ерекцията при секс с бременна

  • 16 495
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
чак па изневяра по скоро преувеличих.ама вие как ще се почувствате ако сте 70 килограмова,със стрии по циците и огромен стомах, с петна по лицето,пълна с газове и киселини....абе пингвин.и на мъжат ви да му спадне пениса като се........ 2 пъти за една седмица?ебаси как ми уби самочувствието.и оттогава не ме закача сигурно го е страх да не клюмне пак #Cussing out хахаха

# 16
   Споко! Аз бях в тялото като главните анимационни герои от "Тримата глупаци" на Доньо Донев   smile3532, като сфера ,като кит, като исках да се размина с някой и се завъртам на страни, а така всъщност съм още по широка и ...ужас Embarassed Две седмици след раждането бях по-малко кг от преди бременноста, всичко се прибра и е ок!!!
    Леко бременеене!!
   Наистина е изпитание за мъжа... давайте само на френска  Whistling

# 17
  • Мнения: 423
чак па изневяра по скоро преувеличих.ама вие как ще се почувствате ако сте 70 килограмова,със стрии по циците и огромен стомах, с петна по лицето,пълна с газове и киселини....абе пингвин.и на мъжат ви да му спадне пениса като се........ 2 пъти за една седмица?ебаси как ми уби самочувствието.и оттогава не ме закача сигурно го е страх да не клюмне пак #Cussing out хахаха
Виж сега, на вас ви предстои да ви се случи най-хубавото и съществено нещо в живота на всеки нормален човек - раждането на детенце. Нормално е да не си особено привлекателна за своя мъж с големия корем и стрии и аз съм била бременна и знам какво е. Но все пак трябва ние самите да гледаме реално на тези неща и като се погледнем в огледалото да си дадем сметка, че не сме особено секси и е в реда на нещата да нямаме такива сексуални преживявания както преди.
Ама и друго немога да разбера, как акъла на някои е само в .......?особено и като бременни? newsm78

# 18
  • Мнения: 1 925
Според мен, човекът го е страх да не нарани по някакъв начин бебето - при много мъже го има този страх. Не мисля, че е трябва да се паникьосваш, да изневеряваш ( направо не си го представям как ще стане като си бремнна  ooooh! ), да го хокаш и да му се сърдиш. Според мен е нормално да има такива "инциденти", защото това което ви се случва е огромна промяна и почти няма начин да не ви се отрази психически.
Успех и "умната" !
  Wink

# 19
  • Мнения: 106
Според мен, човекът го е страх да не нарани по някакъв начин бебето - при много мъже го има този страх. Не мисля, че е трябва да се паникьосваш, да изневеряваш ( направо не си го представям как ще стане като си бремнна  ooooh! ), да го хокаш и да му се сърдиш. Според мен е нормално да има такива "инциденти", защото това което ви се случва е огромна промяна и почти няма начин да не ви се отрази психически.
Успех и "умната" !
  Wink
И аз се присъеднинявам към твоето мнение! Така е !

# 20
  • Мнения: 3 569
ама вие как ще се почувствате ако сте 70 килограмова,със стрии по циците и огромен стомах, с петна по лицето,пълна с газове и киселини....абе пингвин.

Може би пингвините не го възбуждат и това да е причината да му спада.

# 21
  • Мнения: 2 196
Може би се притеснява,да не ти причини някакъв дискомфорт човека.А притиснението по време на секс не много възбуждащо,нормално е да му спадне. Wink

# 22
  • Мнения: 7 723
чак па изневяра по скоро преувеличих.ама вие как ще се почувствате ако сте 70 килограмова,със стрии по циците и огромен стомах, с петна по лицето,пълна с газове и киселини....абе пингвин.и на мъжат ви да му спадне пениса като се........ 2 пъти за една седмица?ебаси как ми уби самочувствието.и оттогава не ме закача сигурно го е страх да не клюмне пак #Cussing out хахаха
Само до тук стигнах в темата.
Моля авторката да ме извини, ама и аз ако бях
на мястото на сексуалния й партньор
....и на мен щеше да ми спадне.... ooooh!

# 23
  • Мнения: 3 675
Да си призная никога не съм била бременна,но е ясно че хормоните в женския организъм направо полудяват.Моя приятелка е бременна и само за секс мисли.Лекарят й е казал да избягва такива неща,за да не стане нещо на бебето.Може би мъжа на авторката се притеснява точно за бебето, пък и мъжете трудно свикват с дебелеенето и големия корем на жената.Тя е бременна в началото на 5 месец,годеникът й казва, че сега е голям корема й, а какво остава в 9. Mr. GreenМъжете продължават да гледат на жената като на секси любовницата, която са имали преди настъпване на бременността.Мозъкът на мъжа понякога трудно приема промените в женското тяло по време на бременност, това е втория фактор за проблема на авторката.И затова да не му става,както тя самата се изрази.И още друго защо трябва да му изневерява на човека,ето това се  Thinking

# 24
... пък и мъжете трудно свикват с дебелеенето и големия корем на жената. ...
Не всички. Жена ми беше изключително секси с корем. Ако не бяха тези доктори, да ни пълнят главите с предупреждения, щях да си я ...... ама ..... Twisted Evil. Но когато доктор каже "може да пострада бебето", ми... започнахме да практикуваме алтернативен секс.

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Мъжа ми изобщ не искаше  да правим секс като станах в 6 месец. За момент не съм си помислила,че е защото съм грозна или дебела. Беше го страх,а според мен и някакво странно усещане(психическо имам предвид),докато бебето е вътре .
Ти явно си доста напреднала след като корема ти е голям,нормално да се притеснява човека!
Да не те разочаровам,но и след като родиш няма да зачестите много.

# 26
  • Мнения: 2 132
Няма какво да се шашкаш. Няма мъж, на който да не му е спадал ако го притеснява нещо. Най-добре да говориш с него и да разбереш за какво се тревожи.

# 27
  • Мнения: 487
Според мен,ако се е притеснявал нещо за бебето щеше да ти каже че е в това проблема,но щом избягва темата и се прави на луд като му кажеш,значи има друг проблем.За мен той трябва да говори за това с теб!

# 28
  • Мнения: 152
Моля авторката да ме извини, ама и аз ако бях
на мястото на сексуалния й партньор
....и на мен щеше да ми спадне.... ooooh!
на мен пък винаги ми става... деа знам , ама аз и когато беше бременна - пак секи ден си исках...само дето тя не ми дава!

# 29
  • Мнения: 5 393
Моят мъж също се притесняваше да не навредим на бебето по някакъв начин, въпреки, че всичко си беше наред, нямаше медицински показатели за въздържание.
Съветвам авторката да не си мисли веднага най-лошото, и да не подхожда с подигравка и обида към ситуацията. Сигурна съм, че не само нейното самочувствие е пострадало.

Общи условия

Активация на акаунт