БЕБЕТА ЮНИ - 17

  • 8 915
  • 302
  •   1
Отговори
# 60
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Преди малко изчетох Тази тема за бабините деветини, от рода на "осоляването" и доста се посмях... smile3501 rotfImbo

# 61
  • София
  • Мнения: 2 901
Pretty_Galina, не разбрах много как си се сдобила със сутиен. Той всъщност 3.50 ли ти е излязал? И дори си получила ресто 2 лв.?

Ами аз не разбрах къде е далаверата - 45 лева сутиена + 13,80 силиконови чорапи = 58,80. дава 3*20 и й връщат 2 лева, на далавера е 80 ст.

Maмчета...може и тъпо да ви прозвучи въпроса ми , но истината е че от колички нищичко не разбирам-ама удачно ли е новородените ни бебета да ги возим в тези 2 модела колички или те ще стават за по-късен етап newsm78, а първо ще трябва някакъв друг модел да се вземе? Доколкото знам бебето може да стои седнало след 6 месеца, ама ..... и в това не съм много сигурна....  newsm78

geneva2008, тези колички имат по 3 нива на сваляне на гърба, т.е. имат и легнало положение. докато е бебе-бебе лежи, като започне да седи, е по-изправено и като вземе че заспи по време на разходка, му се сваля гръбчето и то спи пак легнало.

# 62
MiRa_55 до сега четох за бабините деветини и направо има ужасяващи случки,само някой да почне да ми налага такива  #2gunfire
Вижте тази количка http://www.-spam283-/rw/items/MoniDKNICOL-moni-detska-kolichka-n … page=1&cat=21  и ми кажете какво и липсва,че е толкова ефтина. Аз мисля, че в нашия случай (лятно бебе) лятна количка няма да ни е от полза(или се лъжа-Кажете?) Комбинирана ли трябва или със зимен кош и ако е със зимен няма ли да се наложи да купувам друга след време. Четох всичките мнения , но нещо много се обърках.

# 63
  • Мнения: 15
Здравейте пак! Hug
Гледам за колички сте се заприказвали.Аз незнам какво ще правя,нещо нищо не мога да си харесам с малки изключениа,ама това дето си харесвам винаги е много скъпо.А като си помисля,колко ще я ползвам и после как ще се чудя в кой ъгъл да я прибирам... Simple Smile
С приятеля ми се разбрахме  по нататък да отидем до магазина на Chicco и да поразгледаме.
Кошарка имам от сестра ми.Много сладка.Пак на Chicco. Само дето искам да купим и някакво дървено легълце newsm78  Ох.....абе има време ама аз каквато съм...Ще има да се чудя Thinking
А за осоляването вече казах,че няма да го правим със сигурност! Naughty
И аз усещам бебо вече много по-често.Много е гот Laughing

# 64
  • Мнения: 176
Ама вие още за осоляване говорите  Joy
Аз си помислих че кака Мая се майтапи защото и през акъла не би ми минало да подлагам детето си на такива дивашки изпълнения... но  все още явно има инати баби и свекърви които се налагат. Тази статия просто ме ужаси  ooooh!.

ели24, защо да не е от полза лятна количка за лятно бебе? Нещо се обърквам и аз...  Thinking Тази която съм си харесала аз поне включва в цената и зимен и летен кош, и куп други екстри. Колкото до крайно ниските цени, да повторя че поне за мен евтиното често излиза скъпо - количка за 99 лева може да е направена от по-нискокачествени и неиздържливи материали или като цяло да не е направена толкова стабилна като по-скъпите такива. Подозирам, примерно, че колелата сигурно нямат ресори, може би желязните и части са по-тежки, и т.н. Само предположение разбира се, може да си е съвсем нормална и толкова добра колкото всички останали. Аз лично без да пробвам на място - да видя как се движи, управлява и прочие, няма да купувам...

