Какво краве масло в пюрето?

  • 4 202
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Варна
  • Мнения: 773
Слагам Президент.Пробвах и други масла български и немски, но всички ми удрят на маргарин. Зехтина, който купувам е студено пресован Минерва и има страхотен аромат.  Peace

# 32
  • Мнения: 1 089
Както казах, сега на пазара вече има Био-зехтини. Екстравържин . Зехтинът има много повече полезни мастни киселини от маслото.
Все пак поне на детето си можем да даваме екологично чист продукт.

# 33
# 34
  • Мнения: 502
Ние сме на 5 месеца и моята педиатърка ми каза да захранваме с пщре от картоф и да му слагам малко масло. Затова и пуснах темата. Но като ви чета май маслото се слага по-късно?

# 35
  • София
  • Мнения: 12 554
Немско. Аз лично само такова ползвах за Калоян.

# 36
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Както казах, сега на пазара вече има Био-зехтини. Екстравържин . Зехтинът има много повече полезни мастни киселини от маслото.
Все пак поне на детето си можем да даваме екологично чист продукт.

Добре де, и в попарата ли зехтин да слагат? Аз още не съм на тази вълна, готвя й зел. пюрета със зехтин

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 13:25 от Гита Ог

# 37
  • Мнения: 1 089
Аз този български принос към детското хранене - попарата, не съм го давала. Захраних по немските схеми и съм доволна от избора си.

# 38
  • София
  • Мнения: 6 011
Добре де, и в попарата ли зехтин да слагат? Аз още не съм на тази вълна, готвя й зел. пюрета със зехтин
Не, в попарата се слага масло.

# 39
  • София
  • Мнения: 17 592
Президент, но има и други (уви, немски) хубави.

# 40
  • Мнения: 128
Олио от рапица по препоръка на педито.
Масло не съм давала още, а е на почти годинка.

# 41
  • Мнения: 1 900
Президент. Има и други немски с добро качество  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 897
използвам едно немско, с една кравичка на опаковката или Президент.

# 43
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Слагах немско, Butter, май се казваше, но не помня точно.Нашето захранване обаче започна на 8 месеца и някъде към 10 - 11 месец, започнах да слагам масло...

# 44
Отначало слагах зехтин, после "Президент" Peace

Общи условия

Активация на акаунт