Норвежки моми -20 тема!

  • 14 947
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 977
Linda, няма проблем.
Обещала съм и на Милва.
Който реши - до 28-ми да ми пише!

# 271
Mishelle много ти благодаря Hug, сами кажи колко ти струва вси4ко и да се разберем как да ти дам паричките. Благодаря ти отново, 6те сам ти задалжена  Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 272
  • Мнения: 2 786
Добро утро и от мен Simple Smile
  bouquet

От детските бисери на мен най-много ми хареса това: Kona til Gud heter Gudmor. Hun er moren til alle barnebarna hans: Moses, Jesus og Julenissen.
Хм, мишел, освен и аз да си поръчам една боя, а?  Wink
Но взех малко мартенички за Винцето и Норчето от България, не намерих боя за яйца, явно е рано  Confused

Последна редакция: нд, 24 фев 2008, 12:27 от щастлива

# 273
  • Мнения: 244
Момичета Добър ден  Hug
Аз все още съм болна и дори виетнамското чудо не ме изпоти  newsm78
Ще ходим след час на боулинг с Великанчо и още една двойка , тоя път надявам се да не разсмея пак децата колко съм "точна"  Laughing
После пак ще уча норвежки,че преди 2-3 дни станаха 4 месеца от както съм тук и срамота бе  Blush Laughing
Мартеници аз пък ще си направя сама,ще мина през шивашкия в Квадрат и а дано цените на едно кълбенце да не е като на кило мартеници  Crazy Grinning
Приятен обед ви желая,а аз следобед ще съм тук пак  Simple Smile

# 274
  • Мнения: 2 786
Молинка ... аз имам една рецепта за предгрипни състояния, която винаги ми е помагала, но тук ми липсва една важна съставка ...
Трябва ти първак (не знам дали има и други имена, но онази суперсилна спиртна напитка, която се образува при варенето на ракия), 2 чаши много топъл чай с мед и един шал.
Взимаш си горещ душ, намазваш си шията и деколтето с първак (малко ще ухаеш на алкохолик, но няма как), увиваш си врата с шала, изпиваш 2-те чаши чай бързичко, слагаш хавлиени чорапки и памучна пижама, скачаш в леглото и се завиваш поне до ушите с достатъчно юргани.
На сутринта ще си бомба.
Мисля да пробвам с друг вид силен алкохол поради неналичие на първак, пък да видим ...

# 275
  • България
  • Мнения: 1 090
Но взех малко мартенички за Винцето и Норчето от България, не намерих боя за яйца, явно е рано  Confused

Славе,трогна ме да знаеш,много ти благодаря,че си се сетила за мартенички!  bouquet Hug
A за боя било рано,майка каза,че нямало по магазините,ама като пуснат веднага щяла да прати,та мога да и кажа да вземе и за теб.Като се видим, ще се разберем. Peace

# 276
  • Мнения: 2 786
Норче, много ясно, че ще се сетя Simple Smile
Така сте ми залипсвали с Винцето, че не мога да ви опиша  newsm45
Но пък и мартеничките в София тази година не ми харесаха много ... прекалено кичозни някак.
За боята става и така, щом майка ти ще ти прати, едно пакетче и за мен ще е добре, благодаря Simple Smile
Тъкмо да не притеснявам мишел, че голяма поръчка й стана сигурно.

# 277
  • България
  • Мнения: 1 090
Норче, много ясно, че ще се сетя Simple Smile
Така сте ми залипсвали с Винцето, че не мога да ви опиша  newsm45
Но пък и мартеничките в София тази година не ми харесаха много ... прекалено кичозни някак.
За боята става и така, щом майка ти ще ти прати, едно пакетче и за мен ще е добре, благодаря Simple Smile
Тъкмо да не притеснявам мишел, че голяма поръчка й стана сигурно.
Ами не сме се виждали от 100  години,залипсвахме си ,ние да не ви притесняваме ,нали сте млади и влюбени Laughing...хайде във вторник ще наваксваме. Hug
А майка обезателно ще прати,тя си знае задължението,че иначе сме загубени тук Laughing
Мартениците от година на година по- изчанчени стават,видях една година  дори с Азис ..  JoyАбе ,България не е това ,което беше. Sad
Ама стига съм мърморила ... Crazy

