крем с висок фактор..?

  • 3 095
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Флуида на Биодерма не го ли използваш с хидратиращ крем?


всъщност не newsm78 обясни ми моля те,трябва да го смеся с крем ли  или първо крема и после флуида?
Не съм k.a.l.i., но да ти кажа: първо почистващ продукт, после лосион(ако ползваш), после дневен хидратиращ или какъвто там ползваш крем, изчакваш 15тина мин да попие и слагаш флуида за слънце. После фдт и/или пудра ако позваш - това е последователността.

# 31
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
 Аз си купих "BIODERMA SPOT"50+ HugЗа сега съм доволна,но незнам като дойде пролетта и слънцето се засили дали ще върши работа.Крема едновременно изчиства петна и предпазва от образуването на нови.

# 32
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз си купих "BIODERMA SPOT"50+ HugЗа сега съм доволна,но незнам като дойде пролетта и слънцето се засили дали ще върши работа.Крема едновременно изчиства петна и предпазва от образуването на нови.
Е, как не с този фактор 50+, ползвай си го спокойно и лятото - аз бях с този миналата година много бях доволна  Peace

# 33
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Флуида на Биодерма не го ли използваш с хидратиращ крем?


всъщност не newsm78 обясни ми моля те,трябва да го смеся с крем ли  или първо крема и после флуида?
Не съм k.a.l.i., но да ти кажа: първо почистващ продукт, после лосион(ако ползваш), после дневен хидратиращ или какъвто там ползваш крем, изчакваш 15тина мин да попие и слагаш флуида за слънце. После фдт и/или пудра ако позваш - това е последователността.
PeaceВисокия фактор изсушава кожата,хубаво е под него да се слага хидратиращ крем.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 779
Всеки крем с толкова висок фактор ще е по-мазен, но сега е зимно време, така че това не е толкова лошо. За тази сума, аз ти препоръчвам на Eucerin Age protecting крем 25ти фактор, много добре се отразява на кожата(моята е смесена/към мазна) или на Laboratoires LED 50ти фактор за чувствителна кожа. Цените им са 13-15 лв. Не е под 10 лева, ама по-добре дай малко отгоре(а в случая наистина е малко отгоре), че изборът 'под 10 лева' не е много богат..
Не можах да намеря снимка на втория крем, ето на Eucerin:

# 35
  • Мнения: 32
Флуида на Биодерма не го ли използваш с хидратиращ крем?


всъщност не newsm78 обясни ми моля те,трябва да го смеся с крем ли  или първо крема и после флуида?

По принцип флуида е за мазна кожа, чудесно матира и въобще не лъщи. Според мен ако ще се слага отдолу хидратиращ крем, то по-добре е направо да се вземе слънцезащитен крем от Биодерма, а не флуид.
Флуида е нещо като тоалетно мляко, обаче моят не е с тониращ ефект, а безцветен. Предпочитам после да слагам отгоре фдт и пудра - не обичам продукти 2 в 1.

# 36
  • Мнения: 1 929
Не съм k.a.l.i., но да ти кажа: първо почистващ продукт, после лосион(ако ползваш), после дневен хидратиращ или какъвто там ползваш крем, изчакваш 15тина мин да попие и слагаш флуида за слънце. После фдт и/или пудра ако позваш - това е последователността.

Сега опитах и нанесох флуида в тази последователност-кожата ми наистина се чувства по-добре,не се опъна така,но ми е тъмен.Трябва ми нещо по-светличко.Някой има ли идеи?

...Според мен ако ще се слага отдолу хидратиращ крем, то по-добре е направо да се вземе слънцезащитен крем...

И аз така мисля,но миналото лято ми препоръчаха този на Биодерма в аптеката и тъй като кремът на Ла Рош ми идваше мазен реших да взема флуида на Биодерма,но се оказва,че май ми трябва крем,а не флуид.Моля препоръчайте Praynig

# 37
  • Countryside
  • Мнения: 11 628

 Според мен ако ще се слага отдолу хидратиращ крем, то по-добре е направо да се вземе слънцезащитен крем от Биодерма, а не флуид.
Това пък въобще не е вярно, ако имаш мазна кожа ще ползваш хидратиращ крем/флуид/емуслия, крем го използвах като сборно наименование. А и не мисля, че слънцезащитен продукт може да ти даде това, което ти дава хидратиращ/противобръчков/избелващ или какъвто там крем си позлваш. Аз например ползвам емулсия за блясък, която попива почти моментално в кожата ми, има витамини и антиоксиданти, изглажда тена, придава дискретен блясък, отгоре слагам слънцезащитен флуид(в момента на Авен). Как точно един мазен слънцезащитен крем ще ми даде това???

# 38
  • Мнения: 2 149
Стана ми интересно тази емулсия за блясък каква е ,не съм използвала никога,би ли споделила Laughing
Иначе по темата,ажен ми идва мазен,виши са ок,сега си поръчах сити блок 40 на клиник,ще видим как ще ми понесе(аз съм с нормална към комбинирана кожа).

# 39
  • Мнения: 1 929
Стана ми интересно тази емулсия за блясък каква е ,не съм използвала никога,би ли споделила Laughing
Иначе по темата,ажен ми идва мазен,виши са ок,сега си поръчах сити блок 40 на клиник,ще видим как ще ми понесе(аз съм с нормална към комбинирана кожа).


какво си ползвала на Виши-крем,емулсия,със или без цвят,с какъв фактор и много ли мазнее?

# 40
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Стана ми интересно тази емулсия за блясък каква е ,не съм използвала никога,би ли споделила Laughing
Уф, то вече аз станах известна с тази емулсия за блясък тука  Laughing На Nuxe е, ето снимков материал:


Само да отбележа - кожата ми е комбинирана, обаче това чудо ми попива до капка и няма мазнотии  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 32

 Според мен ако ще се слага отдолу хидратиращ крем, то по-добре е направо да се вземе слънцезащитен крем от Биодерма, а не флуид.
Това пък въобще не е вярно, ако имаш мазна кожа ще ползваш хидратиращ крем/флуид/емуслия, крем го използвах като сборно наименование...

Права си, "Камамбер". Аз имах впредвид, че е безсмислено момиче със суха кожа да си вземе флуида, който е по-принцип за мазна кожа, вместо да ползва директно слънцезащитен крем, който си е предназначен за суха кожа. Иначе и аз слагам доста неща под флуида - хидр. тоник, серум, избелващ крем и т.н., както и над него. Факт е, че това и първия продукт за слънце, от който след 30 мин. не ми лъщи носа.
Понеже темата беше започната като крем с фактор за мазна кожа , затова го препоръчвам.
 

Общи условия

Активация на акаунт