Януарското човече смее се и гука вече!

  • 13 047
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 408
Могат да се дават преди или след всяко хранене, както пише в листовката. Аз ги давам когато е по-неспокойна.

# 61
  • Мнения: 52
Добро утро и от мен  #Silly Ние снощи се нахранихме в 22:30 и спахме до 5 сутринтта  newsm44 какъв беше тоз сън...направо незнам.Ама вчера се изтърсиха амнайси братовчедки на мъжа ми да мачкат малката ми бебка...и чак до 5 следобед..3 пъти повръща детето ...мен главата ме заболя, пък незнам за детето. #Crazy
Иначе...имахме лееек скандал с мъжо ..вечертта, чак се стигна до ...ще подам молба за развод, ще ти взема детето...и такива.Защото не съм искала да я изкарам вечертта ..да я заведем при нам си коя му баба на 30 км от Варна в таз мъгла и студ.Не стига че цял ден беше мачкана и..какво ли не ами и вечертта да я изкарам за капак и да я простудя...ааа не става викам.Обаче...той побесня.Аз съм била командвала...всичко каквото съм казвала така ставало...той не бил мъж..като жена бил станал..Може ли това да е криза ...след раждането..в смисъл все още не може да се усети че е родител...и незнам...много избухлив стана..а и секс от 5 месеца няма...може и това да му се отразява, НО не му дава право да се държи така!!! Crossing Arms
Поплаках си доста де...

# 62
  • Мнения: 367
Добро утро и от нас.
Лалка,Еви,не се притеснявайте и ние сме в отбора със стоене на гърдата за приспиване Mr. GreenЯвно няма отказване,ама прави се,че сучи,щом се опитам да я дръпна ooooh!Голями тарикатчета JoyДано скоро минем тази криза #Crazy

# 63
  • Мнения: 5 391
Добър ден!

Тази нощ Ената ме съсипа, скоро не беше правила магарии.Като е послушна не я хваля, но като ме тероризира ще се оплаквам Grinning

ханна, забравих вчера, и мен започна напоследък много да ме боли кръст Tired

EleoHopa, права си, за другото оставам без думи Crazy

микки, кажи как е свеката Mr. GreenРадва ли се на ангелчето?

# 64
  • Мнения: 4 017
Ние днес отбелязваме един месец на този свят!



Благодарим за поздравите и черпим  всички бебоци с млекце, а  техните майки с кафенце и тортичка!
 Hug

# 65
  • Мнения: 719
Добро утро!

Момичета, горе главата. Скоро ще отминат тея кризи.

Ели, не се ядосвай бе мила. Те мъжете са така. Човек не може да изпадне в депресия, от тяхната депресия. Mr. Green

Лалка, ама много хубави картинки изнамираш. Всеки път ме изненадваш. Heart Eyes

Инкаденсънс и на мен ми се губи. Мислила съм си, че може би у тях нямат нет. newsm78

# 66
  • Мнения: 5 391
Да, доколкото знам тя имаше нет само на работа.

# 67
  • Мнения: 10
Ели, права си мила. И аз бих постъпила така. Не се безпокой, всичко ще се оправи, има и такива моменти иначе пък не е интересно HugМъже!

# 68
  • София
  • Мнения: 408
Ели-Май трябва да скръцнеш със зъби, без да плачеш и да показваш слабост. Това,
че е мъж не го оправдава  Naughty

# 69
  • Мнения: 6 274
Не знам , аз не мога да разбера тези мъже . Какво значи "ще ми вземе детето"?! Това да не е плюшена играчка ?! Просто недоумявам  smile3555. А и отношението му .... Добре , че нашия татко е душичка . Ако при нас се случи подобно нещо ... ами ние трябва да се изколиме #2gunfire !!! Ще ми вземе той детето . Така се взима то !!! Когато ходи там да се напъва и да се дере като ранено животно , тогава може да ми има претенции. Ама без да знае каква е болката и какво ми е струвало да ги имам тези деца - айде  smile3513, моите уважения .

# 70
  • Мнения: 30
Уффффф, изкарахме една кофти нощ! Вчера нали бяхме на консултация и не знам Антон от впечатления ли от какво ли, снощи след банята не затвори уста. То беше рев, скимтене, писъци - нищо не помогна; нито биберон, нито  ядене. Ужас! И нощес беше неспокоен. Заспива само докато го люшкам. Чудя се дали това не е резултат, че го изкъпах снощи, а пък му биха ваксина. Бях чувала, че не трябва да се къпят след ваксината  newsm78 .

Нашият тати днес има рожден ден и става на 30 г. Чепря ви виртуално за негово здраве   Heart Eyes .

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
matza83 защо не пробваш да изцедиш кърма и да му дадеш вместо АМ.Ние сме същите ама аз му давам изцедена кърма.

Ели,мъжът ти да не е зодия овен??

Лалка,на листовката пише от 3 до 5 пъти.А храненията ни са около 7??  newsm78

Я да видя ще мога ли изтипосам моя сладур със снимка от вчера??

# 72
  • Мнения: 1 215
Пак последна се включвам аз, ама наистина незнам как успявате да пишете толкова често и по- много. Аз съвсем съм се зомбирала вече и нищо не вдявам, тази нощ малката надмина себе си направо- 5 пъти ме вдигала за по 5 минути сукане Shocked #Crazy #Crazy направо съм добила сомнамбулски вид отвсякъде.
L_A_L_K_A, картинките дето ги пускаш са наистина страхотни, и аз много им се радвам. А за кремчетата, аз ползвам с каката (нали има атопичен дерматит) серията на АДерма, но зелената, тя си е и точно за такава кожа. Лошото е, че една туба отива за има няма 1 месец а струва 30лв, но какво да се прави нали ми е детенце, пари не жаля изобщо Naughty Naughty
Казаха ми, че и малката е с много чувствителна кожа, дано и тя не ми направи някой дерматит, че съвсем ще лудна вече, но какво да се прави като са си наследствено обременени.
Кафява мечка, не се притеснявай за изглаждането на мозъка, аз съм по- зле и от теб. Гледам тъпо и в една точка и не мога да се сетя какво съм правила преди 1 час. Да не говорим за обиците в захарницата, разменените обувки на детето, телефоните в хладилника и изобщо всякакви простотии, които в нормално състояние дори не мога да измисля. Но това е положение, надежда всяка оставете засега и чакайте да мине периода. Mr. Green Mr. Green
EleoHopa , не се коси толкова, това са си нормални скандали, нали без тях животът съвсем щеше да ни доскучае. А кажи на мъжо ти, че тоя номер с взимането на детето е приоритет и запазена марка на майката, така че хич да не се опитва да ти ги пробута тия, че ще си има работа с женското съсловие.  Grinning Това е в рамките на шегата.
assydi Честит Рожден ден на вашия татко. Много вкусни бонбони Laughing

# 73
  • Мнения: 10
kloie, пробвала съм да се цедя, но пак не му стига. Затова го слагам на гърда и след около 15-20мин. мах той сам се отказва, защото не му пуска нищо и започва да нервничи. Добре, че си има мярка вече и като се наяде спира и бута шишето.

assydi, честит ти рожденник Hug Да ти е живо и здраво мъжлето  bouquet

# 74
  • София
  • Мнения: 408
Лалка,на листовката пише от 3 до 5 пъти.А храненията ни са около 7??  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт