сладкарница НЕДЕЛЯ, хигиенните условия, при които се произвеждат тортите.

  • 9 886
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 315
и синът ми ходи там/баба му го води/.ще им предложа да сменят заведението.
много гадно!
за рожден ден мога да ти предложа двете фукли и сто гр.сладки - нещата им са много вкусни, а за хигиената-досега не съм имала проблеми.

# 16
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Sick гадна работа
често взимаме торти от там, никога не сме имали проблеми
И аз.

 И ние често вземаме торти от тях. SadДо сега не съм имала проблеми. Sick

# 17
  • Мнения: 370
наистина много неприятно! oopsособено но такъв повод.аз лично ги харесвам НЕДЕЛЯ,но пък така се губят клиенти.итова си е проблем и то техен!! smile3527.трябва да си го решат!

# 18
  • Мнения: 3 886
наистина много неприятно! oopsособено но такъв повод.аз лично ги харесвам НЕДЕЛЯ,но пък така се губят клиенти.итова си е проблем и то техен!! smile3527.трябва да си го решат!
Страхотна кукла имаш на аватара да ти е жива и здрава
сориче оспамвам но не се стърпях Embarassed  bouquet Flutter

# 19
  • Мнения: 753
страшно много им обичам тортите и съм редовен клиент, надявам се това да е само 'инцидентно'

# 20
  • Мнения: 3 376
Едва ли ще си вземат бележка,защото след като хлебарката се е добрала до тортата и е останала незабелязана,значи има такива все пак в сладкарския цех и не вярвам,че персонала не го знае това.
Би трябвало да се вземат някакви мерки срещу тези гадини и най-лошото е че е възможно да бъдат отстранени напълно,когато има редовна профилактика срещу тях.
Няма оправдание за това,че проявяват такава небрежност.

Човека си е направил труда да ви предупреди.
А те могат да парадират ,че са сладкарници от "висок клас" и ние трябва да подразбираме,че можем да се доверим напълно,имайки предвид хигиената в кухните на повечето заведения Confused

# 21
  • Мнения: 1 902
ужасно неприятно, наистина, но не знам за кухня/цех, където практически да няма гадини

Има има аз раборя в цех в който никога не сме имали гадини.И да те питам нещо:в колко цеха или кухни си влизала че правиш такова категорично изказване?

# 22
  • Мнения: 14 654
Трябвало е да се обадиш, както и другите са казали, в ХЕИ или на комисията за защита на потребителя. Сигурна съм, че хлебарки се намират и в други сладкарници, и в ресторанти. Просто гледат да не попадат в храната на клиентите. Това, че в продуктите няма хлебарки не означава, че не са били налазени.

# 23
  • софия
  • Мнения: 33
Сладкарници Неделя ме загубиха като клиент,откакто синът ми имаше рожден ден,купих си торта от тях и ги помолих децата да духнат свещичките там да хапнат по едно парче торта и останалата да си я взема.Децата бяха три изморени от игра, а заведението срещу зала "Фестивална" полупразно. Отговориха ми , че торта мога да си купя, но нямам право да я ям в сладкарницата, а само в къщи.  #Crazy След време си купих пак торта за в къщи и единия от кремовете беше прокиснал- естествено я върнах. А и ми прави впечатление, че страшно много се пуши вътре, а там обикнавено се влеза с деца. Все пак е сладкарница, а не бар.

# 24
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ууууух!!!!!Много гадничко,чак се потресох...и това да се случи за рожден ден да дете!!! SickОтвратително!!!
За съжаление май никой не е застрахован,подобно нещо може да се случи навсякъде и на всеки!Все пак сме си в България...подобни случки остават безнаказани!Съвсем наскоро ми се случи да си купя хляб,а малко по- късно,когато се прибрах,открих,че в торбата са сложили и хлебарка-жива,при това,иди,че яж после!Върнах хляба без проблеми,явни си знаят проблема,но не ми върнаха парите,знаят си и интереса...дори и да не пазарувам повече от там,няма да им накривя шапката!Подобни големи вериги като Сладкарници Неделя са достатъчно заможни,че да си плащат на проверяващите органи и да им се разминава...за потърпевшите остава утехата да ги подминават и да избират други заведения,в които да дадат парите си!
Точно така,много добре казано,нека не забравяме,че сме в България все пак Peace

Надявам се все пак,че има изключения и съвестни произвидители Wink

# 25
  • Мнения: 370
благодаря DIVA_ORHIDEQ,трогната съм от вниманието ти.Ния е одрала кожата на баща си. Rolling Eyesи твоите дечица са прекрасни  bouquet.даже као гледам вазрастта на сина ти идеално пасва за Ния. Simple Smileзнаели човек,може рода да станеме Embarassed Hug.несе съмнявам ,че сте готини. newsm10.

# 26
  • Мнения: 3 886
благодаря DIVA_ORHIDEQ,трогната съм от вниманието ти.Ния е одрала кожата на баща си. Rolling Eyesи твоите дечица са прекрасни  bouquet.даже као гледам вазрастта на сина ти идеално пасва за Ния. Simple Smileзнаели човек,може рода да станеме Embarassed Hug.несе съмнявам ,че сте готини. newsm10.
ММММММ не сменикак даже спечелил е  2 ра награда за красота Flutter Flutter Embarassed Hug Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 322
Онзи ден имах случай с вкиснало ядене от детска кухна Ози и веднага подох сигнал в РИОКОЗ. Занесах и храната за изследване.

# 28
  • Мнения: 1 479
Просто някой отговорник в цеха не си е свьршил работата,или собствениците /доста стиснати/не дават пари за препарати за борба с гадинки.Аз сьм от известна ф-ма за хляб по майчинство в момента.Нашият управител е маниак на тема хигиена.Всеки ден се прьска цеха сьс скьпи препарати и се мие всичко от пода до инвентара.Ако някой не е с униформа или шапка на работното място,после "крьц"от заплатата!

# 29
  • Мнения: 7 947
И другаде бях споделила, но нашата торта беше с ярко син крем - от който се оцветиха не само устните и езиците на всички, а на тениската ни остана петно!!! Няма да купя повече от там...

Общи условия

Активация на акаунт