Кога споделихте с близките си че сте бременна.

  • 5 556
  • 140
  •   1
Отговори
# 30
На таткото веднага, а на родителите ни в началото на 3-ия месец, но не от суеверия. Като дата се падаше точно 1 март. Обадихме им се и им казахме да се стягат, защото тази година щъркела, който разнася внучетата ще ги навести.

# 31
  • Мнения: 64
 На 13.12.2006 си направих теста за бременност,това беше 1-я ден от закъснението,а тогава е и рожденния ден на съпруга ми.Теста беше положителен-чудесен подарък за случая.Подарих му теста,като написах,че едната чертичка съм Аз, а другата е нашето бъдещо бебче.Още същата вечер споделих само с майка ми,след няколко дни с баща ми.Свекърва ми научи последна Grinning Grinning Grinning.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
За около седмица разбраха/на някои исках да го кажа лично/.

# 33
  • Мнения: 4 621
Не, не съм спазвала да не казвам до 3 месец. На близките си казах след първия преглед, а на приятелите малко по-късно при удобен момент Hug

# 34
  • Мнения: 1 155
На родителите и на родителите на мъжа ми казахме веднага, но на приятелите малко забавихме с казването на новината.

# 35
  • София
  • Мнения: 39 777
Веднага след като се появиха 2те чертички се обадих на една приятелка, след това и на мама. После и на всички останали Simple Smile Свеки разбрах значително по-късно.

# 36
  • Мнения: 86
Направих си тест:EFP:,след това реших за по сигурно да отида и на лекар.Като се убедих 100% че съм бременна веднага казах на мъжа ми.
А на близки те към 3 месец и то защото исках да им го кажа лично не по телефона

# 37
  • Мнения: 2 660
На семейството ми казах веднага след теста.
На най-близките приятели също.
На всички познати, колеги и т.н. - на някои като влязох в четвъртия месец, други ще трябва сами да се досещат.

# 38
  • Мнения: 100
В деня , в който си направих теста всички разбраха.

# 39
  • Мнения: 1 371
Ooo, веднага се обадих на мама, тате, всички останали по веригата..... Впоследствие разбраха и приятелките ми, колегите.

# 40
  • Мнения: 1 546
4 дена след като си направих теста, на рождения ден на баща ми Peace

# 41
  • Мнения: 5 026
В деня след теста  Party

# 42
  • Мнения: 2 825
Първия път им казахме още като видяхме положителния тест.
Втория път след като го видяхме на ехографа, но казахме само на родителите си. Приятелите разбраха, чак като почна да ми личи, а някой чак като родих  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 64
На бъдещият татко, още същият ден! На най-близките, освен на родителите ми, казахме може би седмица след това. На родителите ми малко по-късно, защото не живеем в един град а исках да го кажа лично, исках да видя емоцията, която разбира се няма да забравя никога. Но на всички останали близки - все още не, а приятелите лека полека сами се досетиха с времето, но най-близките разбира се. Да си призная бременността си я приемаме за нещо може би твърде лично, и все още бихме искали да си се насладим на това чувство в тесен кръг, ако ме разбирате какво имам в предвид, сякаш не ми се иска целия свят да научи все още за дългоочакваното ми щастие.

# 44
  • Мнения: 4 292
Първият месец не казахме на никой.

Общи условия

Активация на акаунт