Яслата/5/ :)

  • 13 043
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 393
Менина- не се самонавивай от сега. Ако ти си спокойна, и детето ще е по-спокойно. Малките усещат нервността ни, така че по-добре мисли позитивно.

# 271
  • Мнения: 897
Септември и моето детенце тръгва на ясла. Ще е заедно с едно приятелче, с което излизаме откакто се родиха и дъщеричката на сестра ми, но се притеснявам ужасно как ще свикне, ако въобще свикне, сигурно ще плача повече от него първите дни.
Точно щях да питам даи има майчета с по-малки дечица. Менина,аз отсега си плача.Днес ходих до ОДЗ - то и като видях дечицата...  Cry Cry Cry 
Май ще го приема по тежко о тнего.Дано поне свикне бързичко.

# 272
  • sf
  • Мнения: 10 180
Моето ще е на 1г и 3м.
Притеснява ме как ще се адаптира, но се надявам да няма проблеми. Ходи сам от 10месечен и е доста контактен, но е и голяма лепка за мен, та ще видим.
Телевизор и аз не искам, но ако вече има, едва ли може нещо да се направи.
Кака му не е ходила на ясла и сега ми е тръпка. Той ще е в 18то ОДЗ.

# 273
  • На морето!
  • Мнения: 5 764
На година и 4 месеца ще е тогава. Притеснява ме това, че и да му обяснявам какво точно се случва, и да го успокоявам едва ли ще ме разбере.

# 274
  • Мнения: 897
На година и 4 месеца ще е тогава. Притеснява ме това, че и да му обяснявам какво точно се случва, и да го успокоявам едва ли ще ме разбере.
Октомври ли го пускаш. Аз го пускам от първи септември. Струва ми се че няма как да не плаче първите дни, да не боледува... Мъчно ми е страшно много. Сърцето ми се пръска по шевовете..
А защо сте против телевизия. Аз у дома не мога да стоя на тихо и постоянно е включен.На сериалите по Фокс, музика..и детето се заглежда. Rolling EyesА отделно че всеки ден пускам да гледа Мечо Пух на компютъра,защото обожава песничката.Той естествено не се заглежда повече от 15 мин.... ама си гледа...  Rolling Eyes

# 275
  • sf
  • Мнения: 10 180
Не ми харесва да им пускат филмчета, щото през това време би трябвало да се занимават с тях, да пеят или децата сами да си играят. А и постоянно включения ТВ е вреден.

# 276
  • На морето!
  • Мнения: 5 764
На година и 4 месеца ще е тогава. Притеснява ме това, че и да му обяснявам какво точно се случва, и да го успокоявам едва ли ще ме разбере.
Октомври ли го пускаш. Аз го пускам от първи септември. Струва ми се че няма как да не плаче първите дни, да не боледува... Мъчно ми е страшно много. Сърцето ми се пръска по шевовете..
А защо сте против телевизия. Аз у дома не мога да стоя на тихо и постоянно е включен.На сериалите по Фокс, музика..и детето се заглежда. Rolling EyesА отделно че всеки ден пускам да гледа Мечо Пух на компютъра,защото обожава песничката.Той естествено не се заглежда повече от 15 мин.... ама си гледа...  Rolling Eyes
В края на септември го давам. В нашата ясла пък май пускат чалга, така че ще се наложи да поговорим с госпожите.

# 277
  • Мнения: 897
На година и 4 месеца ще е тогава. Притеснява ме това, че и да му обяснявам какво точно се случва, и да го успокоявам едва ли ще ме разбере.
Октомври ли го пускаш. Аз го пускам от първи септември. Струва ми се че няма как да не плаче първите дни, да не боледува... Мъчно ми е страшно много. Сърцето ми се пръска по шевовете..
А защо сте против телевизия. Аз у дома не мога да стоя на тихо и постоянно е включен.На сериалите по Фокс, музика..и детето се заглежда. Rolling EyesА отделно че всеки ден пускам да гледа Мечо Пух на компютъра,защото обожава песничката.Той естествено не се заглежда повече от 15 мин.... ама си гледа...  Rolling Eyes
В края на септември го давам. В нашата ясла пък май пускат чалга, така че ще се наложи да поговорим с госпожите.

Еее това ме разби... толкова ли нямат детски песнички...

# 278
  • Мнения: 5 393
. В нашата ясла пък май пускат чалга, така че ще се наложи да поговорим с госпожите.

 Shocked  Ти сериозно ли?

# 279
  • На морето!
  • Мнения: 5 764
Напълно съм сериозна. На сестра ми голямото дете беше в тази ясла допреди 2 месеца и там научи да пее"Ние сме номер 1", не знам коя е песента и кой я пее, но детето казва, че си правели котека (дискотека) в яслата- лелите им пускали "ние сме номер 1" и те танцували. Та тази година сме се събрали няколко майки и ще ходим да говорим с директорката, дано само това не се отрази на отношението на възпитателите към децата.

# 280
  • Мнения: 2 577
Menina , за коя ясла става въпрос?

колкото до чалгата - баткото по едно време всички ги знаеше от детската градина, преместих го по други причини и ги забрави...
явно е до госпожи  Rolling Eyes

# 281

Общи условия

Активация на акаунт