Рамки и Фотошоп - 50

  • 46 659
  • 500
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 587
Калаза честит рожден ден на буболечето!Да е жив и здрав и много щастлив!   bouquet
Аз вече съм на тема картички:



Малко е сладникава и не точно мой тип,но на бабите със сигурност много ще им хареса.

# 436
  • Мнения: 1 873
Калаза честит ти рожденник!   bouquet  bouquet  bouquet

ЕлиГ последната ти е страхотна, много идейна!

# 437
  • София
  • Мнения: 2 170
Аз нещо зациклям с едни и същи снимки ......ама оползотворявам материала от рожденния ден  Mr. Green

-- Мнооого обича да се маже с  крем  Laughing

# 438
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
момичета благодаря за пожеланията с бебка Андреа сме си у дома от вчера и двете се чувстваме много добре пускам линкче с няколко от първите й снимки необработени  Mr. Green http://desytka.multiply.com/photos/album/31 скоро очаквайте рамки и от мен само малко да влезем в час с новата ситуация  Grinning

# 439
  • Мнения: 1 182
С това хубаво време темата съвсем замря Hug Деситка-много сладко бебочето! Heart Eyes




Една шаренийка от мен

# 440
  • София
  • Мнения: 4 032
Деситка, все забравям да ти честитя EmbarassedДа са ти живи и здрави принцесите, и много , много щастливи!!!


Отново експеримент от мен, дайте критики:


Karmenчето, много е хубава, Лати и твоята, макар да ми идва малко по-шаренка.Жмо, гледам сте на опашки 4 на брой, ние пък вчера излизахме с три плитки hahaha

# 441
  • Мнения: 2 271
Ели,страшно ми харесва!Браво!И предната с готовия темплейт е инетересна!

Кармен и твоята е хубава!

# 442
  • Мнения: 71
Момичета, ето един подарък от мен за първи март Hug Надявам се да ви хареса

# 443
  • Мнения: 1 237
Деситка,честито!Да ти е жива и здрава малката принцеса!
Честито на всички,които  имаха поводи да празнуват!
Ели,Кош,Карменче   bouquet
jmoto,с теб май сме използвали еднакви елементи. Mr. Green

# 444
  • Мнения: 2 229
Здравейте, чудех се къде да попитам, как може картинка или снимка да се направи като пъзел, като тази?

С някакъв шаблон или не знам.. Embarassed

# 445
  • Мнения: 1 182
Добро утро момичета!Ели-страшно ми хареса рамката  Hug страхотна е Heart Eyes




Още една от мен

# 446
  • Мнения: 1 873
Лати последната ти е страхотна! Бих сменила само фона с една - две идеи по - тъмно, за да не се слива толкова с фона на снимката!

Serendipity Предполагам с някакъв екшън е правено, погледни в библиотеката има доста линкове към различни екшъни.

# 447
  • Мнения: 71
Здравейте, чудех се къде да попитам, как може картинка или снимка да се направи като пъзел, като тази?

С някакъв шаблон или не знам.. Embarassed

Eто линк към сайта, от където да си го свалиш, това са екшъни, които действат вместо теб като последователност от много стъпки, ти само натискаш play, по същия начин е и рубик кубчето и много други ефекти...Просто си го инсталираш после  при другите екшъни.
http://www.panosfx.com/index.php?option=com_content&task=vie … =17&Itemid=26

# 448
  • Мнения: 1 092
Здравейте!
Не знам дали е за тук това което искам да питам, и моля ако не е да се премести
Имам една голяма молба към фотошопките Hug
Обещах на синовете си да им направя картички за 8 март с рамки който видяхме от тук и наша снимка.
Но,аз уви, не мога да се справя.
Молбата ми е следната,може ли някой да ми помогне.като аз изпратя снимката а вие да ми я направите с фотошоп.
ще бъда безкрайно благодарна  bouquet

п.п.Дано молбата ми не е абсурдна

# 449
  • Варна
  • Мнения: 1 618
laguna, аз направих този ефект на пъзел с текстура, която има във фотошоп, без да съм инсталирала нещо. просто задаваш texture-texturizer i после с load се намира тази текстура puzzle. Hug
Лати, страхотна рамка!

Общи условия

Активация на акаунт