С овесени трици (не ядки) Дюканките свалят килца със десятки - 76 тема

  • 66 486
  • 773
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 853
Вани ако си намеря бавачка,утре ще ти пиша на лични,засега още нищо Sad
Дори много сте готини,надявам се да успея да дойда в събота  bouquet
Изчезвам за сега ,че трябва и да се работи.

# 46
  • Мнения: 397
Добро утро на всички!  Hug

Ина, и аз бях така с колата - 4 л дневно и 1 чаша вода. На купони съм стигала и до 8 л кола. Трудничко беше да я намаля, но мойто си беше зависимост. Затова забравих за варианта "да започвам ли при това положение?" и минах на варианта "започвам и ще я заменя с лайт". Когато се храниш режимно, колата лайт е като награда, шоколадчето след обяда и т.н. И... свикваш. Преди 2 месеца не можех да я помириша. Сега я обичам.  Peace

Неонка, Мис Лутър и другите нови момичета - всички сме били нови. И като такива, не сме бързали да променяме, а да разберем как се случват нещата в тази тема и да се приспособим. Накрая се пристрастяваме.  Wink Ако не беше в този си вид, форумът не би бил чак толкова успешен, а един сух, сух... като в дира. Или като най-обикновено търсене в гугъл... Тук момичетата стават приятелки. Дайте си малко време. Никой не се сърди, разбира се, радваме се, че сте на хорото. Hug
П.П. Скрол на кафетата и пилетата и четене на текстовете, щом не са ви на сърце.  Peace

Може и да съм повторила някого, но още не съм стигнала до финала и както всички знаем ще сколасам към обяд.  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 203
Добро утро  Peace
Само минавам да се разпиша и да ви пожелая лек и успешен ден

# 48
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
я и аз да се впиша и да докладвам
1 П ден - теглото не мърда 87,300, но забелязах, че сантиметрите се топят от там, където съм ги лепнала  Mr. Green последно  Mr. Green
ще надничам

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 13:16 от Goody

# 49
  • Варна
  • Мнения: 618
Добро утро!  Днес имам намаление, но е малко!

Ухапан, браво за резултатите. Имаш сърдечни поздрави от моя съпруг, който заедно с мен прави режимчето и ве4е е смъкнал 5кг.
Честито на всички, които празнуват месец с режима на Дюкан. Благодаря на всички за кафенца!
Видях, че сте разисквали формата на форума и записите в него. Аз също подкрепям намаляването на картинките за кафенца, закуски, обяди и т.н.  А относно новите момичета-само едно да им кажа, и аз съм нова, но бързо се ориентирах с четене на предните теми и книжката. Първо трябва да се запознаете добре с режима, след което ако има неясно да се пита-винаги ще има кой да отговори дори и на въпроси, които се повтарят във всяка страница.    bouquet

Доре, супер сте!  Peace
На всички момичета-без да изброявам поименно желая ден, много минуси  newsm51

П.П. Какво става за среща във Варна, не видях нищо, има ли вече определен ден и час?  newsm78

# 50
  • Мнения: 469
Абракадабра, ти да нямаш ръждясали черва,че пиеш толкова кола (нали знаеш, че с коко кола заливат ръждясали болтове ите след това се развиват) smile3532, имай милост към стомахчето си.
Картинките са хубаво нещо и аз ги харесвам, но ако се налага да избираме между две злини, все пак е по-хубаво да изберем по-добрата - с по-малки и по-малко картинки.
Иначе, форумчето си е много добро, ние истински можем да се зарадваме една на друга на резултатите, а не както завистливо ни гледат колежките, защото всеки знае цената на всяко свалено грамче. Обичам ви newsm51 newsm51 newsm51 и не мога без вас.

# 51
  • Мнения: 123
Здравейте момичета и момче  Grinning
Включвам се само за малко да кажа на всички от Бургас, че овесени трици има вече и на зеленчуковия магазин в к/с "Славейков" до бл.33 - 0.200 / 1.90 лв. Ако на някой му близко от центъра например  Mr. Green
За съжаление нямам с какво да се похваля защото съм в МЦ-период, но вече му свикнах на задръжането и не се шашкам  Flutter
Лек ден на всички  Hug  Hug  Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 9 110
Момичета, благодаря ви за подкрепата. Особено на Зелено Човече  smile3525
То с вас човек няма как да не се стегне и да не влезе в релси   love001
Иначе може би се скапах така покрай едно неуспешно интервю за работа и липсата на пари напоследък (временно стечение на обстоятелствата), което прави още по ограничен избора на режимна храна. Много я исках тази работа, но просто малко подцених отговорността на поста. Не съм готова за него. Самият факт, че бях сред 5-те поканени на интервю, трябва да е достатъчен, за да не се чувствам така. Но просто се скапах.
Но след вашата подкрепа съм по-добре. Не че съм зарязала режима. Просто всеки ден последната една седмица се изкушавам с нещо нережимно- 1-2 обикновени бисквити или пакет брускети или кремвирш. От днес с нови сили  smile3538

# 53
Здравейте и от мен! Не съм се отказала, продължавам и в момента си задържам -2 та кг. Чета ви, но не винаги успявам да се включа. Успех на всички! Hug

