Изненадаа...!

  • 2 836
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 049
Ей, че се смях докато ви четох... то като стане на човек хич не му е до смях, ама след това като поотмине...  Joy  Joy Мерси на всички за веселите постинги!  Wink Hug

# 46
  • Мнения: 1 691
Нашият когато се събуди, не може да заспи сам отново, така че номерът със "замръзването" при нас не минава  Sad Гушвам го както съм си гола, приспивам го и чак след това продължаваме. А веднъж се случи дори да не изчакаме да заспи отново Embarassed ами продължихме, докато той сучеше. Иначе през деня - само заключени в банята Whistling

# 47
  • Мнения: 78
Иво спи в нашата стая. Случвало се е да се събуди и да се изправи в леглото си, да ни погледа 10тина секунди (през които ние сме замръзнали като статуи Laughing) и после пак си ляга.
Peace И на нас ни се е случвало така.Кофти е да зъмръзнеш точно когато ти е най-гот.

# 48
  • София
  • Мнения: 44 133
хахахах, ох не още не се е случвало Simple Smile
но и той се буди с пронизителен рев или крясъци мамиииииии...та засега няма и вероятност...въпреки, че отдавна бебефон не ползваме....

# 49
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не мн е малък да "цъфне" на вратата, но съм далеч от мисълта, че няма да се случи все някога ooooh!

# 50
  • софия
  • Мнения: 181
Случвало се е неведнъж,но последния път дъщеря ми дойде и попита  "А аз къде да легна?"-пооблякохме се набързо и така.

# 51
  • София
  • Мнения: 5 728
Прекрасна тема hahaha Joy Peace

# 52
  • Мнения: 323
Да Embarassed косата ми се изправяше  Wink имам няколко случая, на различна възраст...Лошото чувство остава  newsm78
Peace

# 53
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
много се смях  hahaha
При нас още не се е случвало и не знам как ще реагираме  Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 1 701
При нас още не се е случвало, защото Калина спи в отделна стая, а креватчето й е с решетка, която не може да прескочи, но се сещам за един култов виц по темата:  Grinning

"Татко и мама правят секс. Таткото отгоре, а майката - отдолу.
Влиза малкото в стаята и пита:
 - Какво правите?  newsm78
 - Братче ти правим!
 - Не искам братче!  Crossing Arms
Излиза сърдит от стаята, но след малко пак се връща, а този път майката е отгоре, а таткото - отдолу.
 - Какво правите?  newsm78
 - Сестриче ти правим!
 - Не искам сестриче!  Crossing Arms
Пак излиза и след 5 мин. се връща отново, а майката и бащата - на задна прашка...
 - И кученце не искаааам!!!!!...." smile3514

 

# 55
  • Мнения: 179
Супер забавно! Запис!

# 56
  • Мнения: 622
Супер темичка! Много се смях да знаете Joy

# 57
# 58
  • София
  • Мнения: 1 235
Моята попита баща си- Тате, що бориш мама  Mr. Green  Joy Пък той й каза, че си играем и айде, нашата се намести при нас на спалнята  Crazy Да си играела и тя.

 Joy Joy На нас до момента не ни се е случвало, но малката още не разбира и не е страшно.

Общи условия

Активация на акаунт