Отговори
# 75
  • Мнения: 3 425
Ето ме пак  Crazy

Лени, бейби....чакаме снимки с нетърпение....ако не е мръсничко няма да е Ориент ...ся да не ми наскачате...това е от личните ми представи за Ориента  Crazy

Ник, съвсем спокойно можеш да добавиш и кервиз(седано)!

Наоколо уж  Crazy

ПП Астреа съвсем се изгуби?!

# 76
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
КАла, ако е затова и Моргъс се изгуби нещо. Може и тя да се е върнала на работа след майчинството.
Ленка, релакс и забрави за всичко тук и където и да било!

# 77
  • Мнения: 5 462
Италиана , ЧРД и от мен със закъснение .
Пожелавам ти здраве , щастие и много любов !!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 78
  • Мнения: 1 545
Италинка, голямо ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен!
Да си жива и здрава и много, много щастлива!

# 79
  • Мнения: 708
4естит РД на Италина.Да си жива и здрава,вс етака оби4ана мама и съпруга  Hug  bouquet Hug

# 80
  • Мнения: 764

Тц,не съм аз,моите ягоди още не са покарали.Без майтап,посях си ягоди в съндъ4е Embarassedако излязат ще се похваля Rolling Eyes
Деска,мерси за песни4ката,4ак се разпях Party Embarassed
Благодаря за пожеланията на вси4ки Peace

# 81
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ейййй спите следобеден сън ли? НАшата госпожица се бунтува да наня и крещя половин час и преди малко заспа, естествено на мен сънчо ми мина. Брей, спи му се, търка очи и се прозява, а не заспива, реве, вашите деца така правили ли са?
Прочетох преди малко нещо.
http://www.dnes.bg/article.php?id=47412

# 82
  • Мнения: 3 425
Брей, спи му се, търка очи и се прозява, а не заспива, реве, вашите деца така правили ли са?



Да, случвало се е...според мен е нормално,понякога са превъзбудени или нещо ги приболява...знам ли?!

# 83
  • Мнения: 750
Италинке това сироп4е дето ми го каза не го произвеждат от 2001г Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 6 167
Italina! Chestit Rozden den!
DA si vse taka pozitivna , mnogo zdrave, kysmet , nova kusta i mnogo shtastie!   bouquet

# 85
  • Мнения: 3 388
Italina, честит рожден ден! Бъди здрава и обичана   bouquet

# 86
  • Мнения: 3 388
Миликс, ние сме точно така- цял ден не спи или ако дремне малко е само на ръце или мах 15 минути в леглото. Наистина са твърде превъзбудени от заобикалящата ги среда- като имаш предвид, че уж създавам обстановка, телевизия никога не  гледа /слуша само радио в колата и отбрана музика у дома  Wink/
Иначе, нощем спи в леглото си  без проблем!

Ники, яде ли я Габри тази минестра? Ти в каква консистенция я правиш и всичко ли слагаш /крема ид ризо, месо .../? Сами въобще не я иска, пищи, нито само картоф яде, както ме посъветваха момичетата. Единственото, което му хареса вчера беше неговото мляко, с малко крема ди ризо и омоджениздато круша /като някаква каша, сладка все пак/. Ориза яко го запича и не го искам много, но засега ни е рано за другите. Прави ми впечетление, че харесва по-гъста консистенция, не мисля че е проблем, щом хапва без проблем.

# 87
  • Мнения: 3 425
Сонита,нормално е да не му харесват разните храни все още,а и не се пият ЛЕСНО от шише като млякото!Давай му плодове най-различни...зеленчука понататък!

# 88
  • Мнения: 3 388
Аз му ги давам с лъжичка- той иначе е много добър с нея - зависи какво му даваш обаче  Mr. Green

А пресни плодове как да приготвя? Варя и пасирам с малко от водата ли? Той много обича круша, ябълка, то аз  друго не съм и давала де  Crazy Мисля да опитаме тези дни слива, банан, тиква.

# 89
  • Мнения: 3 425
Аз само ги нарязвах и пасирах с малко вода,без да ги варя!Но пък аз първия месец му давах готови,защото тях ги ядеше,моите не ги искаше  Rolling Eyes Но важното е да се ориентираш по детето!
А и Сам е малък и няма за къде да се бърза с плодове и зеленчуци наведнъж...лично мнение  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт