глезотия или необходимост е купуването на bebyphone

  • 3 704
  • 132
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 663
За мен е необходимост, но ако живееш в малко жилище и не ти е проблем отворена врата на спалнята може да минеш и без него.Ние имаме два, за двете деца по един.Сина ми е почти на 2 год и много рядко включваме неговия, но w стаята на 6 месечната ми дъщеря е задължително включен вечер

# 61
  • Мнения: 9
Улеснение за майката. С първото си дете нямах бебе-фон, но знаех, че като заспи ще се събуди чак сутринта. Сега дъщеря ми се буди по-често и се чувствам много по-спокойна, като знам, че веднага ще я чуя.

# 62
  • Мнения: 4 447
Не е глезотия. Понякога ми се иска даже, бебефона да е с камера  Mr. Green

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 18:28 от Анче_Мамче

# 63
  • Мнения: 521
Според мен е необходимост

# 64
  • Мнения: 1 172
мили мами споделете вашето мнение по този въпрос необходимост или глезотия е бебефона?

Вземете бейбифон назаем от приятели, които вече не го ползват или могат да се лишат от него за няколко дни. Използвайте го 4-5 дни и сами ще прецените дали има или няма нужда от него в конкретно вашия случай.

На мен ми е бил полезен, но не мога да кажа, че това би важало за всички. Аз съм го използвала и за да сготвя в кухнята, и за да се изкъпя, и за да пусна прахосмукачка в другата стая докато детето спи.

# 65
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Необходимост - особено, ако живеете в голямо жилище.

# 66
  • София
  • Мнения: 368
Това беше първия подарък за детето от кумовете ни. Смятам го за абсолютна необходимост, въпреки че живеем в гарсониера. Навсякъде го носим с нас. Скоро бяхме на почивка и Влади си спеше в стаята "пазен" от бебефона, а мама беше с компанията в ресторанта и при всеки сигнал на 30-та секунда бях при него. Наистина върши страхотна работа.  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 323
Необходимост - особено, ако живеете в голямо жилище.
Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 4 294
Необходимост  Peace

Отделен е въпроса за възможността

# 69
  • Мнения: 617
Не съм усетила липсата на бебефон.  Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 2 686
При нас е абсолютна необходимост.

# 71
  • София
  • Мнения: 4 588
Не сме купували бебефон и не съм усетила липсата му изобщо. За мен е излишен. Peace

# 72
  • Мнения: 511
Улеснение за родителите. Peace

# 73
  • Мнения: 814
Полезен е дори, когато детето стане по-голямо  Peace

# 74
  • Мнения: 268
Необходимост - поне на мен ми беше изключително полезен Peace
...НО ако живееш в гарсионера, със сигурност не ти трябва Laughing

Общи условия

Активация на акаунт