Рамки и Фотошоп - 50

  • 46 645
  • 500
  •   1
Отговори
# 450
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Пазя го в тайна,/страшен ник  Laughing/, молбата ти не е абсурдна. Харесай си някоя рамка, както казваш вече си го направила и просто кажи коя, мисля, че никой няма да има нищо против да сложи твоята снимка във вече направената от него рамка.  Peace
Лати, последната ти е страхотна! Харесаха ми още на Кармен, Ели, Иления, Жмо, Маджи - втората   bouquet

# 451
  • София
  • Мнения: 715
Мацки, много сте надобрели наистина!  Hug Просто не мога да не ви похваля  Hug Hug Hug
EliG "експеримента" е страхотен! Много ми харесва!
Ilenia супер-нежно и красиво! Принцесата ти е невероятно фотогенична!
Lati много ми харесва! Дори и фона не бих сменила, въпреки че може би също добре ще стои с малко по-тъмен!
Пазя го въф тайна! и аз съм на линия ако си харесаш нещо от моите рамки!  Peace Всички ги пазя и в TIFF формат! Само кажи  Peace Hug
mle4ko прекрасна е! Само ми е интересно детенцето наистина ли държи списание или е ефект  Sick Ако е ефект - евала! Много добро изпълнение!  Hug

Аз пък съм в процес на смяна на работата и няколко дни само тичам насам-натам, та нямам много време за рамки, но ще се постарая скоро да сътворя нещо! Освен това някак си нямам много вдъхновение  Sad , защото като ви гледам рамките направо ме е срам, че не ми идват никакви идеи  Sick Но този път няма да се откажа  Peace Mr. Green
Хайде приятен ден на всички, аз отивам да разглеждам библиотеката!

# 452
  • София
  • Мнения: 7 242
EliG, рамките ти с малката балеринка са чудесни  Grinning
Лати, Ilenia много ми харесват  Grinning
mle4ko, страхотна е. Много ми харесва как си я раздвижила и подбрала цветовете  Grinning

# 453
  • Мнения: 1 182
Втора от мен за днес




Млечко ,кефи ме ,много е хубава!Лекси,браво, много е сладка!  bouquet

# 454
  • София
  • Мнения: 715
Лекси, Lati много са красиви и двете!  Направо прекрасни! Hug  Такава свежест лъха от тях! Усеща се вече пролетното настроение!

# 455
  • Мнения: 1 092
Много ви благодаря момичета, страшно много ме зарадвахте.
Тъй като не видях из сайтовете много осмо мартенски рамки,може и да не  съм гледала добре де, то би било хубаво да е да речем с тези
http://photofile.name/users/devilka/1256907/26316949/#mainImageLink
http://photofile.name/users/devilka/1256907/26395625/#mainImageLink
http://photofile.name/users/devilka/1256907/26420371/#mainImageLink

ако не ви затруднявам много,предложете нещо подходящо за празника
съгласна съм с всичко

а това са моите момчета
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5257580

# 456
# 457
  • Мнения: 4 116
Дамаянти, пускаш направо атомна бомба  Mr. Green Страхотни са всички, но тази от парти ленда ми е любима.
Лески, Млечко, Лати, много свежи и готини!
Иления, явно тези цветенца ще са доста експлоатирани по време на 8-ми март  hahaha
Ето го и моя вариант -

# 458
  • Мнения: 87

waw, Дамаянти, много са красиви, фаворити са ми 2,4 и 6!
Лати, Лекси, мле4ко, страхотни рамки!

# 459
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Момичета, направо ви се кефя как намирате време за такива красива творения, които могат да се видят само тук Hug Откакто времето се затопли по цял ден сме навън и като се прибера съм капнала, лягам рано , а и да имам желание за фотошопстване, идеи нямам никакви. Sad Освен да си взема компютъра и на пейката докато малкото спи в количката аз да рамкирам Laughing. какво ли не ми идва на идея вече. Днес станах по-рано и реших да ви покажа "групата на Шаро", и Мирелка, "барабап Петко с мъжете" Laughing

# 460
  • София
  • Мнения: 4 031
Една рамка и едно мнение за днес досега Shocked

# 461
  • София
  • Мнения: 7 242
Ами така е  Grinning С това хубаво временце... И аз като Румката искам да си взема компа в парка Laughing А групата на Шаро е много сладка  Grinning Браво на Мирелка - от сега се справя с трима ухажори!

# 462
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Голямо раздвижване днес, браво бе момичета!
Лекси готина рамка, наподобяващ стил Млечко (с добри чувства го казвам), харесва ми изпълнението ти, но кажи кои са тези дечица, че ме грезе отвътре- да не са някои извънбрачни? Joy Joy Joy
Майтап, просто не виждам твоята голяма дъщеря там, нали така?

# 463
  • София
  • Мнения: 715
Лекси, много готино наистина! Много ми допадна рамката!  Hug
Аз пък се опитах да направя нещо като колаж от една мото-екскурзийка с приятели до Триград миналото лято... Не е нещо кой знае какво, но пък е един чудесен спомен...

# 464
  • София
  • Мнения: 2 166
                            Честит Рожден Ден на Павлин на Дамаянти !
                               Да ти е виж и здрав рожденника  Hug
                                   

                   

Общи условия

Активация на акаунт