Бхте ли потърсили любовницата на мъжа си?

  • 33 120
  • 265
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 820
Аз лично бих я потърсила,но по точно бих я поканила в къщи на кафе.

Такъв сценарии предполага да е ваша позната. Как иначе ще поканиш непозната вкъщи?

Изпадала съм в подобна ситуаци, но връзката с мъжа ми е далеч над тинейджърски авантюри. Мисля, че ще съм агресивна, но вероятно ще ми омекнат коленете и няма да мога да кажа нищо. След това ще намирам хиляди по-добри варианти за реакция.
Даже и да не е наша позната  бих я поканила,айде и да не е в кащи някаде,и там ще дойде и родата.Още по зле ако е някъде на общественно место!Със сигурност ще съм агресивна и към двамата!Пази боже незнам как точно ще реагирам,дано не ми се случва,защото в такъв момент човек сигурно му пада пердето.

# 241
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
НЕ! Категорично, НЕ!
Ако е свикнал да си изневерява, откъде толкова свободно време за разправии hahaha hahaha

# 242
  • Мнения: 120
Абсолютно НЕ. Няма да падам толкова ниско да се занивамам с раправии. Човека с когото трябва да се разправям е мъжа ми.

# 243
  • Мнения: 2 374
Е как така никога не е я е търси и не е отговарял на каричките и пък е спал с нея newsm78 мен единствено ме издразни това че тя пряща карички за рождения ден на детето.Коя е тя че да поздравява детето то да не е нейно??????????А по въпроса и аз не бих я потърсила или поне сега така мисля ако ми се случи не знам дали ще съм на същото мнение.

# 244
  • Мнения: 804
Любовницата намерена, гледа засрамено и не спи нощем от угризения.
Излъганата съпруга удовлетворена.
Прелюбодееца наказан и порицан.
Следва нежна музика и последни субтитри.
Край на N-та серия...
Следва драматично продължение!

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 11:34 от babche

# 245
Ако го обичаш направи всичко възможно да запазиш мъжа си и брака си.Не я търси безсмислено е.
Приеми съвета ми от личен опит.Още повече тук вината и в тримата.Нещо му е липсвало или друго му е дошло в повече и е потърсил глътка въздух.
Погледни по-филосовски ако този мъж е голямата ти любов. Wink

# 246
  • Мнения: 9 814
Да, за да я поздравя! Laughing

# 247
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Цитат
Авторката, имам питане: защо изобщо пусна темата като не ти дреме за мненията написани там?

Защо реши ,че не съм била повлияна от съветите ви? Напротив, толкова много "Не го прави!" ме амбицира .
Прощавай, пълнолетна си, нали? Stop
Да ти имам реакциите.....

# 248
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Зависи.
Със сигурност ще ми е любопитно как изглежда и какво намира в нея.Но не вярвам, че ще я търся, за да се изясняваме и да делим някой, който в крайна сметка не е верен и очевидно не обича нито една от двете.

# 249
Аз я потърсих , преди това го питах много пъти , но се оправдаваше(искам да спомена ,че в периода в който са били заедно ние бяхме географски и емоционално разделени, а причината беше че той ме хвана в изневяра и аз си признах- е не с голяма гордост , но си признах , това е защото уважавам и него и себе си).Та събрахме се отново и открих разни странни прозвънявания, попитах го , не съм си и мислила че докато сме разделени е бил светец , но той ме излъга.Тогава хванах нея- и тя ме излъга, после в един прекрасен момент той си призна и тогава я направих луда - още хлипа !!
А тя през цялото време е знаела за мен и въпреки това се бута с пълни сили-мъжете ,никак не ги оправдавам , но така се ласкаят от вниманието на жените "още се котирам",а тя на какво се надява- пише му някакви лиготии- сигурен ли си че тя е жената за теб и пр.?Как не ми беше пред погледа - щях да я смеля!
По принцип - мъжете не мислят че трябва да признаят изневяра , така че ако искаш да знаеш-хващаш любовницата-ако не е по красива от теб -много жалко за мъжа ти .А ако е по-красива и той въпреки с това е стеб-тя не си струва!

# 250
  • Мнения: 1 820
Намира в нея това че е лесна! Naughty

# 251
  • Мнения: 2 723
Добре де, темата не се ли изчерпа?
Беше да потърсим ли любовницата, е жената я потърси, кво си чешете езиците повече Thinking

# 252
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Изобщо няма да я търся.Ще се правя ,че нищо не знам и ще се опитам да и стъжня живота.Например намираш я къде живее и работи.Правиш всичко въжможно да я снимаш .След това обработваш снимката с фотошоп -като я постнеш гола.Разлепяш в квартала и околностите на работата с тел и номер и адреса.Нещо подобно и за мяжа ти. Twisted Evil

# 253
  • Мнения: 45
Никога не бих се унижила да я търся!Хубава или грозна все тая.

# 254
  • Мнения: 368
Никога не бих се унижила да я търся!

Общи условия

Активация на акаунт