крем с висок фактор..?

  • 3 094
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 420
днес търсих да си купя крем,но на талодерма не открих а за биотреид казаха че ще проверят в складовете,така че ако се сетите за други марки моля споделете.. Praynig

# 16
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Влез в сайта на Биотрейд и се свържи с номера за контакти,момичетата ще ти кажат как най бързо можеш да си вземеш кремчето....,ако го няма в аптеките...Талодерма в аптеките на Лечител.....

# 17
  • Мнения: 35 961
на Елеа със спф 25, но е минерален филтър и 'пази' много
много си го харесвам, макар че дори този за мазна кожа ми мазнее
5-6 лв.

# 18
  • Мнения: 420
на Елеа със спф 25, но е минерален филтър и 'пази' много
много си го харесвам, макар че дори този за мазна кожа ми мазнее
5-6 лв.

извинявам се за невежеството ама аз досега не съм ползвала такива кремове,та какво означава минерален филтър???
P.Sвзех си вече крема на биотрейд.. Party

# 19
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Повечето кремове с фактор вече се произвеждат с минерален ,а не с химичен.

# 20
  • Мнения: 125
Минералните филтри отразяват сл.лъчи,без да ги абсорбират, а химичните (органични) филтри абсорбират сл.лъчи, преминават във възбудено състояние, после отделят енергията и отново абсорбират...

# 21
  • Мнения: 32
След около 15год. пробване на всякакви марки съм очарована от флуида на Bioderma с фак. 50+. Цената му е 30,00 лв., но е невероятен. Не променя цвета на кожата, защото съм пробвала слънцезащ. кремове, от които съм побелявала или порозовявала. Попива идеално и въобще не лъщи и след 4-5ч. Когато съм на слънце слагам през 2-3ч. от него, дори и върху пудра, и въобще не личи.
Според мен по-добре си вземи него, отколкото нещо за до 10,00 лв. със съмнителен ефект.

# 22
А някой ползвал ли е крема на авен 50+ и дали сте доволни. Аз мисля да си го взема, но искам да видя дали сте доволни от него   Simple Smile

# 23
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
А някой ползвал ли е крема на авен 50+ и дали сте доволни. Аз мисля да си го взема, но искам да видя дали сте доволни от него   Simple Smile
Добър е, на мен лично ми идва мазен за ежедневна употреба, дори този, който е за мазна кожа. За плаж е ок, за всеки ден препоръчвам сити блока на Клиник и флуидите на Биодерма. Все пак вземи си тестер, не си писала с каква кожа си  Thinking

# 24
мерси за инфото Simple Smile. Суха ми е кожата,а каква е разликата между флуида и крема, може ли да ми обясниш? newsm78

# 25
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Суха ми е кожата,а каква е разликата между флуида и крема, може ли да ми обясниш? newsm78
Кремът е с по-плътна текстура, докато емулсията или флуида са с по-лека такава и са подходящи за по-мазни кожи. Щом си със суха кожа мисля, че по-скоро крема ще ти допадне. Все пак пробвай в аптеката преди да купиш  Peace

# 26
  • Мнения: 1 929
За да не пускам нова тема,а и защото съм сигурна ,че вече е имало такава,но нещо не мога да я намеря...Моля ви да ми препоръчате слънцезащитен крем за лице с фактор 50 и да е тониран,че съм много бяла и с лунички.Ползвала съм на Ла Рош-перфектен като тон но ми идваше мазен,а флуидът на Биодерма пък ми е тъмничък и ми изсушава кожата.Тези факти ме объркват-трудно ми е да определя каква ми е кожата,но със сигурност не е мазна(мисля че е комбинирана) и затова очаквам предложения както за кремове за суха кожа така и за флуиди за комбинирана и нормална.То е ясно,че трябва да пробвам,но ще съм ви благодарна ако ме ориентирате кои марки са добри ,а и на какви цени!

Благодаря ви предварително  bouquet

# 27
Препоръчвам този на Виши. Идеален е за мазната ми кожа. Не е крем а мляко за лице, може да се ползва и за тяло при бебетата. Струва 20 и няколко лева, но е достатъчен за година.

# 28
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Флуида на Биодерма не го ли използваш с хидратиращ крем?

# 29
  • Мнения: 1 929
Флуида на Биодерма не го ли използваш с хидратиращ крем?


всъщност не newsm78 обясни ми моля те,трябва да го смеся с крем ли  или първо крема и после флуида?

Общи условия

Активация на акаунт