# 54
  • Мнения: 567
Добро утро момичета и момче!
Благодаря за подкрепата! Не няма да се откажа! Няма! Няма!  Mr. Green
slave, намерих я пустата...  afwitch Върху нея съм вече! Виж как ми се вее косЪтЪ! zazu1, качвай се с мен! Ми то като сме по-слабички виж как ще се сместим! Не се отказвай заради момичетата! Всички те обичаме! Виж Зеленото какво красиво и чувствено писъмце ти е написила! Прочети си го няколоко пъти-как да се откажеш! Не може заради тези прекрасни хора тук!
На всички мноооого  Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 3 789
Честито на всички свалили!  bouquet Само така, момичета! Hug
Зелена ябълка, макар че по ми допада да те наричам Нережимен плод  Joy - рецептата за кремчето съм я взела от рецептурника. Ако искаш мога да ти я пусна на ЛС Peace

Перличка, честити ти придобивки! Със здраве и кеф да си ги носиш!  Peace

На Зазу искам да кажа следното: Мила, всеки преминава през трудни етапи през живота си, пътя не винаги е утъпкан и често е доста трънлив....и също така често се случва да паднем, да сгрешим, но по-важното и силното е да намериш сили и воля да се изправиш Naughty В началото на режима и на мен (признавам си  Embarassed)не веднъж и дваж ми минаваха мисли да мина в някаква измислена си от мен фаза, внушавайки си, че ще отслабна! Thinking Първите 2-3 седмици ми се повдигаше само от вида на пилешкото месо, триците и яйцата. Но в един момент се запитах- Искам ли го, или просто си търся правдиво пред самата себе си оправдание за провала, който бях на път да сторя Tired И реших, че със слаби ангели и слаба воля до никъде няма да стигна! Crossing Arms Напротив! Рискувах да проваля и малкия резултат, който бях постигнала до момента! И си казах- за чий ... ще го направя? Нали ще навредя на самата себе си? Нали АЗ искам да изглеждам добре и да събирам погледите и комплиментите на околните? Нали АЗ искам да забравя за чувалестите блузи и широки пуловери, а които покривах еееедричкото си тяло?! Нали АЗ искам да се чувствам добре и комфортно в собствената си кожа!?!
И реших, че ще го направя! За себе си! И ще успея! Само аз самата знам какво ми е коствало, каква воля и твърдост да кажа "Не!" Naughty на поредния предложен ми бонбон, на поредния сок, на поредния шоколад. .... В един момент парите, които давах, за да си купувам тези калорийни бомби и изкушения започнах да ги давам за поредната дрешка, по-малък размер, по-очертаваща тялото ми. Миналата неделя си купих пола до коляното и размера й беше не 52-54, а 42!!!! Naughty И когато се оглеждаш в погледите и очите на околните- забелязваш, че си е струвало! И че си струва това усилие! И че не е толкова трудно! И че е съвсем постижимо! И че го правиш на първо място за себе си! Не заради някой друг! Crossing Arms
В депресии и аз съм изпадал и със сигурност ще изпадам, миналия месец, при идването на МЦ ми беше толкова свинско и тъпо, че ми идваше да размажа фасона на един огромен Линд, но си казах пас - за чий ....? И на кого какво ще докажа? После щяха да ме мъчат угризеня, да се ненавиждам.....Но не го изядох! Flutter Доказах тогава, а и в много други случаи на себе си, че мога да бъда силна и да отмина поредното изкушение! Винаги сме били заобиколени от килонатоварващи изкушения, и винаги ще бъдем! Но помисли добре- струва ли си да се предаваш заради някакво моментно състояние, настроение, прочие.....?

Зазу, а сега марш в кухнята и да си забъркаш нещо режимно- вкусно-слабеещо! Не е трудно! Щом веднъж си си повярвала и успяла донякъде, значи ще успееш до край! Hug

Извинявам се за дългия пост, но съм минала и аз, както и повечето през моментите и етапите на калорийната и не само депресия. Почивствах се длъжна да отговоря! И дано съм дала поне мъъъничко кураж и сили!

Отивам да простирам, че тез перални така и не ги направиха да вършат и таз работа! Joy

# 56
И аз да се включа от Бургас и ще ви кажа,че и в САРА ИМА ОВЕСЕНИ трици по 1,69лв,и да ви попитам за рецептата за тричавата палачинка,че не мога да я нмеря сега ,когато ми трябва,от днес започвам втория етап ПЗ

# 57
  • София
  • Мнения: 9 110
Мишле,  Hug Вече сгънах едно режимно кексче по дюкански. По-късно ще ходя на пазар с изкараните от мъжо вчера пари  Crazy

# 58
  • Мнения: 55
Добро утро на всички Дюканки. HugАз да ви се похваля че съм смъкнала още -1кг.  JoyНо няма сега да си поправям линийката, защото искам да го затвърдя.Утре ще си я поправя.Днес ми е 5ти ден протеини.Лек и отслабващ ден желая на всички.  bouquet

# 59
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
зверчето спи и аз мисля да направя един дюкански хляб - преписала съм една рецепта, но като се знам  Rolling Eyes
та ако някой е правил и е успешен  Flutter Flutter мооооля, да даде рецептата и чалъмите  Flutter Flutter
мооооля

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 10:44 от Goody

Общи условия

Активация на акаунт