Рамки и Фотошоп - 50

  • 46 632
  • 500
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 025
Само да се запиша в темата и после ще коментирам

# 31
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
....Между другото моят малкият е роден също  на 10 март, но 2004г. и е страшно диво хлапе. Изобщо не е РИБА, а акула. Твоят кротък ли е?


Много се радвам, че имам още едно бебе на нашата дата  Heart Eyes

Изобще, бяс голям е.  Mr. Green Бебе със собствено мнение-реве, крещи, докато постигне своето. Не знам на кого се е метнал,...........а разправят, че рибите били кротички. Няма такова нещо, диванета до едно са-познавам още 3-ма предствителина зодиата между 1 и 4 години, един дол дренки. Laughing

Вместо запис, да повърдя и аз за рибите Peace  Няма такъв бяс кат' моя рибок. Просто е като ощипан, на едно място стои само докато спи  Mr. Green Стопява лагерите. Много е добричък, обаче е толкова дииииив ooooh!

Надявам се скоро да се запиша и по същество Embarassed

# 32
  • София
  • Мнения: 2 374
Забелязвам в последните рамки , че се използват доста цветя, явно на всички ни се иска вече да е пролет  Grinning  Wink
jmoto, сега разбрах, откъде ти е ника  Grinning Напомни ми, че от цяла година не съм рамкирала котката ми, следващата или последващата рамка ... за нея .
Sage, КРАСОТА!!! И снимката с Ана-Магдалена е прекрасна!
Lati, БРАВО! Много много хубава рамка - и тази и предната!
Дамаянти, скоро гледах снимките ви във фликър, страхотни! Влади е страшно фотогеничен  Heart Eyes
gabby, как подгъна крайчетата на снимката? Интересен ефект.
Румка, много е ефирно.
ДИМИКА,  тез моми много хубави бе  Grinning
EliG, много сладка рамка. Михаела много хубаво се е усмихнала зъзнейки  Wink
А от мен ей ги две  Mr. Green (едната малко инфантилна, но все още държа да слагам по рамките играчки, човечета и т.н.)




Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 17:54 от Vesika

# 33
  • София
  • Мнения: 6 744
В мое оправдание да кажа, че целия тефтер е готов елемент, без четките  Embarassed и щипката си е такава  Embarassed Embarassed
Не я гледайте пък пустат щипка  Mr. Green  Laughing

Сейдж, влюбена съм в работата ти  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Лати , чудничка е  Hug

Димика, много приятна рамка, а малката е страхотна  Hug   bouquet

Ели, чак на мен ми стана студено като я гледах  Laughing Много ми хареса  Hug

И аз залитнах по пеперудено-цветната вълна  Wink Може би, защото такива скрапове изтеглих днес  Laughing И на всичкото от горе е лилава с момчетата, но си я харесвам  Embarassed Blush И все пак ще ми е приятно да 'чуя' и вашите впечатления  Hug

# 34
  • Мнения: 1 182
Още една от мен



Веси-и двете са много сладки!Ели ,Димика-  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 6 744
Веси, много са хубави , а малкия адски е пораснал, и косат аму също  Laughing
Първата е върховна, а втората весела и типично детска - браво  Hug
Мога ли да помоля за буквичките от първата Blush Praynig

Латиииииииииииии, много е хубавааааааааааа  Hug Чудесен Валентински подарък   bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 2 374
Дамаянти, че какво кат е лилава.  Много хубава е станала, само сърцето нещо не ми харесва там. Буквичките - разбира се  Hug
За косата - много ми е жал да му подстрижем бебешките къдри отзад  Sad , но за лятото няма как .....

# 37
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравейте мили дами!  Hug Heart Eyes

Нова тема и вече сте на втора страница - много сте продуктивни!  bouquet

Специално хваля последните рамки на Лати, Vesika, ЕлиГ, ДИМИКА, Дамаянти  и Сейдж!

Аз пък се боря с една рамка тук вече трети ден и все не ми харесва нещо. Това е последния вариант. Как ви се струва? А и снимки подходящи нямам...



Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 18:48 от natalyna

# 38
  • София
  • Мнения: 2 161
Lati много  е хубава  bouquet

Дам и твоята е супер , ако потъмниш една идея фона , да изпъкне повече снимката и елементите . Предлагам само  Hug

Вес
: Определено първата ми харесва повече , втората нещо..... Thinking Макар ,че тези човечета са много забавни     Peace

Май сте на пролетна вълна повечето  Wink

# 39
  • Мнения: 3 050
жмо много хубава рамка и мил спомен  bouquet
vesika рамките ти винаги са така свежи  bouquet
лати браво, много си задобряла и твоите носят пролетно настроение Hug
сейдж както винаги уникални Peace
димика харесва ми Peace
ели джи много готинко как гледа еленчето Hug
дамаянти  bouquet браво!
Пускам една рамчица (от месец не бях правила със снимка) на бебчо на Джесмин от форума  bouquet Много ми е сладка и уж ми дойде музата-какво мислите?  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 6 744
Благодаря за отзивите, съветите и пр.  Hug
Наталина  Thinking , аз бих наблегнала на обработката на снимката  Hug
Игуанка, тази ти рамка е различна и много ми допада - чудесно си се справила  Hug

И една Tottaly me  Laughing

# 41
  • Мнения: 2 270
днес какво направихте-много рамки,много нещо и все хубави.
Дамаянти и двете са хубави, но автопортрета е върховен
Игуанка-страхотно включване.Браво
natalyna-и аз мисля като Дам-/снимката/иначе рамката е супер.
Весика  и двете ми харесват,а малкия ми заприлича на моя/с тази косичка/
Лати-рамката е прекрасна Hug Hug.
И аз съм на пролетно лятна вълна.Няколко часа се мъча над тази рамка,но нещо не ми допада.Нещо и липсва newsm78



http://images.annaanastasova.multiply.com/image/3/photos/4/500x5 … amp;nmid=18747440

# 42
  • София
  • Мнения: 4 025
Латиииии, прекрасни са и трите последните, най-много ми хареса цветната!Направо страхотна!Влязла си в някаква страхотна форма!
Тед, за рамката не знам, но снимките са прекрасни!
Сейдж, втората особено ми хареса, много е хубава!
Димика, радвам се да видя твоя рамка , че напоследък рядко минаваш насам,много добре ти се е получило!
Дам, и лилавата е добра, но фотографската ми харесва мноооого!
Наталина, малко се слива всичко по фона, може би ако зеленото е по-ярко, като тревичката, ще е по-контрасна.Това само по моето скромно мнение Peace
Игучнче, много хубава рамка!Браво!
Атанасова, бързо оздравяване!

Е, пропуснах още неща, но днес много рамки, много нещо Laughing

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 19:26 от EliG

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Много сте активни днес, момичета, браво!  bouquet
И аз да не остана назад Mr. Green
Lati, днес беше твоя творчески ден. Направо се влюбих във Валентинката  bouquet
vesika, Дамаянти поздравявам ви!  bouquet
iguanka, харесва ми Hug
Ани, уникална си просто Hug

# 44
  • Мнения: 1 941
Привет! Днес съм особено продуктивна, а  Shocked
Малко да покоментирам. Давам по памет - от предишната страница
Лати, страхотно цветни неща правиш тея дни, от къде това шарено, весело вдъхновение Hug
Ели, страшно ми харесват тези синьо лилавите, които правиш напоследък!
Наталина, твоята е много приятна. Но, лично на мен ми е страшно ограничаващо това кръгче, обичам повече пространства...
Дам и Ани виждам на птици са заложили и при това положение грешка няма как да има. Затова и много ми харесват. Аз също ужасно обичам да използвам птици в рамките ми  Laughing И пеперуди, и дантели  Joy Но, Дам все пак ако сложиш топъл филтър на снимката ще омекотиш границата между черно-бялата снимка и кафевия фон, които се бият.
Веси, на мен първата също ми харесва, но на втората фона ужасно ми се бие като цвят със снимките и елементите  Peace
Нещо подобно се получава и при Румка. Пробвай да групираш елементите, така са много хаотични...
Хай и аз да се изложа сега. Коментирайте ме и вие на воля, само не дотам, че да се разплача  Rolling Eyes
Предполагам първата повече ще ви хареса, втората е доста инфантилна като за дърта женка като мен ....

 

http://petrinav2.multiply.com/photos/hi-res/57/11?xurl=http%3A%2 … 2Falbum%2F57%2311



http://petrinav2.multiply.com/photos/hi-res/57/12?xurl=http%3A%2 … 2Falbum%2F57%2312

Общи условия

Активация на акаунт