Приятен ден на всички!  bouquet

# 278
  • Мнения: 977
Това, че за боя за яйца е рано, е така. Проверих в магазина до нас, но вс е още няма. Но пък има време, а и ще имам "куриер" пак март месец. Така че който има поръчки да казва. С каквото на който мога ще помогна. Wink

Като намеря боя ще се уточним последно за кой да взимам.

# 279
  • Мнения: 244
ЩАСТЛИВА  Мама ми правеше нещо подобно като бях малка, ама на тука и капка ракия нямаме  Laughing
Ще видя аз как ще го изтръгна тоя вирус  newsm78 Crazy
Ех вие се срещате-ами аз  Crossing Arms Wink

# 280
  • Мнения: 3 674
Норче, много ясно, че ще се сетя Simple Smile
Така сте ми залипсвали с Винцето, че не мога да ви опиша  newsm45
Но пък и мартеничките в София тази година не ми харесаха много ... прекалено кичозни някак.
За боята става и така, щом майка ти ще ти прати, едно пакетче и за мен ще е добре, благодаря Simple Smile
Тъкмо да не притеснявам мишел, че голяма поръчка й стана сигурно.

щастливке...ееех мерси много за маретеничките.   Hug  Ще си я закича веднага с радост  Heart Eyes

Понеже тази година мама не е пратила мартенички.Тя искаше де, ама и  казах и да не се занимава.

# 281
  • Мнения: 2 786
Винце и Нора имат мартеници за тази година  newsm10
Сериозно, Норче, ужасно грозни мартеници имаше в София като бях там ...
Аз исках нещо класическо - малки Пижо и Пенда примерно или съвсем обикновени връзки за ръцете, но не!
Някакви копчета, топчета, звънчета, дрънкулки, заврънкулки, измишльотини ...

Молинка, действа безотказно, казвам ти ...
Чудя се дали уискито ще свърши работа  Joy
Нашето семейство сме безалкохолни и нямаме алкохол дори за гости да почерпим  newsm78
Дали пък да не купя бутилка вино и да отлежава в шкафа?  Joy


Момичета, днес направих най-вкусната пилешка супа, която един новак може да направи.
Досега бях правила само телешко варено и таратор, пилешка супичка не бях, но ... се получи доста добре Simple Smile
Разбира се, мама я прави по-добре, нооооо .... като за начинаещ става.
И милото щом омете 2 чинии, значи се е получила добре  Hug

# 282
  • Мнения: 244
ЩАСТЛИВА ние и двамата сме непиячи-моя за 4 месеца май 3-4 пъти е пил ама не се напи хехе а така исках да му погледам сеира  Laughing
Иначе за алкохол имаме към 10 бутилки различен в нас ама то кат не каним гости и няма кой да го пие  Crazy
Ние пак ще се опитаме да гледаме JUMPER тази вечер в Санднес та а дано тоя път да е останал повече от един билет  Laughing

# 283
  • Мнения: 2 786
Дано ви огрее, Молинке Simple Smile
Ние тая вечер гледаме ТВ вкъщи и сега съм зациклила на ТВНорге и гледаме Hitmakers.
Понякога има и хубави попадения Simple Smile

# 284
  • Мнения: 1 062
Добър вечер и от мен Wine Glass
 Работния ми уикенд беше...... Weary чак сега се съвзех....
Гледам сте обсъдили боята за яйца. Потвърждавам, че няма проблем да се изпратят по пощата. Майка ми ги изпраща в пликове с " пуканки". Не съм имала проблеми досега.

щастлива, честито за супичката, то така стават хубавите неща - бавно newsm10
MoLinKa, не се разболявай и ти сега......Намерете някакъв алкохол и се разтрий....

Общи условия

Активация на акаунт