AVON обсъждане на продукти-4

  • 24 259
  • 434
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз съм доволна от новата спирала, много добре "реши" миглите, изобщо не напластява.

# 361
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Още едно положително мнение за новата спирала Супер шок и от мен!
Определено това, че четката е със силиконови косъмчета улеснява нанасянето на спиралата едновременно с  разресването на миглите. Доволна съм и от това, че махането й също е сравинително лесно, за разлика от водоустойчивата, която така се бетонира върху очите, че няма сваляне после. Принуждавам се просто да я оставя няколко дена. Тя пък от своя страна не цапа толкова при самопремахването си.

# 362
  • Мнения: 202
Имам няколко въпросчета,ще се радвам да споделите мнение:
5.К-та от стр.99 намаляващ окосмяването струва ли си?

Само по 5-та точка - голяма простотия е този комплект - нищо не намалява, гела за бръснене е много зле а лосиона не е нищо по-различно от другите
А при мен този комплект страшно върви-сега имам поръчани три и то от клиентки, които са го ползвали.Много са доволни!А гела за бръснене го ползвам аз и съм много доволна!

# 363
  • Мнения: 221
А кутията за грим красиви очи? newsm78

# 364
  • Мнения: 551
Аз съм доволна от новата спирала, много добре "реши" миглите, изобщо не напластява.
Peace

# 365
  • Мнения: 1 318
Да не ме е яд, че си я поръчах, значи Flutter

# 366
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
Здравейте, искам да ви попитам имате ли впечатление от охлаждащия гел от серията Planet Spa?  newsm78

# 367
  • София
  • Мнения: 1 914
Имам няколко въпросчета,ще се радвам да споделите мнение:
5.К-та от стр.99 намаляващ окосмяването струва ли си?

Само по 5-та точка - голяма простотия е този комплект - нищо не намалява, гела за бръснене е много зле а лосиона не е нищо по-различно от другите
А при мен този комплект страшно върви-сега имам поръчани три и то от клиентки, които са го ползвали.Много са доволни!А гела за бръснене го ползвам аз и съм много доволна!


И аз го имам този комплект. Гелът е горе- долу. Лосионът ми харесва, добре ожлажнява, но да намалява окосмяването не съм забелязала.  Thinking

# 368
  • Мнения: 994
Да не ме е яд, че си я поръчах, значи Flutter
Спиралата е супер!Много ми харесва и няма да съжаляваш  Peace

# 369
  • Мнения: 1 645
Здравейте момичета,
Включвам се да питам дали имате вече мнения за новата Пур Бланка и комплекта за тяло с ягоди.
На първата Пур Бланка съм почитател от години,винаги си имам по една...а този комплект за тяло изглежда мноооого апетитен.Ще се радвам да чуя вашите мнения,аз няма къде да подуша и да видя.

# 370
  • Мнения: 994
Здравейте момичета,
Включвам се да питам дали имате вече мнения за новата Пур Бланка и комплекта за тяло с ягоди.
На първата Пур Бланка съм почитател от години,винаги си имам по една...а този комплект за тяло изглежда мноооого апетитен.Ще се радвам да чуя вашите мнения,аз няма къде да подуша и да видя.
На мен лично новата Пур бланка много ми допада.Аромата е по цветен и е много подходящ за пролетта.А ягодовият комплект е доста сладичък и ако си падаш по плодови аромати ще се влюбиш.Имам 5 поръчани такива  Laughing

# 371
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Дневният крем Аню Алтернатив и ретроактивният гел за очи нямат фолио, защото са с помпички.
Червилото е запечатано, парфюма не е.
Благодаря!  bouquet

# 372
  • Мнения: 221
А никой ли незнае нищо за кутията за грим "Красиви очи"? #Crazy

# 373
  • Мнения: 14 502
аз се колебая от кои моливи за очи да си поръчам от 6-та кампания - дали професионалните или от стария вид - "автоматични"? кои са по-меки и кои правят по-плътен цвят?

и въобще дали да си поръчам - веднъж си поръчвах очна линия тип флумастер и никак не бях доволна Confused

# 374
  • София
  • Мнения: 242
А никой ли незнае нищо за кутията за грим "Красиви очи"? #Crazy

Аз имам кафява кутия за грим, дори сега съм с нея. Те са кремообразни сенки и не са силни цветове. Когато си ги сложа, много слабо си личи и след някое време остава само малко като блясък. Лично аз не съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт