Най-сетне нацелих и този продукт-блясък за лице

  • 15 687
  • 114
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 243
charmz, много полезен сайт! Браво   bouquet
Давай и снимчици да видим Wink Пак ще го търся туй чудо пък  Crossing Arms

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 779
Много сте мили, благодаря ви!   bouquet Дано да ви е полезен наистина, от толкова четене и купуване реших, че няма да е зле да систематизирам някъде опита. Mr. Green
Вивиан и аз ще се оглеждам, че сега ме налегнаха едни носталгични чувства по тая четка.  Joy То само тя ми е притрябвала де, вече ще почна да гримирам и котката ooooh!

# 92
  • Мнения: 1 243
Да ти стана котка поне за малко??!!!  Flutter Crazy
 Mr. Green

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 779
Ако отговаряш на изискванията 'мързелива и вечно гладна' може да се смените и няма да усетя Joy Айде стига спам  Hugbouquet на авторката.

# 94
  • Мнения: 1 243
Тя авторката сигурно вече не ни следи! Пък и нали ни подпали фитила с този стик, сега най-много да ни гледа сеира! Joy Шегувам се! И аз се извинявам за спама! Hug  bouquet

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 779
Както обещах, ето снимка как стои стикчето върху скулите ми. Извинявам се за жълтеникавия ефект(при мен поне така изглежда), но надявам се схващате идеята.  Peace http://s272.photobucket.com/albums/jj166/mishas88/?action=view&a … ent=stikcheto.jpg

# 96
  • Мнения: 2 407
Много ми хареса!

# 97
  • Мнения: 3 641
Както обещах, ето снимка как стои стикчето върху скулите ми. Извинявам се за жълтеникавия ефект(при мен поне така изглежда), но надявам се схващате идеята.  Peace http://s272.photobucket.com/albums/jj166/mishas88/?action=view&a … ent=stikcheto.jpg
Страхотно ти стои и аз отивам да си купя Crazy

# 98
  • Мнения: 329
Аз днес си купих MaxFactor (да се похваля).  bouquet Сега се клепам...

# 99
  • София
  • Мнения: 35
И аз си го взех.Има страхотех ефект.  Peace

# 100
  • Мнения: 239
Тя авторката сигурно вече не ни следи! Пък и нали ни подпали фитила с този стик, сега най-много да ни гледа сеира! Joy Шегувам се! И аз се извинявам за спама! Hug  bouquet
Няма начин да не ви следя,следя всички теми във форума.Не исках повече да ви агитирам да не излезе като реклама.Радвам се,че ви е харесал стика или поне на повечето от вас.Позволявам си да споделя нещо с вас ,когато съм супер доволна от него и това е едно от тези неща.

# 101
На мен ми се струва че лъщи прекалеено много,изглежда като слънчев загар.Моята кожа обаче е светла,дали ще се получи ефекта "порцеланова кожа",че отдавна търся такъв проукт  Praynig

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 779
Изглежда като слънчев загар заради вечерната светлина и от фотоапарата.. аз съм много бяла и бледа, и стикчето е светло. Извинявам се още веднъж за кофти ефекта на снимката, но блясъкът като сила си е такъв, какъвто е излязъл, само е в друг цвят.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 692
А за дневен грим подходящо ли е? За вечерта е ясно, но дали изглежда дискретно на дневна светлина? Например мога ли така да се появя на работа?

# 104
  • София
  • Мнения: 10 858
А за дневен грим подходящо ли е? За вечерта е ясно, но дали изглежда дискретно на дневна светлина? Например мога ли така да се появя на работа?

Става, разбира се  Peace
просто ще сложиш съвсем мъничко  Hug

Общи условия

Активация на акаунт