# 65
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Вижте тази количка http://www.-spam283-/rw/items/MoniDKNICOL-moni-detska-kolichka-n … page=1&cat=21  и ми кажете какво и липсва,че е толкова ефтина. Аз мисля, че в нашия случай (лятно бебе) лятна количка няма да ни е от полза(или се лъжа-Кажете?) Комбинирана ли трябва или със зимен кош и ако е със зимен няма ли да се наложи да купувам друга след време. Четох всичките мнения , но нещо много се обърках.

Напротив, мисля че зимна количка няма да ни трябва /като тази тук въпреки, че точно тази се води комбинирана със зимен кош./ - докато дойде зимата, живот и здраве, нашите бебчета ще седят...
А тази, която си показала, наистина с много странна цена... А между другото точно за този тип гуми казвах, че са много неудобни - големи и невъртящи се /неподвижни/
Аз пък пак харесах количка /и все се въртя около марката Чиполино/ http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/images/pooky_pink_with_carseat.jpg
изобщо в този сайт  http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/3 са събрани почти всички марки колички и цените им... Има и нещо като статистика за най-продаваните от тях...

На мен нещо тези с трите гуми много грозновати ми се струват  newsm78

# 66
  • Мнения: 24
Здравейте Simple Smile Аз днес бях на доктор и отново доктора не ми потвърдикакъв е пола на беб4ето.Гледа между кра4енцата и не се видя нищо,което говори 4е е моми4енце,но той каза 4е не иска да казва със сигурност,защото може да е мом4енце с по малка пишка  Mr. Green
И така ще 4акам до следващия път ве4е със сигурност да ми каже има  ли нещо между кра4енцата или няма .Ама си мисля 4е щом не се видя нищо,не вярвам до другия път да порасне  Thinking .Това е моето мнение.Ина4е вси4ко е окей.Доки каза 4е бебето върви като по у4ебник ,размерите му отговарят на термина Simple Smile И така ...исках да пиша още нещо но забравих.По-късно  Hug

# 67
ели24, защо да не е от полза лятна количка за лятно бебе?
ами представата ми за лятна количка е това: http://www.-spam283-/rw/items/CIKOerika-chipolino-erika.html/bro … page=1&cat=21
и не ми се стува подходяща за новородено, нали не трябва да е седнало. Ако има и др. видове незнам,но за това питам всъщност, не давам мнения, защото не съм компетентна по тази тема, а искам да се образовам ,че "утре" като тръгна да знам какво търся(горе долу).
А ти каква си харесала дай снимка да я видиме, а ако може и цената?
За осоляването -аз също съм била осолявана,но сега със сигурност няма да го правя след прочетеното до тук.

# 68
  • Мнения: 657
Мисля, че четох в друга тема на форума, че тези колички Мони са български, най-вероятно затова цената е по-ниска, иначе за качеството незнам  Rolling Eyes

MiRa_55 тази количка на Чиполино е точно такъв модел, какъвто и аз харесвам и ще търся  Grinning Мерси за линка  Hug Вярно е, че много модели се продават и с летен, и със зимен кош, ми се струва, че зимен кош няма да ни е излишен, защото реално погледнато ако се застуди още септември октомври бебетата ни ще са още на 3-4 месеца и коша може да се окаже полезен  Thinking  newsm78

Нека кажат майченцата с опит, особено ако са имали летни първи бебета  Grinning

# 69
MiRa_55 тази количка е много хубава,а каква и е цената.

# 70
  • Мнения: 176
ами представата ми за лятна количка е това: http://www.-spam283-/rw/items/CIKOerika-chipolino-erika.html/bro … page=1&cat=21
и не ми се стува подходяща за новородено, нали не трябва да е седнало. Ако има и др. видове незнам,но за това питам всъщност, не давам мнения, защото не съм компетентна по тази тема, а искам да се образовам ,че "утре" като тръгна да знам какво търся(горе долу).
А ти каква си харесала дай снимка да я видиме, а ако може и цената?
За осоляването -аз също съм била осолявана,но сега със сигурност няма да го правя след прочетеното до тук.

