаш да акцентираш в/у нечии гърди, няма да ги стягаш в корсет, защото е всеизвестно, че на него това му е предназначението.  Очевидно са искали, обаче. Това е жалкото...

# 159
  • Мнения: 2 099
Аз я харесвам Ани обаче снощи прическата й беше отвратителна,като някакъв калпак пльоснат на главата й.Незнам кой е стилиста на предаването ама явно се е намерил дипломката в кошчето...и оркестъра е с някакви безумно ретро бляскави костюмчета останали от някоя комунистическа новогодишна вечеринка.А тоалетите на Ани и Марияна са безумни,снощи Марияна Векилска мязаше на толумба,а иначе си е свежа жена с готино излъчване!Стилиста на предаването е скапан!

# 160
  • Мнения: 600
Аз я харесвам Ани обаче снощи прическата й беше отвратителна,като някакъв калпак пльоснат на главата й.Незнам кой е стилиста на предаването ама явно се е намерил дипломката в кошчето...и оркестъра е с някакви безумно ретро бляскави костюмчета останали от някоя комунистическа новогодишна вечеринка.А тоалетите на Ани и Марияна са безумни,снощи Марияна Векилска мязаше на толумба,а иначе си е свежа жена с готино излъчване!Стилиста на предаването е скапан!

кременка, кременка, обсъдихме я вече по-горе. същата, дето така облича гала, че лъсват потните кръгове под мишниците. май облича и наталия симеонова, да изглежда 140см...

# 161
  • Мнения: 3 423
Последно. Къде си го е сложила?
И кой й го е сложил? И за колко?

# 162
  • Мнения: 2 099
Аз я харесвам Ани обаче снощи прическата й беше отвратителна,като някакъв калпак пльоснат на главата й.Незнам кой е стилиста на предаването ама явно се е намерил дипломката в кошчето...и оркестъра е с някакви безумно ретро бляскави костюмчета останали от някоя комунистическа новогодишна вечеринка.А тоалетите на Ани и Марияна са безумни,снощи Марияна Векилска мязаше на толумба,а иначе си е свежа жена с готино излъчване!Стилиста на предаването е скапан!

кременка, кременка, обсъдихме я вече по-горе. същата, дето така облича гала, че лъсват потните кръгове под мишниците. май облича и наталия симеонова, да изглежда 140см...
АААхх значи нейно дело били и грозните костюмчета на НС.Винаги с тези дрехи изглежда като гном.Добре де кой й е казал на Кремена че става за стилист?

# 163
  • Мнения: 2 957
Който и дава парите!!!

# 164
  • Мнения: 2 336
нещо изпуснах, за коя Кремена става въпрос newsm78

# 165
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Който и дава парите!!!
Мъжът и  Mr. Green
Ако видиш по ТВ някоя мацка изрусена, проскубана и настръхнала като котка, включена в контакт, то  дизайна на прическата е задължително неин  Mr. Green
Сори за спама.

# 166
  • Мнения: 3 835
Силикон няма, и без да я познавам съм сигурна. Според моето скромно мнение на подобно шоу изобщо не вървят тези натруфени тоалети, с които Кремена Халваджиян ги облича. Да не говорим, че на част от тях просто не им отиват. Като на Ани Салич например. Ами не й отиват и това си е. Снощи беше с едни ботуши, все едно е влетяла отвън, нахлузила е роклята и айде на сцената. Дори не ми се видяха официални, елегантни ботушите. newsm78 Ани Салич преди да напълнее изглеждаше много по-добре, който каквото иска да разправя. За мен дали е пълна или слаба една жена, няма значение, не обръщам внимание на това. Но ми е много странно, всички да твърдите, че закръглените форми и пълнотата нямат значение, важна е душата и характера  Laughing, и в същото време не познавам пълна жена, която да не е на диета и да не върши чудеса от храброст и лишения за да отслабне.

