Ноктите?

  • 2 772
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Преди баща и и ги режеше докато спи.Като беше малка беба,лесно.Сега будна и ги реже,ама си е голяма борба Grinning

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Преди баща и и ги режеше докато спи.Като беше малка беба,лесно.Сега будна и ги реже,ама си е голяма борба Grinning

# 32
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
на ръчичките докато спи, но на крачетата още не се е случвало няма пораснали ноктенца Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 627
Аз нокти на спящо бебе не съм рязала и не бих се осмелила. Ами ако се събуди - какво!?

Става клъц на пръстчето и после  newsm45 newsm45 newsm45

# 34
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз ги режа винаги в будно състояние! Държа здраво и ръцете и краката, а междувременно му пея или говоря за да го разсейвам.  Peace

# 35
  • Мнения: 9 973
айде да питам колко пъти клъцнахте пръстите на бебешоците? hahaha

ние само два пъти
първия път татито и вече само аз режа нокти,него го е страх Joy

Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 13:37 от desi_h_d

# 36
  • Мнения: 9 973
първия път на палците ги счупих
Shocked как така newsm78
като хванах  нокъта и го обърнах леко нагоре и той се счупи

# 37
  • Мнения: 315
В началото ме беше страх да ги режа ноктите на ръцете, после се престраших. Сега спокойно ги режа ноктенцата на ръ4и4ките и кра4етата, а през това време бебо се занимава с някоя игра4ка.

# 38
  • Мнения: 636
Неравна битка беше, а и до скоро. Таткото държи човечето, а аз в мъртва хватка приклещвам крачето и режа бързо ноктаците. Но, честно казано, не се случваше много често.
И при нас е така. С ноктите на ръцете нямам никакъв проблем, режа ги докато е будна, но на краката...голяма борба пада Crazy.

# 39
  • Мнения: 1 900
Режа ги без проблем още от началото. Ту с малка ножичка, ту с малка нокторезачка. Ако нещо много шава го стискам по здраво и свършвам бързо, докъто разбере да ревне и вече е късно  Peace

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз по същия начин-хващам здраво и режа. Wink
също Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 627
Днес прочетох в списание "9 месеца" как се режат ноктите на краката. Бебето се слага по корем,сгъва се крачето силно назад и се реже.Ако някоя мама е пробвала тази хватка да сподели  newsm78

# 42
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Бебето се слага по корем,сгъва се крачето силно назад и се реже.
е това нещо нещо не могада си го представя newsm78

# 43
  • Мнения: 554
Ние сме на 6 месеца и половина и още ми е мисия невъзможна. Мислех си да я пробвам в кенгуро, защото тя много обича да гледа през прозореца и да застанем като дърти клюкарки и докато зяпа минаващите коли да ги резна Thinking  Още не съм пробвала, но не знам дали ще мога да и стигна крачката, че тя вече големичка стана Laughing

# 44
  • Мнения: 323
докато спи

Общи условия

Активация на акаунт