Айдеее,Чиполино копираха и Зап-а

  • 17 212
  • 166
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 316
Groznoto_pate  тази е много готина  Crazy

# 151
  • София
  • Мнения: 2 734
Имаше една количка подобна,продават я в Ибей,беше точно същата.Само май доколкото помня беше с 2 дръжки.Мъча се сега да си спомня как беше марката,ама в момента немога да се сетя...Като се сетя ще пусна линк.Та една майка беше пуснала снимка с дете в нея.Количката е мега тясна,детенце на 1 г. стои като насадено отвсякъде.
А Омнията вече е 190.Колкото за бертонското копие на Бъз,нищо лошо,че сте го разконспирирали отдавна.То всеки с просто око ще го разконспирира LaughingАз го посочих с цел да покажа,че китайската количка е същата,а разликите с Бъз-а са ясно доловими.

# 152
  • Мнения: 11 024
Имаше една количка подобна,продават я в Ибей,беше точно същата.Само май доколкото помня беше с 2 дръжки.Мъча се сега да си спомня как беше марката,ама в момента немога да се сетя...Като се сетя ще пусна линк.Та една майка беше пуснала снимка с дете в нея.Количката е мега тясна,детенце на 1 г. стои като насадено отвсякъде.

Ето за тази количка става дума Peace



Наистина е супер тясна и къса. Детето на снимката беше малко над 1 г. и едва се събираше в нея.

Абе аз защо не виждам цени в този сайт?  newsm78

Защото сайтът не е за свободна продажба на стоките в него. Китайците представят дизайнерските си решения, а заинтересованите фирми-производители си слагат логото на тях.

# 153
  • Мнения: 6 443
Колкото за бертонското копие на Бъз,нищо лошо,че сте го разконспирирали отдавна.То всеки с просто око ще го разконспирира LaughingАз го посочих с цел да покажа,че китайската количка е същата,а разликите с Бъз-а са ясно доловими.
А,за копие на Бъз незнам.Аз говорех за копието на Запа(въпреки,че на мен ми прилича повече на Зия)-Омега.

# 154
  • София
  • Мнения: 2 734
Да,тази количка имах предвид.Linofrina,супер,че я намери,аз така и неможах да си спомня марката.Седалката на тази китайската е може би с една идея по широка...

# 155
  • София
  • Мнения: 44 242
На мен тази малко по ми напомня на mia moda или take off на abc design
но пак е далечно копие....

# 156
  • София
  • Мнения: 2 734
Да,тези всичките модели са с наподобяващ се дизайн.Миа мода и АБЦ-то като че ли са с по-стабилни рами,вдъхват доверие.А тази от ибей-а и китайската са толкова лимбизе,че имаш чувството че пръчките им на първият преодолян бордюр ще се строшат надве...

# 157
  • Мнения: 11 024
О, изобщо няма място за сравнение. А количката от eBay има багажниче?! Браво на китайците Peace
Take Off много ми харесва как се сгъва, става на куфар с дръжка. Ето я, но не намирам малка снимка и ви я давам като линк Hug

http://www.abcdesign-bg.eu/images/takeoff-gold.jpg

# 158
  • София
  • Мнения: 44 242

ето я и миа мода - май по принцип абц-то е копие на нея....

# 159
  • Мнения: 11 024
След като разгледах този сайт, вече не знам кой от кого копира Mr. Green Почти няма количка, която да не е представена там.

Дръжката на Миа Мода ми се струва по-удобна от на АВС-то Peace

Като стана дума за малкото багажниче на китайската количка, на Зап-а също можеха да му измислят нещо такова, ама пусто...

# 160
  • Мнения: 6 443
Като стана дума за малкото багажниче на китайската количка, на Зап-а също можеха да му измислят нещо такова, ама пусто...
Абе той Зап-а си има,но се купува отделно..  Tired

# 161
  • Мнения: 11 024
Като стана дума за малкото багажниче на китайската количка, на Зап-а също можеха да му измислят нещо такова, ама пусто...
Абе той Зап-а си има,но се купува отделно..  Tired

Знам, че има отделно, но друго имах предвид. Както и да е.

Последна редакция: сб, 21 юни 2008, 18:56 от Linofrina

# 162
  • Мнения: 585
Като стана дума за малкото багажниче на китайската количка, на Зап-а също можеха да му измислят нещо такова, ама пусто...
Абе той Зап-а си има,но се купува отделно..  Tired

Има една малка чантичка, дето е колкото за портмоне.

# 163
  • на пистата
  • Мнения: 5 867
не се стърпях,всички плюхте  плюхте а на края повече от половината си купихте чиполино Joy
нищо лично към някой,аз бутам чико ст-04 и съм супер доволна

# 164
  • Мнения: 6 443
не се стърпях,всички плюхте  плюхте а на края повече от половината си купихте чиполино Joy
нищо лично към някой,аз бутам чико ст-04 и съм супер доволна
Naughty Аа,аз не съм Peace

Общи условия

Активация на акаунт