БЕБЕТА ЮНИ - 18

  • 10 936
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 24
Зна4и и  при двете упойки обездвижват от кръста надолу.Но е пидуралната се поставя по желание при нормално раждане,а спиналната при секцио  Peace

# 286
  • Мнения: 24
е мерси офиоли,ама ти мн бързо сменяш въпросите  Joy

# 287
  • Мнения: 24
и незнам дали говориш за тези снимки или преди това ,4е аз се убих да ги сменям ,докато се нау4а  Embarassed

# 288
  • Мнения: 279
Катенцеизвинявай за тъпия въпрос,ама какви проблеми имаш то4но с бъбреците.Аз имам камъни ,но не мога да разбера ког аме болят бъбреците...... newsm78
Бъбречна криза е това при мен. Боли ме повече от едната страна, много е гадно . То се разбира като те боли.Най-гадно е като се изправям-страшно много ме заболява отзад и отпред ниско долу. Това ми е от бременността.Никога не съм имала проблеми преди това с бъбреците. Давам съветче, за което се повтарям , а и други са го казвали, ама пийте много течности. Аз пия над 3 литра на ден и съм постоянно, през 10 мин.  до тоалетната. Ама по принцип това много спасява.
offioly, и при мен е така Peace Аз си мисля, че е нормално.
Лека и спокойна нощ на всички, аз скоро ще си лягам  Heart Eyes

# 289
  • Мнения: 99
Здравейте, мами, и аз не знам каква упойка имах предвид по-горе и затова ви благодаря за разясненията!  Rolling Eyes Hug
Това за безчувствеността като се замисля, ми го каза една колежка, която е раждала секцио, но от друга страна, знам, че и при нормално раждане може да се сложи, както се казали вие. Май пантерката най-точно разгада обърканата ми мисъл  Hug
Надявам се сте добре днес. Навън е страшен студ  cold
Хубав ден от мен!   bouquet

# 290
  • по света
  • Мнения: 1 587
Бубачко при секцио се прави спинална,която наистина обездвижва от кръста на долу.При епидуралната чувствителност има не си обездвижен в този смисъл,болката е много слаба или въобще я няма и след няколко часа ставаш.

# 291
  • Мнения: 616
Добро утро!

Олелеее, какво си причиних вчера... пуста лакомия!

Купих си едно бурканче течен шоколад, и за няколко часа следобед го изядох цялото  Embarassed
Снощи спах лошо, сънувах кошмари...
А днес направо ми е зле! Боли ме стомаха, киселини... добре, че тази сутрин не съм на работа.  Ще трябва да водя баба до болницата обаче, и малко ще съм на студа, но дотогава ще се оправя, надявам се!

Не се тъпчете с течен шоколад! Гадно е  Sick

Айде поздрави Simple Smile

# 292
  • Miami
  • Мнения: 412
Добро утро  Hug

Хихи Offioly, и аз това направих през уикенда - за два дни изядох едно бурканче течен шоколад  Blush И аз забелязах, че след като ям сладко имам повече киселини  Naughty Не знам дали при всички е така.
Ох, днес още не съм усетила бебо да се бута Sad Понякога чак се притеснявам и само чакам да ме побутне отвътре Praynig

# 293
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Добро утро и от мен!
И аз трябва да излизам на студа, но още събирам сили  cold! Тук термометъра наистина показва -13 градуса  #Crazy! Като го видях и ми стана още по-студено  cold!
Лек ден момичета!

# 294
  • Мнения: 210
Добро утро муцунки!

Надявам се в този студ всички да сме здрави и в добра кондиция ...

Пожелавам лека седмица на всички работещи и приятна почивка на всички ,които са в къщи...

  bouquet

# 295
  • Мнения: 67
Добро утро и от мен.
За гърдите и мен бяха спряли да ме болят обаче от известно време пак се почна.
За шоколад направо умирам сега като го споменахте много ми се дояде Embarassed
Една хубава новина от утре го дават да започне да се затопля.

# 296
  • Мнения: 616
mimi_leo, изобщо не ти трябва шоколад! знаеш ли сега колко съм зле!
Ако докато стигна до болницата не се оправя, ще ходя там някой да ме види, нищо че е скъпо, поне да знам, че няма нищо общо с бебето (понеже е доста ниско болката, не е като при киселините), ако пък не - просто ще си взема болничен, понеже като стоя правя, направо ..... ужас!
Ама за баба съм готова на всичко!  Mr. Green

# 297
  • Мнения: 279
Добро утро бременни коремчета Party
offioly, наистина отиди да те видят за тази болка ниско долу, защото се съмнявам да е от шоколада. Надявам се, че не се натоварваш с много работа, че понякога и от това се получава.От разпъване.
Ох и аз днес съм при личния ми лекар, преди малко се обадих, искаше ми се да ми дадат час, ама някаква злобарка ми вдегна телефона и ми каза като дойда и да чакам Shocked Confused То там е пълно с бацили, всякакви кихащи и подсмърчащи и много ме е яд. Не искам да ме заразят,  тъкмо до сега съм си опазила, а тези изследвания трябва да ги направя задължителноооо Sick
Голяма тъпотия! Хубаво, че се сетих, че сега имат почивка, ще отида към 11 и нещо,12 и се надявам да не са много хората, в което малко се съмнявам .
Ето ви един каталог за колички от мен, ако няма какво да правите  Wink http://www.9plus.eu/9plus_new.pdf

# 298
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Момичета, май е време да се прехвьрлим в новата стара тема на Танита: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=266726.0


Катенце още ли ходиш при личния? На мен ми казаха, че като се запиша на ЖК и вече всичко от там ще минава/ изследвания, направленоя -ВСИЧКО/

Общи условия

Активация на акаунт