ДЕКЕМВРИйското човече подреди се и с първият Св. Валентин уреди се!

  • 9 192
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 57
 newsm59 Ния!Бъди жива,здрава и много щастлива!Лили добре дошла при нас HugГалчо дано се окаже физиологичен шум.На моя много добра приятелака синът й се роди със шум и го водиха при Велковски.Той й е казал,че има малко отворче,което трябва да се затвори до 6 месеца и че не е нищо страшно.Дано и при вас е така!

# 31
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409


Маленуш, лошото Аз и при мен е по-силно, мамица*та му  Mr. Green
Е, сестро, ти гоУема цензура си си турила.  Joy Ш'та изям.
   Каката даваш, а? Помисли си преди това. Ревлив е, обича да виси на цица, лакомник е, спи малко-дъл ше го хареса. Ма поне е любвеобвилен-преди малко засмука на баща си бузата и след това моята долна устна. Mr. Green Гладен любовчия!

# 32
Розичке, ние ползваме Либеро 3, в резултат на много проби-грешки и мнооого пране.

# 33
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ДИВЧООООООО, както винаги се включваш веднага с отговор. Прегръщам те, душа мила! Благодаря ти!!!   bouquet

# 34
  • Мнения: 482
Вещичка, Аничка първа попита и почти сме се разбрали, ако тя мине да ги вземе и трите парчета плат, може после някак да си ги поделите. Иначе аз ги давам на който поиска. Ако пък тя вземе само едно, мога да ти пратя и на теб едно.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 078
Жайгарова, няма проблеми Peace

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Къде сте всичкиии  newsm45
Нервно ми е и ми е скучно  #Cussing out
Излезнах да се поразвозя малко уж, а някой нещастен тъпанар спрял пред гаража, ...  #Cussing out #Cussing out #Cussing out , та до сега обикалях пеша улиците, че имах нужда от въздух.
Ох, откачам май  newsm78 Или пък съм си луда  newsm78
Извинете за тъпия пост, ма няма на кой да се оплача

# 37
  • Мнения: 219
Shantal и аз съм така,но напоследък перманетно,все ми е нервно,все ми е тъпо,всичко ме дразни...каква е тая нерва дето ме друса та нищо и никой не търпя незнам.Дори и с мъжа ми имаме промяна в отношенията,не ми се говори изобщо и с него или само се сопвам и отяждам.Тъпа работа!

# 38
  • София
  • Мнения: 1 626
Честит рожден ден на Ния и от мен!

Иве, темата е страхотна!  Two Hearts

Галчо, стискам палци всичко да е наред при вас  fingerscrossed

Мойта мърмъронка хептен се разсополиви. Ама ще изчакам до утре, ще ходя до педито за болничния и в понеделник й взеха носен секрет, та ще видя резултатите и какво ще каже да я правя.

Сега съм в голяма чуденка аз  Laughing Този уикенд ще ходим до Метро за памперси и се чудя какви и какъв размер да взема. Моля мамите по-напреднали в месеците и килограмите да ме светнат. В момента тежим около 4500гр и ползваме 2-ка на Памперс. Имахме проблем с подсичането, ама педито в понеделник ни изписа Тридерм и вече сме почти ОК, след 4-5 намазвания. Ако взема още един пакет 2-ка дали ще мога да ги изразходя или ще й умалеят преди това, или направо да се хвърля на 3-ка. И с това Алое какъв е проблема, има ли вече някое обринато дупе от тях, или да пазарувам смело?  newsm78 иначе като цяло съм доволна от марката, както бях писала преди време не-повече от 5 броя са пропускали при нас.

# 39
  • Мнения: 1 210
Здравейте пак.
Мацата, 2-ката на Памперс е до 6 кг. Така че спокойно си купи такъв пакет. Моят младеж няма ядове с алоето в памперса. Той се подсече, но защото беше с разстройство 2 дена. Иначе си е на 6 детето.

А сега треска ме тресе. Пуснаха бомбата, че KISS ще са тук на 16-ти май, пише че ще продават билети от петък, но не и къде ще ги продават. И сега се чудя къде да ходя какво да сторя. Това ще си е сбъдната мечта. Да не говорим, че и Бон Джоуви ще идват и това лято ще съм на върха на щастието си. Само да се доредя до билети, защото идиотите организатори са набутали КИС на стадион академик - направо малоумници  #Cussing out Уф, направо няма да мога да спя, докато не се сдобия с билети. Дет се вика - още другия месец ще изцедя млекце за малкия, че да може майка му да покуфее кат тинейджър.  newsm68

# 40
  • Мнения: 42
Охх, и на мен от време на време ми пада пердето, ама си мисля, че е нормално, еднообразие, ревливи бебчета, неможем да излизаме когато искаме ит.н. всички знаем как е, та и аз вече ползвам хапчето, дето Вещичка ме осветли Wink
За памперсите, ние сме вече от една седмица на 3-ката на Памперс и съм доволна, веднъж само ми пропусна, но аз си бях виновна, не го бях сложила добре

# 41
  • София
  • Мнения: 1 626
Ще грабна значи една 2-ка и една 3-ка пък ще го видим алоето.
Мерси, Аничка, а кога казваш че ще идват Бон Джоуви  Heart Eyes

И на Алекс, мерси!

# 42
  • Мнения: 1 210
За Бон Джоуви няма нищо официално - само мухи пускат, но като им гледам програмата за турнето - може би 5 юли звучи добре - след концерта им във Виена на 4-ти.

# 43
  • Мнения: 219
Maцата, с алоето няма проблем, просто миризмата не ме кефи, ама пък и то да не го миришем постоянно  Mr. Green Аз бях минала на 3-ка, защото не знам по каква причина реших, че 2-ката вече ни е малка. Ама сега се върнах на 2-ката и съм по-доволна, че иначе 3-ката й стигаше чак до гърдите. Предполагам, че още една 2-ка няма да умалее, все пак се харчи за около 2 седмици. То не, че децата не растат като гъби, ама чак пък толкова...А и 3-ка може да си вземеш, все след време ще опреш и до нея, така, че смело пазарувай Simple Smile
Аз пък за мое учудване съм си направо на върха на щастието. В смисъл от години (около 3) не съм била толкова спокойна. Е, по някога ми иде да го изхвърля това дете дето така реве, ама как да го изхвърлиш, като след малко започва да ти се усмихва и да ти гука  Heart Eyes Но като цяло никаква нервна криза не ме тресе. А ако случайно се намърда някоя лоша мисъл, взимам и аз едно хапче "ма***та му", усмихвам се и продължавам нататък. Все пак всеки има хубави и лоши моменти. Мен май мъжо най ма дразни по някога, ама няма как да разбере какво е да си сам с детето, а и кучето да ти тропа на вратата да му обърнеш и на него внимание  Crazy
По повод празника утре, моя мъж ми заяви, че ще ми подари букет цветя, ама и той не знае какъв, че на негова колежка мъжа й има магазинче за цветя и те ще го аранжират. Абе не може да си трае моя мъж, никога не може да ме изненада (освен ако не е изненада и за него  Mr. Green).

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Само ние ли сме с първи номер гащи още  newsm78
Пък утре вЕрно , че е време за подаръци ... Какво ли ще получи лошата истерична майка  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт