Контролно за начинаещи и неначинаещи фотошопки

  • 6 106
  • 175
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 035
Ами да спираме тогава  Party

# 136
  • Мнения: 167
Сега кажете като спрях анкетата защо не се появиха резултатите   smile3511

# 137
  • Мнения: 2 035
Аз спрях, но резултати йок, нали анкетата е валидна до утре вечер и все още нищо не се вижда  newsm78 Кво да правя, да пускам ли пак, гледам вие не сте ги спряли още  newsm78

# 138
  • Мнения: 2 035
Сега кажете като спрях анкетата защо не се появиха резултатите   smile3511

Ааа значи не само при мен не се виждат резултатите....явно утре в 20 часа ще се появат  newsm78

# 139
  • Мнения: 167
val_stef  и аз и дадох да е активна до утре! Да ли да не ги редактираме

Да я пускам ли пак? Какво да правя?

# 140
  • Мнения: 2 035
val_stef  и аз и дадох да е активна до утре! Да ли да не ги редактираме

Да я пускам ли пак? Какво да правя?

Ами мони-бони, аз пак чета на Ани условията и пише:
Цитат
Краен срок за предаване на творбите- 20ч  - 19.02.2008г
Гласуване- 20.02
обявяване на резултати 21.02

Значи трябва да ги оставим май така, а утре ще се изненадваме  Mr. Green....Но, все пак ще видим какво ще кажат другите момичета.

Ако ги оставяме за утре, аз ще помоля някоя от вас да поеме обявяването на резултатите в моята анкета - картичка за 8-ми март, тъй като ще отсъствам до събота вечерта и няма да имам нет и ще останат необявени Rolling Eyes

# 141
  • Мнения: 167
Не разбирам как друг ще ти спре анкетата  newsm78. Аз я пуснах пак въпреки, че не виждам някой да я посещава.Всички сме писали на анкетите гласуване до днес. Ако се прекрати утре верно, че ще се вижда ама Ани дали ще има време за коментари  Rolling EyesЩе правя квото кажете

# 142
  • Мнения: 2 035
Не, не тя нали е активирана до 21-ви до 20 часа, така че според мен сама в него час ще изкара резултатите, а аз имам предвид просто някой да напише пост в самата тема, кой номер картичка е на първо, второ и трето място.

# 143
  • Мнения: 167
Аха разбрах те! Ми значи тогава утре ще се видят резултатите. Жалко  Mr. GreenМисля , че за обявяване на резултатите ще се намери кой да коментира. Доста хора сме пък това не е кой знае колко сложно  Laughing А аз съм се объркала , че днес е 21-ви и си държа на моето, че всички така сме обявили ама пусто заблудено....... Blush

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
val_stef не се тревожи, ще обявим резултатите  Grinning
Значи оставяме анкетите утре да спрат сами..., моята обаче е чак до 20:25, ама аз нали в началото я бях пуснала с друга дата и я спирах да я корегирам и като я спирах ми показваше резултати  newsm78 Сега не съм пробвала..... А гледам, че преди малко е гласувано...., та нищо не ни пречи да изчакаме до утре, макар, че нарушаваме регламента...., пък и все пак е обявено горе в анкетата датата на приключване, тъпо е да я спрем по-рано, може някой да се накани да гласува в последния момент. Thinking

Аз се наемам да обява резултатите във всички категории, не е проблем....

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 00:03 от Никки

# 145
  • Мнения: 2 035
Никки, благодаря ти!   bouquet

# 146
  • Мнения: 2 270
момичета трябва всяка да спре анкетата,защото иначе резултатите не се виждат.Ето например в една от анкетите времето изтече но резултати них

# 147
  • Мнения: 2 270
Момичета
Надявам се повече хора да се включат в коментарите.Сега ,когато нямаме резултати е още по добре ,за да няма притеснения от имена.Всеки може да си даде мнение,кое му харесва и кое не и защо.Това е полезно за всички.
Моля ви коментирайте.Иначе няма смисъл от контролните

# 148
  • Мнения: 2 035
момичета трябва всяка да спре анкетата,защото иначе резултатите не се виждат.Ето например в една от анкетите времето изтече но резултати них

Ани,
аз спрях моята анкета, защото чакам всеки момент да дойдат да ме вземат  Rolling Eyes Но резултати нямам още надявам се довечера в 20 часа да излязат  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 09:41 от val_stef

# 149
  • Мнения: 2 035
Ох тръгването ми се проточи, супер се изнервих вече да чакам...щяхме 11 най късно да тръгнем да пътуваме, а още съм в нас  Close
Тъй като има желаещи да гласуват поднових анкетата, а ще помоля милото да я спре довечера  Peace

Общи условия

Активация на акаунт