Ааааа сега те разбирам! Е да, определено няма да е подходяща за нашите новородени това лято  Mr. Green Но пък за другото ще им е тамън. Затова е хитро да се вземе от тези които стават и тъй, и онъй, ако ме разбирате...

Иначе аз бях слагала снимки на какво съм си харесала, не исках да се повтарям - Бъгабу Камелеон или Бъгабу Фрог ще е нашата количка, доколкото разбирам разликата май е в това че на Камелеон може да си комбинира човек цветове както си иска - ако наистина е така, ще минем с по-евтиния вариянт. Иначе количката идва със зимен кош, а летния става и за легнало и за седнало положение, тоест, ще бъде единствената количка която трябва да купуваме.

Ето зимен кош , а ето и другите две "позиции" .

Гледах много и засега това е най-практичната количка с най-добри ревюта и отзиви на които съм попадала. Върви си със специални чувалчета за зимата, със сенници за лятото, и прочие - всичко си има. Тъпо е че всеки втори тук е с такава, но явно има защо.

Иначе вижте тези колички (цък), това бил посленият вик на модата в Холивуд, директно столчето за кола се слага на количката и се въртяло на всякакви ъгли (бебето да гледа напред, настрани, към теб). Ама на мен много ми грознее  Thinking

# 71
  • София
  • Мнения: 2 901
elly24, количката Мони съдържа всички екстри, които е добре да има една добра количка, не знам за произхода й, но във форума някъде бях чела, че някой питаше коя е по-добра - Кангаро или Мони и повечето положителни мнения бяха за първата, а за Мони една майка дори беше казала, че след едно падане върху количката, тя вече ставала за боклука само. Въпреки че не знам, коя количка ще е пригодена за падане на голям човек върху нея...

# 72
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Здравейте на всички,
Добре дошли на новите мами,лека и безпроблемна бременност.
Маргарете честите племенничка и от мен (с малко закъснение) и браво за хубавото име-Преслава е любимото ми име и ако имахме момиченце щяхме да я кръстим така, въпреки че вече в къщи има една Преслава на 7 месеца Simple Smile (това е на вуйчо ми бебето и съм мн горда, че аз и избрах името и ще и бъда кръстница ...)И даже е родена на 29 юни, та с моя Мирколин ще са като брат и сестра с 1 година разлика Simple Smile
За количките Мони-ами на Преси е такава, не е лоша,има кош за багаж, зимно покривало и дъждобран.Само дето гумите са и много големи и не са много удобни.И не съм сигурна дали може да се сгъва, а разгъната заема доста място...Иначе не е много скъпа-май под 200 лв.беше, но не помня.
Та това е засега.Лека вечер и приятни събота и неделя на всички.

# 73
  • Мнения: 657
Вижте какви готини кошарки намерих на Graco:  Joy
http://www.gracobaby.com/products/subcategory.asp?N=43+10417+564&act=A20

Само дето са мънички (около 80см дължина) и много бързо ще му омалее на бебето, но за хора които могат да си купят и по-голяма кошара - защо не  Flutter Само дето незнам къде се продават продукти на Graco..  Rolling Eyes

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 48
Здравейте тумбички, Маргарете да ти е жива и здрава племенничката и много да ви радва!
   От една седмица усещам вече все пове4е бебо, а корема ми как порасна да не ви разправям, ве4е не мога да си видя пръстите на краката ако не се наведа Laughing. Толкова ми е нетърпеливо ве4е да стане 11 да ида и аз при д-р Марков да ми каже пола... Hugи се моля само всичко да ни е наред Praynig.
   Аз съм си харесала много новите модели на Чиполино- Джема и Раш http://www.chipolino.com/ можете да ги видите тук, няма цени, но предполагам, 4е са около 500лв, поспециално съм хвърлила око на тези в зеленко.

Общи условия

Активация на акаунт