Рамки и Фотошоп - 50

  • 46 631
  • 500
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 271
Пене якооо! Heart Eyes
Sage втората ти рамка е невероятна!
Вес,на теб пръвата-червената е супер!
Ани,харесва ми.Само леко бех променила зеленикавия нюанс от малкия.
Дам тази с теб ми харесва.Но фона стои леко детски.
Румка,Лати вашите също ми харесват!
Наталина,Дам е права за снимката.А за самата рамка бих вкарала и тъмно зелено на места.

Подарък за gabby

# 46
  • София
  • Мнения: 2 042
Кош нямам думи Shocked. Идвете страшно много, изключително много ми харесват! В първия момент повече ме грабна черно-бялата, която е просто невероятна (от типа "тази бих искала аз да съм я направила" Mr. Green) но и "зелената"  Heart Eyes...  сладка снимка.
петяяяя, петяяя, изби рибата просто за финал!Направо ми се загуби речника от възхита:crazy:
Много силна серия сте направили!
От предните страници много ми харесаха 2-те рамки на сейдж, особено втората, на Наталина - много прецизна и пипната (можеше да се заиграеш със снимката и да извадиш крачетата извън кръгчето)
Весика -червената ти е просто супер! Но за другата ще си замълча...
Дамаянти, пак си плодотворна била -  хареса ми "лилавата"  - прекрасен кадър...но горе в ляво цветенцата ми идват в повече, a на черно-бялата снимка не ми харесва бялата рамка, твърде откъсва  и затваря снимката,  може да сложиш някакъв бял елемент/надпис, за да я свържеш с пастелния фон newsm78 иначе е много идейна.
Ани, твоята е като картина  - навява някакво чувство, но и аз мисля, че и липсва нещо, може би текст...
Румка към теб за последната имам доста забележки. Хубаво си се справила с ефекта но някак безмислено и безцелно остава това, на фона на разни нахвърляни и разпиляни елементи. И като цяло се е получило, че детенцето лежи в безтегловност - изпълзява от клоните ли...?Поработи още върху нея
Лати, рамката е хубава, с малки забележки...но спирам че много се улях
boo

# 47
  • Мнения: 1 182
Еме-кажи забележките, че да си ги оправя!Нали за това е темата.Кош-от къде вдъхновение ли!?Любофффф Mr. Green А и Млечко ме посъветва повече цвят да им давам.  bouquetПетя-страхотна е морската.Ще качиш ли мидичките в Библиотеката. PraynigКош-и двете са много хубави.Румка-и твоята ми харесва.
Ани-разкошна е картичката Hug Дам-и лилавата и другата са готини. Hug
Игуанче-май си променяш стила.Готина е много Heart Eyes
Момичета ,приятен уикенд.

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 07:55 от Lati

# 48
  • Мнения: 458
Уаууууууууу, Петя, направо нямам думи. Много, много благодаря   bouquet. Невероятна е!!! Благодаря ти!

# 49
  • Мнения: 2 270
Петя -рамката е невероятна.Няма нещо ,което да не е на мястото си.  bouquet  bouquet  bouquet
Кош-първата е приказна.Много стилна
Втората също е прекрасна но и липсва въздух.Представям си я в квадратна рамка и цялата тази композиция в долния десен ъгъл,леко завъртяна.

Аз се явявам на поправка и мисля да спра с тази рамка.Знам ,какво и липсва-обемни елементи,но нямам подходящи Cry

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Ани, невероятна е просто! Незнам какво не й харесваш!
Кош, черно-бялата стряшно ми хареса!
Петя, отново нямам думи за твоята!
Румка, много, ама много ми хареса рамката ти, само, както са ти казали вече, групирай елементите, за да не са така хаотично разположени.
Специални поздрави за валентинската рамка на Лати!
Дам, тази с братчетата е много готина!
Игуанка, от къде го взе това сладурче!Гледам, сменила си някак си стила. Харесва ми много, но на твое място бих сложила някакъв друг фон, че така розовото много се слива с дрешката на дететето.
Сейдж, рамките ти са винаги уникални!Втората, особено много ми хареса!
Нат, готина рамка, но май жълтее доста. Ако вкараш малко цвят дали няма да стане по-добре  newsm78
Вес, червената е много готина!
Ох, опитах се да изредя всички, на които виждам рамките на страницата  Rolling Eyes

# 51
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Момичета благодаря за коментарите - много ми помогнаха! Всички сте прави (и Кош ти си много права за ограничаващата рамка), но трябваше да я предам още вчера вечер, затова пипнах само снимката и мисля че се получи по-добре:

# 52
  • Мнения: 1 084
Ани, вторият вариант много ми харесва!
Кош, "инфантилната" е супер:))))
А на тази А-М е с шапка от Малена, да се изфукам пък Simple Smile))Не обръщайте внимание на надписа, още си инсталирам шрифтове след формат С на компютъра Simple Smile))

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Ето и моята поправка, наистина зеленината ме дразнеше, но не знаех как да я направя или по точно пробвах 1000 варианта, докато нещо по ми допадне. На самата снимка в оригинал, малката изглежда с отрязани крака и ми е трудно да залича този недостатък.

sage, невероятна е!

# 54
# 55
  • Мнения: 1 084
Wow, Млечко, мноооооого е хубава!

# 56
  • Мнения: 4 116
Млечко, оставам без думи!!! Разкошна!!!!!!!!
И на Ани, Сейдж, Петя, Кош, Дам, Наталина, Румка.... много добри рамки последно време.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Мле4ко, ти затова ли се спотайва вчера-страхотна е ! Грабна ме , така както валентинката на Лати. Оставям страницата отворена за да й се налюбувам още Crazy Crazy
Момичета как реагират децата ви на такива красоти. Питам, защото са по-големи някои от вашите, а за малките зная- моята например дано ги оцени като порастне Peace

# 58
  • Мнения: 1 941
Сейдж, Млеч, Ани - чудесно, прекрасно!!! Много цвят, много нещо, много ме заредихте!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Румка, мисля, че сега е по - добре ...
Уф, че е сладка А-М с тая шапка. Хруссссс
Сега чакаме само Емето, знам че трябва да пуска скоро ...

# 59
  • Мнения: 672
В последните две теми има невероятни рамки! Няма да ги коментирам, защото много, ама много ми харесват!  bouquet

Включвам се с нещо много семпло, все още на зимна вълна:




Общи условия

Активация на акаунт