# 167
  • Мнения: 17 407
Е, всеки се стреми към съвършенство.  ЖЕните са на диета, щото има капацитети в бегемама, с които те трябва да си си сверяват часовника. Ти слаба ли си, що злобееш сега? Twisted Evil

# 168
  • Мнения: 3 835
Аааааааа, не, приятно закръглена, с богата душевност и логично съпътстващата я добродушност. Пак според капацитетите на бегемама. Laughing Деси Добрева например, много е зле горката, трябва да се позакръгли малко, че на нищо не прилича.

# 169
  • Мнения: 17 407
ЗНам си, че си слабаааа Twisted Evil ОБаче никоя от нас не е застрахована от наливане/закръгляне/затлъстяване. НЕ се знае кога, защо....такива работи. Думата никога хич не я обичам. Peace

# 170
  • Мнения: 1 312
...Марияна Векилска мязаше на толумба

От къде я измисли тая толумба,бе жена #Cussing out?
На диета съм,пия хапове разни,на пътечката редовно потичвам,залепила съм си Ани Салич на хладилника и току посегна и се възпра...
След тая твоята толумба започнах да слюноотделям Close
Ми въздържайте се малко,все пак за наднормени килца иде реч Crossing Arms.

# 171
  • Мнения: 420
Много грозни и злобни мнениа видиах тук. Може би жената Салич , ако е знаела как ште и се отрази втората бременност , да не бе раждала, за да не ви е грозна?! Зрителките штото не иа харесват така?
А вапросните драги зрителки, да ме проштават, ама от ниаколко ваши форумни срешти, чиито снимки сам виждала тук, ниакак не ми блиасват с естетика, нито с вкус, нито сас засмуканата  цигара и маимунсо иарко червило.
Извинете, ама преди да критикувате, видиахте ли се в огледалото? Или то само аватара ви отразиава?
Ништо лично кам никоиа, просто е грозно, отстрани погледнато.
п.с.има грешки, ползвам транслатор, не наи-добриа в момента.

# 172
  • Мнения: 2 336
Защо не смените заглавието на темата пак пак продължавайте
От силикона на Ани Салич- Могилино-фигурата-тя като водеща-пак фигурата й
нещо се въртите в кръг
иначе сте забавни за четене Joy Joy Joy

# 173
  • Мнения: 1 312
Въпроса за наличието/липсата на силикон се реши още на първа страница.
Така,че темата е за ключ вече.
Или който иска да плюе да си направи нова.
Може и една,закована да стои:"Да спасим кита" например.
Там ССФ ще си плюе на воля дебеланите в държавата Twisted Evil

# 174
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Сложила си е да.
Засякох я в една клиника за пластична хирургия, аз също ще си слагам, т.к. съм се сдобила с две мекици, вместо цици.  Sunglasses Laughing

# 175
  • Мнения: 6 417
Сложила си е да.
Засякох я в една клиника за пластична хирургия, аз също ще си слагам, т.к. съм се сдобила с две мекици, вместо цици.  Sunglasses Laughing
Е, то това нищо не значи.  Thinking

# 176
  • София
  • Мнения: 2 840
Сложила си е да.
Засякох я в една клиника за пластична хирургия, аз също ще си слагам, т.к. съм се сдобила с две мекици, вместо цици.  Sunglasses Laughing

Бебето ти е на 1 месец, би трябвало да си се наляла в тая област поне засега newsm78

Както и да е, като ти е мъка, слагай, после да те гледаме в някой клип на Слави Mr. Green

А коя е клиниката, все пак???

# 177
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Сложила си е да.
Засякох я в една клиника за пластична хирургия, аз също ще си слагам, т.к. съм се сдобила с две мекици, вместо цици.  Sunglasses Laughing

Бебето ти е на 1 месец, би трябвало да си се наляла в тая област поне засега newsm78

Както и да е, като ти е мъка, слагай, после да те гледаме в някой клип на Слави Mr. Green

А коя е клиниката, все пак???

Ами тя каза /в другата тема/, че искала да участва в клипа на Слави, ама циците й не били по изискванията на продуцентите.

Общи условия

Активация на акаунт