Най-сетне нацелих и този продукт-блясък за лице

  • 15 682
  • 114
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 641
Момичета, последно не разбрах има ли го в Бонжур? Много ме заинтригувахте Crazy Hug

# 76
  • Мнения: 3 416
Aз пък си поръчах течен блясък за лице от серията Giordani на Орифлейм и треперя какво ще дойде. Някой ако го е ползвал, да свирка!

То си има тема де, за този мой въпрос,ама все пак да си питам и тук  Mr. Green
 Hug
аз го ползвам от доста време и съм много доволна,страшен е,най-добре стои на леко потъмняла кожа Peace

# 77
  • София
  • Мнения: 1 531
Да, кажете къде в центъра може да се купи. В Бонжура на Славейков го няма.

# 78
  • София
  • Мнения: 10 858
Виждала съм го в аптеката в Мола, там има щанд на Макс Фактор

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 779
Лелее 4 страници за прословутото стикче Laughing Дано всички останат доволни. Относно подобни продукти, днес реших да напиша малко за употребата им, ако искате да прочетете, ето - http://grimiornata.blogspot.com/2008/02/o.html  Blush

# 80
  • Мнения: 3 641
Да, кажете къде в центъра може да се купи. В Бонжура на Славейков го няма.
В Бонжур на Алабин съвсем наскоро направиха щанд на Макс Фактор ще отида да проверя и ще пиша Hug

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 779
Ако искате мога да се снимам с него довечера и да видите ефекта върху лицето?

# 82
  • София
  • Мнения: 1 936
Да, кажете къде в центъра може да се купи. В Бонжура на Славейков го няма.
Аз си купих този блясък от Бонжур, но в Пловдив. Струва 14 лв.
Наистина е в серията с фон дьо тен-ите и е номер 001.
Аз обаче като че ли не мога да си го сложа като хората щото някак си ако го сложа в горната част на скулите, ружа ми идва много надолу на лицето (нали не трябва да се застъпват).
Освен това ми се струва, че кожата изглежда по-скоро като мазна с него...но може би всичко идва от това, че аз не го ползвам правилно.

# 83
  • Мнения: 812
Ако искате мога да се снимам с него довечера и да видите ефекта върху лицето?
искаме,искаме...

# 84
  • Мнения: 630

Аз обаче като че ли не мога да си го сложа като хората щото някак си ако го сложа в горната част на скулите, ружа ми идва много надолу на лицето (нали не трябва да се застъпват).
Освен това ми се струва, че кожата изглежда по-скоро като мазна с него...но може би всичко идва от това, че аз не го ползвам правилно.

Аз си го нанасям с пръсти.Разтривам пръста си върху стикчето и после с потупващи движения нанасям в горната част на скулите,дори и малко надолу по самите бузи и леко нагоре към слепоочието,но само с потупване,за да не се получи ефект на мазане.Нанасям ружа долната част на скулите.Така и ружа идва малко върху блясъка,но не се замазва,а изглежда много приятно.Винаги съм търсила такъв ефект.Дори понякога съм си слагала бели блестящи сенки ,за да постигна подобен ефект.Много ми харесва

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 779

Аз обаче като че ли не мога да си го сложа като хората щото някак си ако го сложа в горната част на скулите, ружа ми идва много надолу на лицето (нали не трябва да се застъпват).
Освен това ми се струва, че кожата изглежда по-скоро като мазна с него...но може би всичко идва от това, че аз не го ползвам правилно.

Аз си го нанасям с пръсти.Разтривам пръста си върху стикчето и после с потупващи движения нанасям в горната част на скулите,дори и малко надолу по самите бузи и леко нагоре към слепоочието,но само с потупване,за да не се получи ефект на мазане.Нанасям ружа долната част на скулите.Така и ружа идва малко върху блясъка,но не се замазва,а изглежда много приятно.Винаги съм търсила такъв ефект.Дори понякога съм си слагала бели блестящи сенки ,за да постигна подобен ефект.Много ми харесва



Идеята с белите блестящи сенки не е никак лоша, най-добра работа вършат по-мазните видове сенки. Сега се сетих за една четка на Bourjois с прахообразна пудра с много странен цвят - един такъв лилаворозов. Лицето ставаше като мрамор накрая, не мога да опиша точно какъв е ефектът, но наистина друг такъв продукт с подобен цвят не съм виждала, а аз гледам доста  Blush

# 86
  • София
  • Мнения: 10 858

Сега се сетих за една четка на Bourjois с прахообразна пудра с много странен цвят - един такъв лилаворозов. Лицето ставаше като мрамор накрая, не мога да опиша точно какъв е ефектът, но наистина друг такъв продукт с подобен цвят не съм виждала, а аз гледам доста  Blush

Ау, charmz, дай снимчица на тази пудра  Praynig

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 779
Вивиан ами сега се разтърсих, единствено в Ягодка намерих въпросното нещо, ето снимка Само че има различни цветове, а онзи не го знам наизуст. Лошото е, че май вече не се продава по магазините, сега се ядосвам, защото определено е страхотна пудра. Ако някой я има тази четка и си я е купил скоро, нека пише повече. Ето линк към Ягодка все пак - http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=64880&goChar=B

# 88
  • Мнения: X
Виждала съм го в аптеката в Мола, там има щанд на Макс Фактор


Да, но в тази аптека е свършил, има го в бюти зон и е 14 лв, днес си го купих.  newsm03

# 89
  • София
  • Мнения: 10 858
Вивиан ами сега се разтърсих, единствено в Ягодка намерих въпросното нещо,
 Само че има различни цветове, а онзи не го знам наизуст. Лошото е, че май вече не се продава по магазините, сега се ядосвам, защото определено е страхотна пудра. Ако някой я има тази четка и си я е купил скоро, нека пише повече. Ето линк към Ягодка все пак - http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=64880&goChar=B

Мерси за снимката. Жалко че я няма, аз ще гледам за нея де.
Досега четох сайта ти - страхотен е, поздравления!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт