ДЕКЕМВРИйското човече подреди се и с първият Св. Валентин уреди се!

  • 9 190
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 684
Здравйте момичета!
Ния честит рожден ден!!!
Да си здравичка, усмихната и весела, за радост на мама и татко!!!
Лили , добре дошла!
За акането- споко децата си имат такива дни, а и порастват. Не се притеснявай. Моя момък и той ходеше на всяко хранене, но сега по 2 пъти на ден, но сме и прескачали понякога без ако.
Цвети а честито количка-пък вземи ни я покажи , само слушаме за нея!
Иве темичката ни е прекрасна просто-добре че те има  bouquet
Галчо това че се прибирате в София си е супер новина- браво на вас Peace Ами така де по добре си е тук, кой каквото д ами обяснява...ела си и работа ще си намериш и ще ти е по спокойно, ще ти помагаме колкото можем. Я тук си ми е в голяямото село най- добре май newsm78
Не че не харесвам Варна- напротив лятото я обожавам, ама като дойде есен- айдееее кой от където е Joy Joy Joy
Не се тревожи за шума в сърцето-верояно е физиологичен. На мен ми се беше появил в пубертета, ама и актовн асъстезателка съм била...е слава богу даже бях по издръжлива от другите-маратоноте с моята страст, (да не си помислите че маратони по бягане- нееее, маратони по аеробика)
Тази помпичка от Данет за нос върши перфектна работа, мойте и двамата са сополиви, въпреки че не ходим на градина 2 месеца вече, но пак се разболяхме- та помпата дърп аперфрктно, само дето каката я е шубеее ама много:-)

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 136
Обещах, че ще се върна пак и ей ме на  #Silly
Този път с Вечерята   chef


И веднагически съм подготвена да парирам упреците ви, че не храня човека както трябва и скоро ще ме напусне...Ще му сервирам и изненада. От тези, които никой не ги обича  Mr. Green
Днес лошото ми Аз доминира. Сигурно съм се обзавела с колики  Mr. Green
И моля дами, тига сте публикували отговори. Не мога аз да си пусна произведението
П.П. По-голяма снимка си позволих да изпльоскам в общото албумче  Blush

# 18
  • София
  • Мнения: 1 078
жайгарова, много е красив. Може ли и аз да си изпрося? Rolling Eyes И...таковата...ако може черния...ако няма други желаещи newsm56

Маленуш, лошото Аз и при мен е по-силно, мамица*та му  Mr. Green

# 19
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
О, забравих да кажа на Галчо, че има и моите стиснати палци и дано е фалшива тревога тази диагноза Praynig Представям си и колко ти е гот, че се връщаш в София... аз също нямам търпение да се махна от нашия град и април живот и здраве се местим на по-красиво място с повече познати, че тук изкуках.
malenush, кво пиеш бе жена, че и аз да го пробвам- кефиш ме кат влезеш в джаза Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 136
Как какво бе мацо, лактогонен чай с няколко капки Еспумизан за разкош  Mr. Green
Напоследък доста често и водка с фреш портокал мислено  Blush

Боже, аз пък се влюбих в червения с цветята. Адски нежен е  Heart Eyes
Някой беше питал за целулит. По едно време ми се беше появила колония от дупчици на лявата бузка на дупето, но с утайка от кафе ги махнах. Обаче имаше и магически думички. Тях съм забравила вече  Mr. Green

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 17:14 от malenush

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Ето ни и нас
След 2 часа обикаляне из улиците съм като утрепана, подметките ми пулсират  Tired
НИЯ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Поктор, и аз се мажа с Мустела, пък не виждам да дава някакви странични ефекти на бебето  Wink

# 22
  • Мнения: 4
Валката, благодаря ти, но вече ги изпратих на Ивчето! Абе направо сте супер!  bouquet

# 23
  • Мнения: 280
Иве , страхотна темичка  Hug

Добре дошла на Лили  Hug

Валка  Heart Eyes

Мале такова не ми се беше случвало ... за два написани реда ... Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 12 нови отговора.

# 24
  • София
  • Мнения: 165
Иве , страхотна темичка  Hug

Добре дошла на Лили  Hug


 Peace И аз така!

# 25
  • Мнения: 219
Лили добре дошла и от мен Simple Smile
Абе как така децата ви спят толкова много  newsm78 Моята Убавица спи май сутрин по-добре, иначе през деня почти без сън я караме, а вечер след банята до 1ч не се заспива (много рядко и то май ако съм пила алкохол, та ще почна да пийвам по 20гр вечер  Mr. Green). А напоследък ми се буди и рано - 4-5ч.
А количката е втора употреба, и снощи я прах, но е мн запазена и й се кефя Simple Smile Само дето времето е студено. Даже утре със слинга ще ходим до педито (то пък нали ни е на 5мин път, та няма смисъл да мъкна количка, че си не е лека, на Кенгуру е).
Розичка, абе душа, вземи един чаршв слагай като преообуваш, какво е тва нещо? Ей, добре, че са пералните, едно време с пелени, смятай какво пране е било. Даже на майка ми й рязаха палеца от толкова пране, а и като се има предвид, че аз тъкмо съм проходила и след 2м се е появил брат ми...направо как се оправяла сама не я знам.
Вещичке, ама ти не пропускаш разходка май, а? Браво на тебе. Мен май повече ме мързи и се оправдавам със студеното време.
gardi пълна ти е пощата, затова ти отговарям тук, дано го прочетеш. Значи, слинга си го купих от този сайт - http://bebe.to/sling/sling.html

# 26
Кажете ми как да си намаля снимките, защото незнам.А и не мога да вляза в албумаи да кача мои снимки.

# 27
  • Мнения: 277
от три дни се боря с идиотщина покрай издаването на паспорта на малчо. и му сбъркали и името на акта за раждане (няма дори бащино име!).това реших, че следващия път ще го оправям, но и не ми приемаха документи за паспорт (щото имало технологично време некво си), бе излиза, че за да извадя паспорт трябва да съм тук 3 седмици. в края на краищата, с молби и увещания, утре ще ходим на мария луиза да вадим паспорта за 1 ден. инсулин също не ми даваха, бе много се ядосах с тия институции, забравила ли съм как е, не знам

нонич, пробвай сега на лични
мира, дай ми адреса и телефона на лични, че ние само минаваме през русе, не знам къде е районното. искам да видя на картата къде си

по другите теми ще се включвам по-натам
здраве пожелавам на всички

# 28
Иве, много е любовна темичката  Hug
Бабче, да ви е жива и здрава Ния и много да ви радва, а и вие нея  bouquet
Лили, добре дошла!

Да се отчета и аз- на почти 3 месеца Дамян тежи 5800, 64 см, почти изцяло на кърма( на ден най-много по 180гр готово сухо мляко, в добрите дни -по 80гр). Но имаме упорит обрив на бузите и заради моите алергии и т.н. отложихме имунизациите за след 6-тия месец, да му позаякне имунната система. Аз съм доволна от това. И без това ми бяха казали още през бременността да не му се правят имунизации, за да не отключи моето или друга автоимунно заболяване. До 6-ти месец ще се консултирам и със специалисти-алерголог и имунолог какви ваксини да правим.

Иначе се кърмим на поискване, разбира се имаме 1 или 2 нощни кърмения, та аз съм #Crazy

Желая ви спокойна и хубава нощ!  Hug

# 29
  • Мнения: 1 210
Венчо - в аптеката на поликлиниката в Дружба продават инсулин и без рецепта. Моя мъж е на Mixtard30 i struva 14-15лв.

Сега ще чета подробно и ще дописвам после.

Общи условия

Активация на акаунт