Проблем...

  • 1 032
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 100
Всичко изчетох, благодаря за идеите Hug...но той даже не иска да се доближава до гърдите вече...Sad Сучи само сутрин, през останалото време не мога да го накарам. Сега ще пробвам да се цедя преди да яде-поне кърма да му давам колкото мога, а не боклуци (не искам никой да се обижда, но това ми е мнението за АМ)...тя и кърмата ще намалее значително, но до 6ти месец да устискам поне...ще действам в тази насока щом не иска от самата гърда  Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 193
Джиджа това с цеденето е добра идея ,доста е трудоемко но пък детето е на кърма . синът ми и той отказваше да суче,но грешката беше ,че му бях дала от шише ,а и в първия месец не се доизцеждах-ами никой не ми беше казал Sad и кърмата ми намаля изведнъж  и  започнах да се цедя преди всяко ядене ,цедях му дозата която беше за съответната възраст ,макар ,че никога не изпиваше цялото количество /за мое огорчение/.Така бяхме 6 месеца ,след това взе ,че започна да суче , ама то кърмене беше останало само сутрин и вечер/тогава се захранваше по-рано поне аз не знаех за др. вариант Sad/ другите хранения вече ги бяхме заместили с др. храни.Не се притеснявай ,в този случай няма да ти намалее кърмата ти ще си я пддържаш Peace

Общи условия

Активация на акаунт