ерекцията при секс с бременна

  • 16 503
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 302

На мен също не ми беше много приятна гледката на огроманта ми жена, доста по-широка долу и течаща като река... Имах чувството, че съм го топнал в кофа с вода... Извинявам се грубия израз...

Имайте милост към нас, за да имаме и ние милост към вас!     Wink

# 31
  • Мнения: 7 723
Моля авторката да ме извини, ама и аз ако бях
на мястото на сексуалния й партньор
....и на мен щеше да ми спадне.... ooooh!
на мен пък винаги ми става... деа знам , ама аз и когато беше бременна - пак секи ден си исках...само дето тя не ми дава!
Исках да кажа, че "самочуствието", което има
и "високото мнение за себе" си в момента
може би са причина ерекцията
(или по- скоро липсата на такава) в съпругът й... Wink

....а за твоята жена....кво да кажа?....кво да кажа.....? newsm78
Пусни си тема! Wink Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 8 348
сетих се защо четях тук

някой жени са луди

ми като не иска да сподели мъжа - остави го да си мълчи и измисли начин да го възбудиш
и не е приятно ама никоя жена не е умряла от две седмици без секс
и от месец ако е там въпроса

# 33
  • Мнения: 7 723
сетих се защо четях тук

някой жени са луди

ми като не иска да сподели мъжа - остави го да си мълчи и измисли начин да го възбудиш
и не е приятно ама никоя жена не е умряла от две седмици без секс
и от месец ако е там въпроса
Жената не е. Ама мъжа?
Я помисли и за него? А цели девет месеца? А? ooooh! Whistling

# 34
  • София
  • Мнения: 8 348
ееее аз затова предложих алтернативни методи
методики
практики
каквото там им хрумне
и мъжа душа носи, а и други органи
да сме хуманисти все пак

# 35
  • Мнения: 3 423
Признай си, че не се бръснеш
и смърдиш на пор, та затова и
не ти обръща внимание мъжът.
Може би дори и една свирка ти
се свиди да му направиш бързо.
А може би човекът просто си я
изразходва енергията другаде
и за теб не му остават силици.
Даже това е най-вероятното.

# 36
  • Мнения: 2 908
сетих се защо четях тук

някой жени са луди

ми като не иска да сподели мъжа - остави го да си мълчи и измисли начин да го възбудиш
и не е приятно ама никоя жена не е умряла от две седмици без секс
и от месец ако е там въпроса
Жената не е. Ама мъжа?
Я помисли и за него? А цели девет месеца? А? ooooh! Whistling
Абе хора-чак се разсърдих вече-кво да кажа за нас с мъжа ми,като не правихме секс общо година?Аз не можех поради тежка бременност да правя каквото и да било,не съм и имала от "бушуващи хормони"желание никакво,а той много искаше,ама не биваше и така....След раждането още 3 месеца не му пусках,щото нямах желание никакво...Айде стига глупости за изневерявания,щото те сърби,или тем подобни глупости-да те видя с моята бременност ей.... ooooh!
Като те сърби пък-почеши се с някой друг,няма лошо-може да ти стане по-добре после,като се върнеш в леглото при него... Sick

# 37
  • Мнения: 740
Според мен, човекът го е страх да не нарани по някакъв начин бебето - при много мъже го има този страх. Не мисля, че е трябва да се паникьосваш, да изневеряваш ( направо не си го представям как ще стане като си бремнна  ooooh! ), да го хокаш и да му се сърдиш. Според мен е нормално да има такива "инциденти", защото това което ви се случва е огромна промяна и почти няма начин да не ви се отрази психически.
Успех и "умната" !
  Wink
newsm10

# 38
  • Мнения: 199
Моя приятел ми каза, че му било ужасно странно да правим секс. Просто не ме виждал по същия начин. Виждал ме като бременна жена, а да правиш секс с бременна било според него "малко извратено" . освен това казва, че усеща там вътре някакви "анатомични изменения" ще ги нарека, и му ставало още по-странно ..  Laughing и също така, че аз вече не съм същата. вече не съм му просто гаджето с което се ч..а за кеф, а съм жената, която носи сина му.  след като ми призна всички тези неща и ме увери, че поради това не ме обича по-малко, но трудно, даже с малко нежелание се съгласява да правим секс.. вероятно няма повече да го излагам на този стрес, освен ако сам не прояви желание. За мене също не е най-приятното нещо, защото ме боли тук там.. още нямам голям корем, но са ми малко затруднени някои пози.. и въпреки това имам нужда от тази върховна близост, но през ум не би ми минало да я потърся другаде.  Blush
така че... Съветвам те, поговори с твоя човек, без да го нападаш и заплашваш с изневери! Ако не иска да говори.. дай време на нещата да се развият, виж дали след като родиш, ще се оправят нещата.. не може да не можеш да се стърпиш известно време или да не можеш да си помогнеш сама Blush  Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 3 099
Може би си станала свещеният храм на Детето му...

Моят мъж в 5 - 6-ти месец ми каза деликатно, но твърдо, че само за бебето мисли и секса му се вижда извратена работа вече.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 511
И ние от 2 седмици и половина секс не сме правили. Ама явно с пингвин е бая зор да правиш секс. Чак пък толкова да се стресирам. Не го и подканям човека,като няма желание - няма! Ще дойде време и за нас.  Flutter
Първия път като бях бременна правихме до края секс. Явно съм била по-малко пингвинеста...май на кит повече мязах. Mr. Green

Айде оставете човека на мира.Да не му е лесно. Grinning

# 41
  • Мнения: 64
Споко. Не се коси толкова , просто преглътни и давай спокойно до края. Моя мъж е гинеколог и също ми отказваше, а на мене ми се искаше адски много.

# 42
  • Мнения: 2
       Това не е ли малко извратено.Май и на бебето не е му е много хубаво.Все пак сме го правили , но мнооого внимателно и колкото да отбием номера. ooooh!
        А за изневярата....мислех ,че в този момент  жените изпитват единственно благородните чуства на бъдеща майка.

# 43
  • Мнения: 3 727
       
        А за изневярата....мислех ,че в този момент  жените изпитват единственно благородните чуства на бъдеща майка.
Ахам! А мъжете-само благородните чувства на бъдещ баща! Mr. Green

# 44
  • Мнения: 118
Е и къде е проблемът?Най- хубавите моменти може да ги имаш ,само ако ги искате и двамата.Дали жената е бременна или не ,не е от значение.

Общи условия

Активация на акаунт