Отговори
# 60
  • Мнения: 359

Госпожа Овчева, айде сега да мога аз да кажа как стоят нещата в Палермо и че все по-малко плащат рекет и има стикери не на рекета по магазините и демонстрации, та..рекетът го има като навсякъде по света, дори много е и в България застъпен, та...мъжо работи там, където се дават и сервици по акции разни...следим си какво става в града и живеем в проблемите му.....та това по повод охапването ми от теб и пращането ми по разни митинги
Почнах да пиша за Палермо като пример, че хора от тук са се вдигнали, от високите етажи да си оправят проблемите...а при вас явно Йерволино и всички " горе" са ИН и не си мръдват пръста.
шура пикколина, кой за какво питаш, че те търпи, който не е умен според критериите ти да не иска да се вклучва по темата ли? Ами искаш май да не се пише по други въпроси ли? До колкото си спомням тук е сайт за проблемите и на децата и основно за това, не казвам да не се пише за друго, но да не се обсъди един проблем на наша приятелка не ми се струва добре. Все пак и за запек трябва да поговорим!]

Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 19:47 от ov4eva

# 61
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
.

Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 19:38 от milix

# 62
  • Мнения: 359
Италиана ЧРД.Здраве ,щастие и всичко най хубаво ти желая.

# 63
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Госпожо Овчева, от какво естество ви е работата, ако не е топ сикрет? И доколкото разбрах идвате У Палермо май често? И аджаба защо не питате мен за една свижданка или да ви санкционирам? Mr. Green
Аа, момичета, в Палермо вече в огромна територия от града и се плаща годишен вход за да циркулираш с колата, като сложиш и паркинга за централни зони и май ще се разхождаме само в перифериата и ще товарим колички по автобуси, ама това е 7 дни в седмицата. МАй ще стане тарапана, днес излезе решението комунале в един вестник, доста тежко ни се струва, огромна част от града е блокирана така.

# 64
  • Мнения: 764
Идвам да по4ерпя по повода

http://michelinastreghina.blog.kataweb.it/files/photos/uncategor … /torta_strati.jpg

http://www.corneille.ru/3d/mvz_shampan.jpg

Извъртяха се годинките,ей Wink

Аз пак по проблема на Ники/който иска да преска4а Laughing/Ники сиропът е за всеки ден,докато отмине проблемът,свещи4ките са при спешност,те даже не се разтварят,само стимулират и излизат цели,може да се използва и половинка Peace

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 04:01 от Дивиана

# 65
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Брей, каква вкусотия, аз ще "Чопна" въпреки стоманената диета, много яка, но държа фронта.
Щом е за здравето на Италинка Peace То тая седмица де идва май ще похапна нещичко да ми присветне пред очите, нали имам малка рожденничка след три дни, а следващата неделя с гости ще празнуваме, значи- пак хапване...ама ще дойде и дружката, де слабее с мен при прословутия доктор хомеопат.
Да знаете какъв е огромен ефектът, имал 450 пациенти каза младежът, чак от Витербо дошла някаква мацка! Въх, чудо голямо!

# 66
  • Мнения: 359
Милих,не слизам много често до Палермо,но следващият път ще ти се обадя.Вероятно към юни ще е.Сега да не те разочаровам много но тези хора по високите етажи за който говориш,че са са се заели да оправят нещата.........техните неща да,заели са се да ги оправят(горкият Куфаро не се вреди този път.Бачиамо ле мани).Добре,че тези от по ниските етажи-магистрати,асоциации анти мафият,анти ракет вършат доре работата.Включително и обикновеният гражданин на ,който му е писнало да плаща,плаща,плаща и все повече хора се навиват въпреки всичко да направят денунча.Да има доста стикери "не на рекета",но не малка част от тези хора,заявяват ,че не плащат рекет,но всъщност продължават по същият начин 2-3 пъти в годината.Не искат да си имат проблеми с Кофкомерчо(ако плащат рекет),но за съжаление,все още не могат да се измъкнат.Не твърдя,че всички така процедират,но са не малка част.Наистина положението в Сициля(за обикновения гражданин) бавно,но се подобря.ва.Само,че мафия има -индустриална,политическа,свързана с заетите работни места,голяма част от администрацията е направо гнила,а за държавните пари за частните здравни клиники(90% конвенционе)не е ли чиста проба рекет.Но по този въпрос едва ли е останал човек в Италия да не знае как стоят нещата.

# 67
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
ок, овчева, много ще се радвам! Аз говорех за това какво е било по времето на ФАлконе и Борселлино, сега е направо цирк с тоя Куфаро и прочие. Едва ли ще се изкоренят нещата, но явно при вас, в Кампаня е по-зле и трябва както казват тукашните с армия да се влезе, както през 90-те в Палермо, но дано държавата се реши един ден.
Ох, отивам да дръпна душ, после задачки вечерни

# 68
  • Мнения: 750
4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ИТАЛИНА,ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И УСПЕХ В ЖИВОТА

# 69
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
      Желая хубава седмица на всички!Момичета,имам спешен въпрос-само с лична карта ще мога ли да летя за Италия?

# 70
  • Мнения: 2 379
Краси, здравей Simple Smile  bouquet
По правило би трябвало да можеш, да.

Италина, ЧРД!  bouquet
Ти ли прави тортата? Simple Smile

# 71
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен  Crazy

Честит Рожден Ден и от Мен на Патерица   bouquet



Овчева, да права си не си направих труда да внимавам какво пиша,но пък наистина донякъде имам право....защото аз не живея до сметище,но има хора,които и живеят до сметища и защо тези хора трябва да дишат преработката на тонове боклук повече...тях пита ли ги някой дали са съгласни?!Дали ги обезпечават по-добре,отколкото тези в Кампаня - ами не?!
Аз не искам да продължавам спора.....а и не мисля,че съм компетентна,отколкото хората, които живеете там!

Наоколо съм  Crazy

ПП Краси, по правило би трябвало,както пише Пиколина,обаче аз не съм опитвала и не съм сигурна  newsm78

# 72
  • Мнения: 1 100
Привет,

4рд на Италинка със закъснение  bouquet Здраве, Щастие, късмет и сбъднати ме4ти  Heart Eyes

За ли4ната карта: бяха казвали преди време, 4е за най новите 4ленки на ЕС (бг и Румъния) не е разреШено, все оЩе се изисква паспорт, трябва да минат май две години от 4ленството. Peace Дръг е въпросът, 4е на паспортния контрол са принципно доста невежи, та мисля,4е хорат масово си летят, представяйки само ли4. карта....
П.С...никъде из нета , оба4е не намерих потвърждение на горното, което бях 4ула по тв,...



Хубав ден

  bouquet

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 10:30 от dune

# 73
  • Мнения: 2 617
Tони, жива, здрава и много щастлива!!!

http://youtube.com/watch?v=ok3eHAloBjg

# 74
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте!
Привет, Краси!
Миналата година майка дойде края на март за кръщенето на МАрги и показала само лична карта, макар и за всеки случай да носела паспорта, но и на отиване и на връщане картата само свършила работата

Общи условия

Активация на акаунт