Най-хубавото и най-лошото от бременността

  • 2 468
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 810
повръщането ooooh!
мърдането на бебчето Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 3 929
Най-хубавото беше самата бременност, но след 3-я месец, първото ритане на бебето в корема, глезенето от страна на близките ми, самото очакване и сватбата ни. Най-лошото беше прилошаването сутрин и по принцип - през целия ден да края на 3-я месец.
Като цяло беше един прекрасен период от живота ми.

# 47
  • Мнения: 9 973
лошото вече съм го забравила,съответно всичко друго е хубаво Peace

# 48
  • Мнения: 221

лошо-повръщане
хубаво-всичко останало

и за мен беше така

# 49
  • Мнения: 679
Най-хубавото: първо двете чертички, репликата на тати "ще си имаме бебче" и милото му изражение, първите ритничета, самото раждане  Party
Най-лошото: прокървих в 6 г.с. и пазих леглото мнооого дълго, повръщането до 4-5 месец, като цяло неспокойство до настъпването на 9-тия месец, дали всичко ще е наред  Confused

# 50
  • Мнения: 2 622
Най-хубавото беше когато видях положителния тест и после прегледа,който потвърди че има бебенце.Също и когато разбрах пола на детето Grinning
А лошите моменти са много-гадене,киселини,отоци,болки в таза,самото секцио...добре,че всичко се забравя Hug

# 51
  • Мнения: 770
Най-хубавото беше на първият преглед когато докторката ми каза: "Ще ти кажа нещо, ама да не паднеш!", а аз и отговорих: "Споко нали лежа?... Какво две ли са???", и тя "Даааа, две сааааа!" newsm04 Някак си имах предчувствие, което тя ми потвърди!!!
Това няма да го забравя!
Иначе до 4 месец ми се гадеше, а след това започна да ми тежи Joy
Хубавото беше, че станах много спокойна, лошото е, че си беше само през деветте месеца!
Друго хубаво, е че ми се налагаше да се епилирам доста рядко, което се надявах да остане, но не би Laughing Laughing Laughing
Изобщо странни работи се случват през бременността, но пък е прекрасно!

# 52
  • Мнения: 3 268
Гадене,повръщане,киселини,тежест,ей такива ми ти са лошите неща при мен.Поражения по тялото нямам никакви от двете си раждания,слава Богу!Но то пък вече от друго се появиха.
Най-хубаво е всичко останало-напикани дупета,първи усмивки и зъбчета,прегръдките,първите стъпки,първите думички,приказките за лека нощ и "Обичам те,мамо!Колкото цяяялото небе те обичам"Е,то това е след бременността,но нищо.

# 53
  • София
  • Мнения: 376
Най лошото -   беше повръщането, и невъзможността да се храня нормално
Най хубавото - първия положителен тест, последван от втория и потвърждението от ехографа, че си имаме малка точица със туптящо сърчице Heart Eyes
Сега го чакаме с нетърпение малкия бебок Hug

# 54
  • Мнения: 1 440
Най-хубавото беше първата среща-малката точица живот,първото движение,първите ритничета и най-най-първото гуш на бебчето!
Най-лошото-ами то се забравя!Гаденето първите месеци,контракцийте...хормоните.

# 55
  • Мнения: 27 524
Анче_Мамче, няма как да не кажа, но ме изненадваш всеки ден. Развиваш се супер в положителна насока, радвам се за което  Simple Smile

По темата (много е хубава) - най-хубавото - не знам, хм, не, не знам. Най-лошото - пак не знам. Май карах скучна, нормална и еднообразна бременност  Grinning

# 56
  • Мнения: 610
Лошото- newsm78определено повръщането от всичко,миризмите,килограмите с които трудно се приемаш,болките в гърба от тежеста.
Хубавите-та те са всичко останало,като се започне от теста:1-2,мнението н таткото:" стига толкова не разбрали че ще си имаме бебе", първото ритниче,видеозоните,а най-вече погледа на бебо като се роди.  bouquet

# 57
  • Мнения: 142
Най-хубавото: първият ритник и всички ритници след вечеря Laughing
Най-неприятното: Въпросите в работата "Е ти още ли си тук? Не роди ли?" и коментарите от типа "Леле, колко си голяма" и "Ти на работното място ли ще раждаш?"
Иначе и киселините не бяха от най-приятните изживявания. Като ходихме по ресторанти с таткото аз казвах "Сега, ако не получа киселини от храната в този ресторант, значи е добър". Направихме селекция от 4-5 добри  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт